IŠPARDUOTA! Safariai Tanzanijoje ir svajonių poilsis Zanzibare

Kelionė

Tanzanija – Rytų Afrikos valstybė su savanomis, atogrąžų miškais, palmėmis nusagstytomis salomis, gausia gyvūnija.

Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:We Travel

Tanzanija – Rytų Afrikos valstybė su savanomis, atogrąžų miškais, palmėmis nusagstytomis salomis, gausia gyvūnija. Čia susiduria aukščiausias Afrikos kalnas ir giliausia jūra. Į Tanzaniją geriausia keliauti sausuoju laiku: birželį–spalį ir sausį bei vasarį. Tanzanijos saloje Zanzibare pasinersite į nuostabų poilsį, pranokstantį net svajones.

Kelionės kaina nuo 2470 EUR + skrydis, kai vyksta 6 asmenys, nuo 2670 EUR, kai vyksta 4 asmenys, nuo 3070 EUR, kai vyksta 2 asmenys.

(asmeniui dviviečiame kambaryje)

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 5 nakvynės lodžijose, 4 nakvynės Zanzibare;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 9 pusryčiai, 5 pietūs, 8 vakarienės;
 • angliškai kalbančio safario vairuotojo gido paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Kilimandžarą, į Zanzibarą ir atgal iš Zanzibaro (nuo 890 EUR);
 • Tanzanijos viza ir formalumų sutvarkymas Kilimandžaro oro uoste (apie 50 USD);
 • privalomas geltonojo drugio tarptautinis skiepų sertifikatas;
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

Kelionėje:

 • UNESCO vietovės: Ngorongoro draustinis ir Serengečio nacionalinis parkas
 • Klasikinės lodžijos laukinės Afrikos gamtos apsuptyje
 • Jaudinantys safariai ir pažintis su nepaprastu Afrikos gyvūnijos pasauliu

1 DIENA. KILIMANDŽARAS–ARUŠA

Savarankiškai atvyksite į Kilimandžarą, būsite pasitikti ir  važiuosite į viešbutį Arušoje.

2 DIENA. MANIAROS EŽERAS -NGORONGORAS (P, Pi, V)

Po pusryčių išvyksite į Karatu, esantį šalia Maniaros ežero nacionalinio parko. Po pietų leisitės į safarį po parko teritoriją. Tai nedidelis vaizdingas parkas, kurio du trečdalius užima pats Maniaros ežeras. Nors parkas nėra didelis (apie 320 kv. km), tačiau dėl čia gyvenančių unikalių rūšių gyvūnų vykti į safarį tikrai verta. Parkas garsus liūtais, besiilsinčiais medžiuose, juos, jei tik nenuvils sėkmė, galėsite pamatyti patogiai įsitaisiusius akacijose. Išvysite daugybę vandens paukščių – pelikanų, būrius flamingų. Išvyksite į Ngorongoro draustinį. Ši UNESCO saugoma teritorija kartu su Ngorongoro krateriu apima 8 tūkst. kv. km plotą ir yra unikali išskirtine laukine gamta, gyvūnijos įvairove, tradicinių genčių kultūra ir archeologiniu lobynu.

3 DIENA. NGORONGORAS–SERENGEČIO NACIONALINIS PARKAS (P, Pi, V)

Išvyksite į Serengečio nacionalinį parką. Popietinė išvyka į safarį.

4 DIENA. SERENGEČIO NACIONALINIS PARKAS (P, Pi, V)

Visos dienos safaris – pažintis su gamta ir laukiniais gyvūnais. Serengečio nacionalinis parkas yra vienas didžiausių ir populiariausių pasaulyje. Beveik 15 tūkst. kv. km parko teritorija driekiasi į šiaurę iki pat Kenijos, o vakaruose ribojasi su didžiausiu pagal plotą Afrikoje Viktorijos ežeru. Čia gyvena daugiau kaip 1,6 mln. žolėdžių žinduolių ir tūkstančiai plėšrūnų. Ypač parkas garsėja savo „didžiuoju penketu“ – liūtu, leopardu, drambliu, raganosiu ir buivolu.

5 DIENA. SERENGEČIO NACIONALINIS PARKAS–NGORONGORO KRATERIS (P, Pi, V)

Leisitės į patį Ngorongoro kraterį ir jame praleisite  dieną. Ngorongoro kraterio skersmuo siekia net 20 km ir yra didžiausias uždaras krateris pasaulyje. Jo teritorijoje aptinkama net 25 tūkst. žinduolių, daugiausia žolėdžių: antilopių, zebrų, gazelių, buivolų, begemotų ir kt. Per kraterį veda gyvūnų migracijos keliai. Čia užtektinai grobio randa ir didžiosios katės – liūtai, gepardai, leopardai. Ši dinamiška ir nuolat kintanti ekosistema atskleis jums nepaprastą ir dar nepažintą gyvūnijos pasaulį.

6 DIENA.NGORONGORO KRATERIS –ARUŠA–ZANZIBARAS (P, Pi, V)

Važiuosite į Arušą. Kelionės trukmė – apie tris valandas. Arušoje pietausite ir vyksite į Kilimandžaro oro uostą skrydžiui į Zanzibarą. Zanzibare būsite pasitikti ir važiuosite į poilsio viešbutį.

7–9 DIENOS. ZANZIBARAS (P, V)

Laisvas laikas ir poilsis Zanzibare. Zanzibare jūsų laukia ypatingi balto smėlio paplūdimiai, koraliniai rifai, Akmeninis miestas ir dar daugiau įdomybių. Atstumas iš viešbučio iki Akmeninio miesto – apie 50 kilometrų. Zanzibaras – ryškių spalvų ir egzotiškų kvapų sala. Joje plyti įvairiausių prieskonių plantacijos. Jei pageidausite, galėsite vykti į ekskursijas po šias stebuklingas vietas, o po jų įsigyti šviežių prieskonių. Visą salą juosiantis koralinis rifas ir gausi povandeninio pasaulio gyvūnija leidžia priskirti salą geriausioms nardymo vietoms pasaulyje. Vakarinėje salos pakrantėje įsikūręs Zanzibaro miestas ir garsusis jo senamiestis – indų pirklių įkurtas ir į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas senasis Akmeninis miestas. Jo gausybė magiškų akmeninių gatvelių nepaleis jūsų visą dieną: bus malonu pasiklysti ir vis atrasti kelią iš naujo. Rekomenduojame būtinai aplankyti katedrą, senąjį vergų turgų, vėlyvąją Zanzibaro sultonų rezidenciją, arabų fortą ir šalia esantį stebuklų namą, kuris tokį pavadinimą gavo XIX a. pab., kai jame pirmajame visame Zanzibare buvo įvesta elektra ir netgi įrengtas liftas. Natūralus miško draustinis „Jozani“ salos pietryčiuose yra namai retiesiems kolobusams – tik Zanzibarui būdingoms raudonosioms beždžionėms.

10 DIENA. ZANZIBARAS–TARPINIS ORO UOSTAS–VILNIUS (P)

 

 

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?