Pažintinė kelionė į Omaną

Kelionė

Omano Sultonatas – Artimųjų Rytų šalis, viliojanti žavingais istoriniais objektais, dykumomis, nepakartojama pakrante, kalnais ir kaimeliais.

2020.10.24

Kaina:

1 329 € / asm.

Trukmė:
7 dienos
Kambarys:
Pagal programą

2020.11.07

Kaina:

1 329 € / asm.

Trukmė:
7 dienos
Kambarys:
Pagal programą

2020.11.21

Kaina:

1 329 € / asm.

Trukmė:
7 dienos
Kambarys:
Pagal programą

2020.12.05

Kaina:

1 329 € / asm.

Trukmė:
7 dienos
Kambarys:
Pagal programą
Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:West Express (We Travel)

Omano Sultonatas – Artimųjų Rytų šalis, viliojanti žavingais istoriniais objektais, dykumomis, nepakartojama pakrante, kalnais ir kaimeliais. Čia keliaudami atsigausite siela ir kūnu, o mintimis dar ilgai grįšite į pasakiškąjį Omaną.

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 5 nakvynės 3* viešbučiuose, 1 nakvynė 3* dykumos stovyklavietėje;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą: 6 pusryčiai ir 6 vakarienės;
 • angliškai kalbančio vietinio gido paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Omaną ir atgal (nuo 470 €);
 • Omano viza (gaunama oro uoste, apie 20 Omano rialų);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • papildomos ekskursijos;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

 • Pribloškiantys Maskato rūmai ir turgūs
 • Naktinis jūrinių vėžlių stebėjimas
 • Nepakartojama gyvenimo dykumoje patirtis
 • Senoji Nizva – kultūros ir amatų sostinė

1 DIENA. MASKATAS (Vakarienė)

Savarankiškai atvyksite į Maskatą ir būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį Maskate. Nakvynė viešbutyje Maskate.

2 DIENA. MASKATAS (Pusryčiai, vakarienė)

Po pusryčių aplankysite penktą pagal dydį pasaulyje Sultono Kabuso ibn Saido Didžiąją mečetę, seniausią ir didžiausią turgų visoje šalyje Muttrah. Tai bus puiki proga įsigyti suvenyrų. Pasivaikščiosite siauromis alėjomis, kurių ore tvyro užburiantis smilkalų kvapas. Kita stotelė – rūmai al Alam, kuriuose sultonas pasitinka savo svečius. Rūmus supa du XVI a. portugalų fortai: al Džalali (1578) ir al Miranis (1581). Užsukę į muziejų susipažinsite su tradiciniais artefaktais, istorijos pėdsakais bei Maskato priešistore. Nakvynė viešbutyje Maskate.

3 DIENA. MASKATAS – SURAS (Pusryčiai, vakarienė)

Omaną iš kitų Persijos įlankos valstybių išskiria gamtos įvairovė ir geografinės vietovės. Pradėsite dieną žygiu per aš Šabo ir Tiwi slėnį. Drauge su gidu pasirinksite tinkamiausią žygiui maršrutą. Gali būti, kad turėsite laiko paplaukioti. Kirsite nepaprasto grožio smegduobę Bimmah, kupiną žydro ir sūraus vandens. Vėliau vyksite į žvejų miestą Surą – tradicinių valčių namus, aplankysite šių valčių dirbtuves ir muziejų po atviru dangumi. Naktį lauks išskirtinė patirtis vėžlių paplūdimyje, kur stebėsite į sausumą grįžtančius ir kiaušinius dedančius vėžlius (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje Sure.

4 DIENA. SURAS – VAHIBOS DYKUMA (Pusryčiai, vakarienė)

Rytą pradėsite nuo pasivažinėjimo kerinčia pakrante – keliausite, kol pasieksite slėnį Bani Khalid, kuriame vanduo teka visus metus. Tai pats mėgstamiausias šalies slėnis, garsėjantis didžiuliais turkio ir smaragdų spalvos vandens telkiniais, prie kurių auga sodriai žalios spalvos palmės, kviečiančios pasinerti į atgaivą. Pagrindinis dienos akcentas – kelionė po Vahibos dykumą. Apsistosite dykumos stovyklavietėje, kur paskanausite vietinės virtuvės patiekalų ir papramogausite. Nakvynė dykumos stovyklavietėje.

5 DIENA. IBRA – NIZVA (Pusryčiai, vakarienė)

Po pusryčių šoksite į džipą ir važiuosite į netoliese esantį miestą – Ibrą. Tai vienas seniausių Omano miestų, kadaise buvęs svarbus prekybos, religijos, švietimo ir meno centras. Iki šiol išlikęs nuostabus Ibros senamiestis, tad jį tikrai verta aplankyti. Išvysite gražiausią Omano pilį Džabriną. Prieš pasiekdami Nizvą, sustosite į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktame Bahlos forte. Nakvynė viešbutyje Nizvoje.

6 DIENA. NIZVA – AL CHAMRA – NIZVA (Pusryčiai, vakarienė)

Patyrinėsite šalies kultūros sostinę Nizvą. Aplankysite Nizvos fortą – labiausiai turistų lankomą monumentą. Pamatysite aš Šamą – kalną, vadinamą Saulės kalnu, ir užsuksite į greta esančią al Chamrą – 400 m. senumo Omano miestą. Čia vietinė moteris pademonstruos tradicinius amatus: malimą, dažymą, maisto gaminimą ir kt. Laisvas laikas pasimėgauti tradicine kava bei datulėmis, prieš grįžtant atgal į Nizvą. Nakvynė viešbutyje Nizvoje.

7 DIENA. NIZVA – MASKATAS – TARPINIS ORO UOSTAS – VILNIUS (Pusryčiai)

Nepraleiskite progos užsukti į gyvulių turgų, kur susirenka prekeiviai iš visų apylinkių ir vyksta aukcionas. Keliaudami į Maskatą sustosite prie al Achdaro kalno. Prieš jūsų akis atsivers nuostabūs peizažai. Pasivaikščiosite po apleistus dykumos kaimelius, apsuptus datulių plantacijų. Vakarop pasieksite Maskatą. Turo pabaiga. Vyksite į oro uostą. Skrydis Maskatas – tarpinis oro uostas – Vilnius.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 6;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2;
 • * priemoka 2018 m. balandžio 14-20 d. - 150 €;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – nuo 405 €;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų.

Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?