Pažintinė kelionė į Maroką. Imperatoriškieji miestai ir dykumų magija

Kelionė

Paslaptingasis Marokas vilioja keliautojus tiek savo senoviniais miestais, tiek nuostabiais gamtos peizažais. Susiraizgę senamiesčių gatvelių labirintai ir tarsi mažos gamtos oazės įsiterpę kvepiantys sodai. O kur dar aukšti kalnai, plačios dykumos, raižyta kranto linija... Esame tikri – ši šalis paliks neišdildomą įspūdį.

Kelios datos

Pažintinė kelionė

Organizatorius:We Travel

Konsultanto pagalba
Kaina 1 asm.
dviviečiame kambaryje
1 225,00 €
AR

Kelionės datos: pasirenkamos individualiai

Kelionės kainos:

 • nuo 760 EUR + skrydis, kai vyksta 6 asmenys;
 • nuo 880 EUR + skrydis, kai vyksta 4 asmenys;
 • nuo 1225 EUR + skrydis, kai vyksta 2 asmenys (asmeniui dviviečiame kambaryje)

 Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimai oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 9 nakvynės 4* viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 8 pusryčiai, 1 vakarienė;
 • angliškai kalbančio gido- vairuotojo  paslaugos pažintinio turo metu.

Papildomos išlaidos:

 • skrydis į Maroką ir atgal;
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

Kelionėje:

 • Imperatoriškieji Maroko miestai – Fesas ir Marakešas
 • Aukštojo Atlaso kalnų didybė
 • Tikroji dykumų ir jas keičiančių oazių magija

1 DIENA.KASABLANKA

Atskridę į Kasablanką būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį.

2 DIENA. KASABLANKA–FESAS (P)

Apžvalginė ekskursija po Kasablanką – didžiausią ir labiausiai kosmopolitišką šalies miestą. Aplankysite Chasano II mečetę – stūksanti ant Atlanto vandenyno kranto ji stebina prabanga ir rekordinio aukščio minaretu. Keliausite link Feso. Trumpam sustoję šalies sostinėje Rabate pasigrožėsite Karalių rūmais, Chasano bokštu ir tvirtove Udayas. Stabtelėję Meknese pamatysite monumentaliuosius vartus, mečetę, rūmus ir ne vieną kilometrą apsauginės sienos.

3 DIENA. FESAS (P)

Ekskursija po Fesą – vieną geriausiai išlikusių arabų miestų pasaulyje. Unikalus jo senamiestis nuo 1981 m. įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai tikras gatvelių labirintas. VIII a. įkurtas Fesas buvo vienas svarbiausių pasaulio centrų. Dabar tai didelis ir modernus miestas. Stabtelėsite prie Karalių rūmų, pamatysite Idriso II mauzoliejų, IX a. statytą al Karavijino mečetę ir pradžią seniausiam arabų pasaulio universitetui davusią biblioteką. Pasigrožėsite En Nejjarino mozaikiniais sienų fontanais.

4 DIENA. FESAS–IFRANAS–ERFUDAS (P)

Važiuosite Sacharos dykumos link. Trumpam sustosite prancūzų įkurtame ir pamėgtame kalnų kurorte Ifrane. Keliaudami stebėsite kedrų miškus, kalnus ir vėjo nugairintas plokštumas. Stabtelėsite Zizo upės slėnyje ir pasigrožėsite palmių oazėmis. Peizažas pamažu virs akmenuota dykuma, bet Erfude išvysite ramią Zizo upės slėnio oazę. Atvykus į Erfudą  nalvynė.

5 DIENA. ERFUDAS - MERZUGA (P, V)

Po pusryčių būsite nuvežti į dykumų perlą Merzugą. Laisvas laikas. Po pietų sėsite ant kupranugarių ir leisitės į dykumą palydėti saulės. Merzuga – puiki vieta mėgautis dykumos grožiu ir didžiulėmis kopomis, kurias besileidžianti saulė nudažo raudonais, geltonais ir rudais atspalviais.

 6 DIENA. MERZUGA–TINGYRAS–VARZAZATAS (P)

Keliausite rytinėmis Aukštojo Atlaso kalnų papėdėmis, kol pasieksite Tingyro oazę. Vaikščiodami po oazę, matysite, kaip žmonės augina šiam kraštui būdingas žemės ūkio kultūras: datules, alyvuoges, figas, įvairias daržoves. Vyksite Maroko Didžiuoju kanjonu (Todrhos kanjonu). Patys įspūdingiausi – paskutiniai kanjono metrai, čia jis susiaurėja vos iki 10 m pločio. Vakare pasieksite Dadeso upės slėnyje įsikūrusį Varzazatą – Maroko kino sostinę.

 7 DIENA. VARZAZATAS–AIT BEN HADU–MARAKEŠAS (P)

Keliausite prie vienos geriausiai išlikusių šalies tvirtovių (kasbų) – Ait Ben Hadu, į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktos 1987 metais. Pasivaikščiosite siauromis kasbos gatvelėmis, nuo jos sienų apžvelgsite atsiveriančią panoramą. Kol pasieksite Tiškos perėją, Aukštojo Atlaso kalnų širdį, galėsite grožėtis vietiniais kaimeliais nusagstytais kalnų peizažais.

Atvykę į karališkąjį Marakešą, keliausite į garsiąją aikštę Jemaa el-Fnaa. Čia savo meistriškumą demonstruoja kobrų kerėtojai, stebukladariai, fokusininkai, gyvūnų dresuotojai, muzikantai ir pilvo šokėjos.

 8 DIENA. MARAKEŠAS–AS SUVAIRA (P)

Aplankysite Marakešo senamiestį, UNESCO pasaulio paveldas nuo 1985 metų. Pasivaikščiojimas po jį – tai kelionė į pasakų pasaulį. Iš išorės apžiūrėsite Kutubijos (Bibliotekos) mečetę. Užsuksite į haremų praeitį saugančius ir jazminų bei apelsinmedžių žiedais kvepiančiuose soduose įsikūrusius Bahijos rūmus. Tai išskirtinis marokietiškos architektūros ir dekoro pavyzdys. Ypač žavūs vidiniai kiemeliai su fontanais, lubų ir sienų ornamentika. Palikę Marakešą, keliausite į kurortą Atlanto vandenyno pakrantėje.

 9 DIENA. AS SUVAIRA (P)

Poilsis Atlanto vandenyno pakrantės kurorte. Laisvas laikas.

 10 DIENA. AS SUVAIRA–MARAKEŠAS

Būsite nuvežti į oro uostą. Skrydis.

 

 

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?