Pažintinė kelionė į Naująją Zelandiją. Kia ora!

Kelionė

# WE Travel Eco Naujoji Zelandija – tai šalis, kurioje tradicinė maorių kultūra persipina su šiuolaikiniu gyvenimu ir didmiesčio gyvenimo ritmu. Kiekvienas turistas ras čia ką nuveikti, į ką pažiūrėti, kur papramogauti.

2020.01.11

Kaina:

2 960 € / asm.

Trukmė:
12 dienų
Kambarys:
Pagal programą

2020.02.04

Kaina:

2 960 € / asm.

Trukmė:
12 dienų
Kambarys:
Pagal programą

2020.02.29

Kaina:

2 960 € / asm.

Trukmė:
12 dienų
Kambarys:
Pagal programą

2020.04.18

Kaina:

2 960 € / asm.

Trukmė:
12 dienų
Kambarys:
Pagal programą
Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:We Travel

Naujoji Zelandija – unikalios kultūros ir istorijos šalis. Gamtos fantazija ir kūrybinė galia čia neturėjo ribų: žali slėniai, galingi ledynai, sraunios šaltos upės, pulsuojantys geizeriai, įspūdingi kriokliai, nuostabūs kalnai, tamsiai mėlyni spindintys ežerų vandenys, unikalūs gyvūnai, įspūdingi povandeninio pasaulio reiškiniai – viskas stebina, užgniaužia kvapą ir traukia įsitikinti, ar tai tikra. Naujoji Zelandija – tai šalis, kurioje tradicinė maorių kultūra persipina su šiuolaikiniu gyvenimu ir didmiesčio gyvenimo ritmu. Kiekvienas turistas ras čia ką nuveikti, į ką pažiūrėti, kur papramogauti.

 Į kainą įskaičiuota:

 • visi pervežimai pagal programą;
 • 11 nakvynių paprastose lodžijose;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • transportas ir kelto bilietas;
 • maitinimas pagal programą: 8 pusryčiai, 2 vakarienės;
 • angliškai kalbančio gido paslaugos.

 Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Naująją Zelandiją ir atgal (nuo 1 300 EUR);
 • visos papildomos veiklos, pramogos ar lankytini objektai;
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

 Kelionėje:

 • Terminio parko Te Puia geizeriai, ežerai ir natūralus purvo baseinai
 • Vaitomo urvai – magiškas „žvaigždėtas“ dangus virš požeminės upės
 • Rotorua su maoriais, kiviais ir geizeriais
 • Žygis Tongaryro nacionaliniame parke

1 DIENA. OKLANDAS

Atskridę sutvarkysite įvažiavimo formalumus ir savarankiškai vyksite į lodžiją Oklande. Miestas įsikūręs siauroje sąsmaukoje tarp Tasmano jūros ir Ramiojo vandenyno pakrančių šiaurinėje Naujosios Zelandijos saloje. Naująją Zelandiją sudaro dvi didžiausios – Pietų ir Šiaurės salos, atskirtos Kuko sąsiauriu. Šiaurės sala – tai geizerių, iš žemės besiveržiančių garų, karštųjų versmių, pliūpsinčių purvo vulkanų ir retkarčiais nubundančių ugnikalnių pasaulis. Rekomenduojama vakarienė restorane „The Observatory“, įsikūrusiame televizijos bokšte „Sky Tower“. Nakvynė lodžijoje Oklande.

 2 DIENA. OKLANDAS–SALŲ ĮLANKA

Ryte išvyksite link Salų įlankos. Važiuosite vaizdingu kraštovaizdžiu, lydimi gido pasakojimų apie šių vietų istoriją ir kultūrą, stabtelėsite mažuose miesteliuose. Kelionė truks apie 4 val., kol pasieksite galutinį kelionės tikslą – Paihiją. Po pietų galėsite savarankiškai patyrinėti vietovę, paragauti zelandietiško baltojo vyno ar vietinio alaus. Nakvynė lodžijoje Paihijoje.

Nuvažiuotas atstumas 225 km.

 3 DIENA. SALŲ ĮLANKA (P)

Po pusryčių tęsite pažintį su vietove, kuriai būdingi tyri it krištolas įlankos vandenys, smėlėti paplūdimiai, tinkami poilsiui, paviršiniam nardymui, banglenčių mėgėjams ir žvejybai. Atsiveriantys nuostabūs panoraminiai vaizdai į vandenyną ir netoliese esančias salas tiesiog užburia. Galėsite išbandyti plaukimą kanojomis, pasirinkti kruizą į Robertsono salą ar aplankyti jūros pakrantėje esantį Raselo miestą su šarminga atmosfera ir istorija, leistis į pusės dienos kruizą „Hole in the Rock“. Pasak legendos, maorių kariai, kanojomis plaukdami į mūšį, šioje vietoje gaudavo palaiminimą nuo olos krintančiu vandeniu. Pasiruošę fotografavimo ir filmavimo įrangą, įdėmiai stebėsite šokinėjančius delfinus, banginius ir kitą jūros gyvūniją. Jei oro sąlygos bus palankios, praplauksite ir pro skylę oloje. Visos pramogos už papildomą mokestį. Nakvynė lodžijoje Paihijoje.

 4 DIENA. SALŲ ĮLANKA–VAITOMAS (P)

Anksti ryte išvyksite į pietus link Vaitomo. Pravažiuosite Oklando uosto tiltu, kur atsivers puiki miesto, kartais dar vadinamo „Burių miestu“, panorama. Papietavę Oklande, lankysite nuostabų gamtos kūrinį Vaitomo urvų kompleksą. Grupinės ekskursijos čia rengiamos kas pusvalandį ir trunka 45 minutes. Apie 250 m ilgio požeminis labirintas stebina gausybe švytinčių jonvabalių – mažyčiai, melsvai žaliai šviečiantys jonvabaliai (arachnocampa luminosa) gyvena tik Naujojoje Zelandijoje. Taip susidaro unikalus žvaigždėto dangaus efektas. Kelionė iki Vaitomo urvų truks apie 6–7 valandas. Jei liks laiko, už papildomą mokestį galėsite rinktis plaukimą plaustais juodaisiais vandenimis. Nakvynė lodžijoje Vaitome.

Nuvažiuotas atstumas 420 km.

 5 DIENA. VAITOMAS–ROTORUA (P)

Iki pietų laiką leisite Vaitome, o vėliau išvyksite į Rotorua. Apžiūrėsite Naujosios Zelandijos širdį, vietinių gyventojų maorių kultūros šventovę Rotorua. Terminiame parke Te Puia pasigrožėsite geizeriais ir tiesiog verdančiais karšto purvo baseinais, lankysitės Te Puia maorių meno ir kultūros centre. Maoris gidas atskleis šios vietovės svarbą jų protėviams. Už papildomą mokestį galėsite apsilankyti maorių kaimelyje ir susipažinti su jų kultūros ištakomis bei medicina, dalyvauti nacionaliniame maorių kultūros vakare, skanauti tradiciškai pagamintų hangi virtuvės patiekalų (mėsa ir daržovės kepami iškastoje duobėje). Turiningos dienos nuovargį nuskalausite polinezietiškose terminėse maudyklėse. Kelionė iki Rotorua truks apie 2 valandas. Nakvynė lodžijoje Rotorua.

Nuvažiuotas atstumas 140 km.

 6 DIENA. ROTORUA–TAUPAS–TONGARYRO NACIONALINIS PARKAS (P)

Išvyksite į Taupą – gamtos sukurtą geoterminių versmių slėnį. Pasigrožėsite kriokliais Huga ir Taupo ežeru, kurio vanduo yra užpildęs didžiulį ugnikalnio kraterį. Tai viena labiausiai fotografuojamų vietų šalyje. Greitaeigiu kateriu galėsite pramogauti ir paraižyti ežerą ar tiesiog ramiai pailsėti ežero pakrantėje. Vėliau tęsite kelionę į Tongaryro nacionalinį parką, 1990 m. įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Ši šventa maorių kultūros vieta yra seniausias Naujosios Zelandijos ir ketvirtas seniausias pasaulyje nacionalinis parkas, įkurtas dar 1894 metais. Parke stūkso ugnikalniai, auga drėgnieji paatogrąžių miškai, kuriuose gausu medžių dydžio paparčių. Nacionalinio parko teritorijoje gyvena egzotiški gyvūnai: kiviai, papūgos, mėlynosios antys, Naujosios Zelandijos sakalai. Šį parką išgarsino jame filmuota filmo „Žiedų valdovas“ hobitų kelionė. Apsistosite prie Ruapehu kalno, kur kitą dieną jūsų lauks žygis pėsčiomis. Nakvynė lodžijoje.

 7 DIENA. RUAPEHU KALNAS (P, V)

Sočiai papusryčiavę, leisitės į visos dienos žygį, grožėdamiesi dramatišku vulkaninių kalnų kraštovaizdžiu: verdančiais garais, ledynų slėniais, senovinės lavos srautais, kalnų augalija, ryškiais kraterio ežerais. Galėsite pasirinkti maršrutą pagal fizinį pajėgumą, sudėtingiausias – apie 20 km ilgio. Teirautis lodžijos registratūroje. Žygio kaina nuo 35 NZD. Nakvynė lodžijoje.

 8 DIENA. VELINGTONAS (P)

Iš Tongaryro nacionalinio parko vyksite į šalies sostinę Velingtoną, dar vadinamą vėjuotuoju Veliu. Tai jaukus ir svetingas miestas, kuriam labai svarbus turizmas. Ne veltui į jį norisi vis sugrįžti. Daugybė tiltų, viadukų, tunelių, parkų ir skverų puošia istorinį Velingtoną. Turistai čia randa įdomių vietų, išsiskiriančių ne tik gražia architektūra, bet ir savo istorija. Tai nuostabi vieta gurmanams, o populiariausi skanėstai yra įvairūs pyragėliai su mėsos įdaru. Lankysitės muziejuje Te Papa Tongarewa, garsėjančiame šiuolaikinio meno galerija, maorių palikimu ir didžiausiu kalmaru pasaulyje, svėrusiu apie 495 kilogramus. Jei liks laiko, u= papildomą mokestį aplankykite Karališkąjį botanikos sodą, Velingtono miesto rotušę, kurios pirmąjį akmenį į pamatus 1901 m. įdėjo karalius Jurgis V. Šis stilingas pastatas džiugina savo architektūra ir puikiu interjeru. Prasieisite Kubos gatve, pilna gyvenimo, kavinių ir parduotuvių. Nakvynė lodžijoje Velingtone.

 9 DIENA. VELINGTONAS–NELSONAS

Ryte keltu persikelsite į Nelsoną – saulėčiausią vietą visoje Naujoje Zelandijoje. Vaizdingame Nelsone gausu aktyvios veiklos, nes organizuojama daug vandens sporto pramogų: galima plaukioti plaustais, baidarėmis, kanojomis ir greitaeigiais kateriais Abelio nacionaliniame parke, tačiau galima ir pasyviai leisti laiką bei ilsėtis. Vyksite į kruizą Karalienės Šarlotės fjordais, o draugiją jums palaikys delfinai ir ruoniai. Nakvynė lodžijoje.

 10 DIENA. NELSONAS (P, V)

Dieną rekomenduojama pramogauti ir praleisti Abelio Tasmano nacionaliniame parke. Pasirūpinkite atminties kortelėmis, kad galėtumėte įamžinti kuo daugiau nuostabių vaizdų. Nakvynė lodžijoje.

 11 DIENA. NELSONAS–KAIKŪRA (P)

Ryte išvyksite į vaizdingą Kaikūros pakrantę, į kurią dažnai atplaukia delfinų ir ruonių. Kelionė truks apie 4 valandas. Daugeliui turistų tai yra įdomiausia kelionės vieta. Čia galėsite pramogauti: plaukioti, žvejoti, vykti stebėti banginių ar albatrosų, seniausių mokslui žinomų laukinių paukščių pasaulyje. Trokštantiesiems dar daugiau įspūdžių siūlomas panoraminis skrydis lėktuvu. Vakare būtinai paragaukite jūrų gėrybių, ypač vėžių, iš čia netgi kilęs miesto pavadinimas: kai – maistas, o koura – vėžys. Lankomas Kaikūros ruonių kolonijos pusiasalis. Nakvynė lodžijoje.

Nuvažiuotas atstumas 240 km.

12 DIENA. KAIKŪRA–KRAISTČERČAS (P)

Paskutinę kelionės dieną išvyksite į Kraistčerčą. Kelionė truks apie 3 valandas. Jei planuosite iš šalies išvykti šią dieną, skrydį planuokite po 21 val. arba likite ir užsisakykite papildomą nakvynę. Jūsų gali laukti pažintis su angliškiausiu miestu už Anglijos ribų ir miestu nugalėtoju, pelniusiu vardą „Miestas sode“. Aplankysite katedrą centrinėje miesto aikštėje, Menų centrą, buvusio universiteto ir koledžo pastatą, kuriame mokėsi garsusis Naujosios Zelandijos mokslininkas Ernestas Rutherfordas, pirmasis pasaulyje suskaidęs atomą. Kraistčerčo botanikos sodas – tai didingiausias gamtos ir žmogaus rankų darbo miesto centre kūrinys.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?