Pietų Afrikos Respublika ir Svazilandas. Pažintis su Afrika pėsčiomis

Kelionė

# WE Travel Eco Norint tinkamai pažinti šalį, reikia ją pajusti, išlieti prakaito lašelį ir leisti susižavėjimo ašarai riedėti skruostu. Patirkite nepakartojamų nuotykių, keliaudami po Afriką pėstute.

2020.07.18

Kaina:

1 950 € / asm.

Trukmė:
14 dienų
Kambarys:
Pagal programą

2020.08.15

Kaina:

1 950 € / asm.

Trukmė:
14 dienų
Kambarys:
Pagal programą

2020.09.12

Kaina:

1 950 € / asm.

Trukmė:
14 dienų
Kambarys:
Pagal programą

2020.10.03

Kaina:

1 950 € / asm.

Trukmė:
14 dienų
Kambarys:
Pagal programą
Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:We Travel

 Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • visi pervežimai pagal programą;
 • 13 nakvynių nameliuose;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą: 13 pusryčių, 14 pietų, 10 vakarienių;
 • angliškai kalbančio gido paslaugos.

 PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

 • skrydis į Pietų Afrikos Respubliką ir atgal (nuo 600 EUR);
 • Pietų Afrikos Respublikos viza (114 EUR + siuntimasapie 150 EUR);
 • alkoholiniai gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

KELIONĖJE:

 • Kriugerio nacionalinis parkas ir „didysis penketas“
 • Pasivaikščiojimas po Svazilando ir Drakono kalnus
 • Isimangaliso balažemių parkas – UNESCO paveldo sąrašo pažiba
 • Zulų karalystė

12 DIENA. JOHANESBURGAS–MPUMALANGA (P, Pi, V)

Johanesburge susitikę su vadovu, rytų kryptimi keliausite į Mpumalangą. Aplankysite Pilgrims Resto aukso kasyklų miestelį ir apžvalgos aikštelę, vadinamą „Dievo langu“. Pramankštinsite kojas, 2–3 km palengva eidami nuo baseinų Mak Mak, kol pasieksite nakvynės vietą. Čia lauks skani vakarienė.Pasivaikščiojimas Blaido upės kanjonu – tai pirma ilgesnė trasa (3,5 val. gerais keliais su akmenų intarpais). Eidami kanjono kraštu, pamažu leisitės į jį ir matysite upę bei nuostabius vaizdus. Papietavę keliausite į privatų rezervatą Žemajame Velde, kur pasimėgausite popietiniu pasivažinėjimu ir naktį galėsite stebėti laukinius gyvūnus. Vakarodami prie laužo stovyklavietėje, girdėsite naktinės savanos garsus

3–4 DIENOS. KRUGERIO NACIONALINIS PARKAS (P, Pi, V)

Kriugerio nacionalinis parkas – tai „didžiojo penketo“ karalystė. Čia praleisite visą dieną, ieškodami leopardo, išdidaus liūto ar galingo dramblio. Profesionalūs ir patyrę vadovai pasidalys savo žiniomis apie ekologiją, florą ir fauną. Kitą rytą 3–4 val. pasivaikščiosite su vietiniu reindžeriu, kuris išmokys atpažinti pėdsakus, tyliai sėlinti ir stebėti gyvūnus.

5–6 DIENOS. SVAZILANDO KARALYSTĖ (P, Pi, V)

Svazilando karalystė pasitiks vaisių plantacijomis, o jūsų kelias vingiuos į kalnus. Dvi naktis praleisite Maloločos gamtos rezervato pakraštyje. Nepramintais takais 4–6 val. keliausite po Maloločos kalvas iki nuostabaus krioklio. Svaziai gali pasigirti gausiu kultūriniu palikimu, aplankysite vietinį turgų ir sostinę Mbabanę.

7–8 DIENOS. ZULULANDO REZERVATAI (P, Pi, V)

Grįžę į Pietų Afriką, keliausite į Mkuzės medžioklės rezervatą, pasimėgausite pasivažinėjimu ir gyvūnų stebėjimu. Kitą rytą ištyrinėsite Hluhluvės gyvūnijos rezervatą, kuriame rūpinamasi raganosių išlikimu, ir aplankysite zulų kaimą. Popietę su gidu leisitės ieškoti paukščių, kurių čia daugiau nei 540 rūšių. Jei pasiseks, prie Msinene upės pamatysite droviąją antilopę nijalą.

9–10 DIENOS. ZULULANDO MŪŠIO LAUKAI (P, Pi, V)

Stebėdamiesi kalvų ir klonių grožiu, pakrante keliausite iki nedidelio Dandi miestelio, kur vyko mūšiai tarp zulų, britų ir būrų. Užsuksite į Tulanos muziejų. Kitą rytą apžiūrėsite mūšio lauką Isandlwana, o tuomet nepramintais takais leisitės į 4–5 val. žygį per zulų žemes.

11–12 DIENOS. DRAKONO KALNAI (P, Pi, V)

Pamatysite įspūdingus Drakono kalnus ir vadinamąją „iečių sieną“. Nakvosite prie kalnų ir leisitės į žygius: 3,5 val. Blaido upės kanjonu ir 2–3 val. miškais bei pakrante.

13 DIENA. DRAKONO KALNAI (P, Pi)

Po ankstyvų pusryčių apie 5–6 val. pėsčiomis keliausite į Putadičabą iki Sentinelio viršūnės. Pasieksite amfiteatrą ir Tugelos krioklius.

14 DIENA. JOHANESBURGAS (P, Pi)

Paskutinę kelionės dieną pradėsite poilsiu. Vėliau keliausite į Johanesburgą.

 PASTABOS:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 13;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį –  nuo 615 EUR;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje http://keliauk.urm.lt/.                                                                                                     

 

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?