IŠPARDUOTA! Pažintinė kelionė į Vietnamą ir Kambodžą. Margaspalviai etiudai

Kelionė

Negalite apsispręsti, ką geriau aplankyti –Vietnamą ar Kambodžą? Bet jei norite pažinti realią daugialypę ir daugiaveidę Pietryčių Aziją, rinktis nereikia – aplankykite abi šalis iškart.

Kelios datos

11 dienų

Pažintinė kelionė

Organizatorius:We Travel

Konsultanto pagalba
AR

Kelionės datos pasirenkamos individualiai

Negalite apsispręsti, ką geriau aplankyti –Vietnamą ar Kambodžą? Puikiai žinome, kad lyginti dvi šalis būtų nekorektiška. Juolab šalys labai skirtingo, nors ir kaimynės. Kambodža tiesiog svaigina savo neištirta ir turtingiausia istorija bei architektūra. Vietnamas vilioja gamtos turtais ir nuoširdžiu vietinių gyventojų svetingumu. Bet jei norite pažinti realią daugialypę ir daugiaveidę Pietryčių Aziją, rinktis nereikia – aplankykite abi šalis iškart.

Kelionės kaina: nuo 1100 EUR + skrydis

(asmeniui dviviečiame kambaryje)

 Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • vietinis skrydis Hanojus–Ho Či Minis;
 • 9 nakvynės 3* viešbučiuose pažintinio turo metu;
 • 1 nakvynė kruiziniame laive;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 10 pusryčių, 9 pietūs, 3 vakarienės;
 • angliškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu.

Papildomos išlaidos:

 • skrydis į Hanojų (Vietnamas) pirmyn ir iš Siem Reapo (Kambodža) atgal (nuo 810 EUR);
 • vietos oro uostų mokesčiai;
 • Vietnamo iškvietimas (15 EUR), mokama iš anksto, ir viza (nuo 25 USD), mokama vietoje;
 • Kambodžos viza (nuo 30 USD), mokama vietoje;
 • kitos įprastos kelionių išlaidos;
 • kelionių draudimas;
 • arbatpinigiai;
 • leidimai filmuoti;

Kelionėje:

 • Du skirtingi Vietnamo didmiesčiai – Hanojus ir Ho Či Minis
 • Tolimųjų Rytų deimantas Ho Či Minis – pulsuojančia energija svaiginantis miestas
 • Gamtos stebuklas Ha Longo įlanka
 • Paukščių draustinis Ča Su – duoklė ekologijai
 • Mekongo deltos gyvenimo ritmas
 • Užburiantys khmerų civilizacijos pėdsakai

1 DIENA. HANOJUS (Pi)

Savarankiškai atskridę į Hanojų ir sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, būsite pasitikti vairuotojo ir nuvežti į viešbutį. Standartinė registracija į viešbutį nuo 14 val. Po trumpo poilsio lydimi gido susipažinsite su gyvybe pulsuojančia Vietnamo sostine Hanojumi: matysite Ho Či Minio muziejų ir mauzoliejų, Literatūros šventyklą – tai pirmas šalies universitetas, įkurtas dar 1070 m. ir retas tradicinės vietnamiečių architektūros pavyzdys. Aplankysite etnologijos muziejų, kur susipažinsite su 54 oficialiai pripažintų Vietnamo etninių grupių gyvenimo būdu ir kultūra. Elegantišku „Kylančios saulės“ tiltu, pastatytu klasikiniu Vietnamo stiliumi, eisite į Ngok Son šventyklą, stūksančią garsiojo Hanojaus ežero saloje. Ji skirta generolui Tran Hung Dao, kuris XIII amžiuje nugalėjo mongolus, gydytojų globėjui La To ir literatūros globėjui Van Xuong. Šventykloje apžiūrėsite keramikos dirbinius, gongą, senovinius varpus. Pagrindinis šventyklos eksponatas – milžiniška vėžlio iškamša, sverianti daugiau nei 200 kilogramų. Ji laikoma Hoan Kiemo ežero šeimininke ir yra paminėta legendose apie Magiškąjį kardą. Pietūs ekskursijos metu. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

 Dienos akcentas

Hanojaus kultūrinis paveldas.

 2 DIENA. HANOJUS–HA LONGAS (P, Pi, V)

Po pusryčių, apie 8 val., išvyksite į Ha Longo įlanką, kur leisitės į kruizą. Ši rojų primenanti vieta užima 1 500 kv. km plotą ir yra sudaryta iš daugiau kaip 3 tūkst. salelių bei uolų. Ha Longo įlanka laikoma Vietnamo gamtos stebuklu ir yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Grožėsitės pasakiškais vaizdais, aplankysite Sung Sot, arba Staigmenų, urvą. Jame per milijonus metų formuojantis stalaktitams ir stalagmitams išaugo tikri gamtos šedevrai. Vakarienė ir nakvynė kruiziniame laive.

Dienos akcentas

Ha Longo įlanka ir jos salos bei salelės, UNESCO objektas.

 3 DIENA. HA LONGAS–HANOJUS (P, Pi)

Po pusryčių laive tęsite kruizą Ha Longo įlanka. Plaukdami grožėsitės tūkstančiais salelių. Matysite perlų kultivavimo ūkį. Kultivuoti perlai, kaip ir natūralūs, auginami moliuskuose, skirtumas tik tas, kad smiltelė į dvigeldžių moliuskų kriauklę patenka ne natūraliai, o yra „įsodinama“. Po to apvaisintas moliuskas paleidžiamas į vandenį specialiuose krepšiuose ir kelerius metus augina perlą. Jei bus palankus oras, galėsite išsimaudyti viename iš puikių ežero paplūdimių. Pakviesime jus dalyvauti vietnamietiško maisto gaminimo pamokoje laive. Papietausite laive ir būsite nuvežti į Hanojų. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

 4 DIENA. HANOJUS–HO ČI MINIS (P, V)

Po pusryčių vyksite į Hanojaus oro uostą ir skrisite į Ho Či Minį. Šis miestas stebina savo prancūzišku išdėstymu: gatvės plačios ir, nors judėjimas labai intensyvus, čia jis gerokai tvarkingesnis nei kituose Vietnamo miestuose. Atvykę į Tan Son Nhat oro uostą Ho Či Mine, būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį. Po registracijos į viešbutį (standartinis registracijos laikas nuo 14 val.) laisvas laikas savarankiškai pasižvalgyti po miestą. Rekomenduojame pasigrožėti miesto panorama iš finansinio dangoraižio „Bitexco“. Tai aukščiausias pastatas mieste, ketvirtas pagal aukštį Vietname ir 263-ias pasaulyje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

 Dienos akcentas

Ho Či Minis – Prancūzijos dvelksmas Azijoje.

 5 DIENA. HO ČI MINIS–KU ČI–HO ČI MINIS (P, Pi)

Po pusryčių jūsų lauks ekskursija po miestą. Apžiūrėsite centrinį paštą, projektuotą gerai paryžiečiams žinomo Gustave’o Eiffelio, matysite Dievo Motinos katedrą, Vienybės rūmus, karo muziejų. Po to vyksite į garsiuosius Ku Či tunelius (apie 70 km nuo centro) ir sužinosite daugiau apie legendinę tunelių sistemą, kurią partizanai naudojo per karą su amerikiečiais. Turėsite galimybę nusileisti į tunelį ar pašaudyti išlikusiais ginklais. Po ekskursijos grįšite į miestą. Pietūs. Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

 Dienos akcentas

Legendinis daugiau nei 200 km tunelių tinklas, vaidinęs gyvybiškai svarbų vaidmenį karo metu.

 6 DIENA. HO ČI MINIS–BEN ČĖ–KAN TO (P, Pi)

Po pusryčių keliausite į Ben Čė miestelį, esantį Mekongo deltoje. Vietinių gyvenimas Mekonge teka kitokia vaga, todėl jie sako, kad būtent čia reikia ieškoti tikrojo Vietnamo veido. Galėsite įsigyti ir paragauti rankų darbo kokosinių saldainių, pasivaikščiosite vaisių plantacijose. Mėgstančiuosius išbandyti svetimų šalių patiekalus pradžiugins galimybė papietauti restoranėlyje orchidėjų sode. Vyksite į Kan To miestą. Nakvynė viešbutyje Kan To. Esant pageidavimui, gali būti organizuojama vakarienė ir nakvynė šeimoje.

 Dienos akcentas

Mekongo delta – dosniausia Vietnamo maitintoja.

 7 DIENA. HO ČI MINIS–ČAU DOKAS (P, Pi)

Po pusryčių keliausite į prieplauką ir mėgausitės ramiu plaukimu, apžiūrėdami Mekongo žemupės vaizdingus intakus. Stabtelėsite prie turgaus ant vandens, kur galėsite pajusti vietinių gyventojų gyvenimo atmosferą. Pasivaikščiosite po kaimą, pasimokysite, kaip gaminti įžymiąją makaronų sriubą. Susipažinsite su draugiškais vietiniais žmonėmis ir pabandysite pereiti „beždžionių tiltą“, pastatytą vien iš bambukų. Aplankysite orchidėjų sodą. Pietūs. Pakeliui į Čau Doką, miestelį prie Kambodžos sienos, apsilankysite Ča Su, pelkiniame mangrovių miške, paukščių draustinyje. Nuo 1983 m. Vietname vykdoma miško atkūrimo programa, tad dabar pelkinis mangrovių miškas užima daugiau kaip 700 hektarų teritoriją. Tai daugelio vandens paukščių rūšių (daugiausia – gandrų), šikšnosparnių kolonijų ir įvairių retų gyvūnų rūšių bei paukščių buveinė, daugelis pelkių yra žmogaus nepasiekiamos, todėl mokslininkai čia aptiko net, kaip buvo manoma, jau išnykusių paukščių rūšių. Mažomis valtelėmis plauksite kanalais gilyn į mišką, kur pajusite nuostabią gamtos ramybę ir žavėsitės jos grožiu. Nakvynė viešbutyje Čau Doke.

 Dienos akcentas

Ekologinis paukščių rojus – Ča Su miškas.

  8 DIENA. ČAU DOKAS–PNOMPENIS (P, Pi)

Anksti ryte plauksite apsilankyti žvejų ūkyje ir etniniame kaimelyje, kur žmonės gyvena ant aukštų medinių polių virš vandens įkurtuose nameliuose. Po pusryčių tęsite kelią motorine valtimi į Pnompenį, Kambodžos sostinę. Pietausite restorane Pnompenyje. Po pietų laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Pnompenyje.

 9 DIENA. PNOMPENIS–SIEM REAPAS (P, Pi)

Po pusryčių apsilankysite Karalių rūmuose ir jų Sidabrinėje pagodoje. Po to vyksite į vietovę, vadinamą „Mirties laukais“. Valdant raudoniesiems khmerams (1975−1979 m.) čia buvo nužudyta ir palaidota, skirtingais duomenimis, nuo 1,7 iki 2,3 milijono žmonių (iš viso gyventojų – 7 milijonai). Taip pat vyksite į Genocido muziejų. Alternatyva – apsilankymas Pnomo šventykloje, pastatytoje ant 27 metrų aukščio dirbtinės kalvos, apaugusios medžiais. Tai vienintelis „kalnas“ mieste. Pasak legendos, pirmoji pagoda šioje vietoje buvo pastatyta 1372 m., norint apsaugoti keturias Budos statulas, atneštas čia Mekongo upės vandenų ir rastas močiutės Pen. Taigi miesto pavadinimą Pnompenis galima išversti kaip „močiutės Pen kalva“. Pietūs. Po pietų išvyksite į Siem Reapą. Nakvynė viešbutyje Siem Reape.

 10 DIENA. SIEM REAPAS (P, Pi, V)

Po pusryčių apsilankysite senojoje, karaliaus Džajavarmano VII pastatytoje Kambodžos sostinėje Angkor Tome. Įžengę pro pietinius vartus, kuriuos saugo dvi eilės vietinių demonų ir dievaičių, atsidursite pačioje Khmerų imperijos širdyje. Po to susipažinsite su viena gražiausių šventyklų – paslaptinguoju Ta Promu. Ši šventykla tokia neįtikėtina, kad primena nuotykinius filmus. Todėl ne veltui pastaruoju metu dažnai vadinama Angelinos Jolie, arba Kapų plėšikės, šventykla. Pietūs vietiniame restorane. Po pietų apžiūrėsite žinomiausią Angkoro architektūrinį kompleksą, pastatytą Khmerų imperijos klestėjimo laikais IX–XII amžiais. Angkoro šventykla laikoma garsiausiu hinduistų architektūros šedevru, harmonijos ir simetrijos stebuklu. Ji pastatyta aplink centrinį bokštą, simbolizavusį šventąjį hinduistams Meru kalną – Žemės ir visatos centrą, dievų buveinę. Išorinės sienos atspindėjo kalnus, kurie, kaip manoma, žymėjo pasaulio kraštą. Sienas supo platus griovys – anapus esančio vandenyno simbolis. Kiekvienas khmerų karalius tikėjo, kad jame įsikūnijęs hinduistų dievas, todėl jie statydavo šventyklų kompleksus, norėdami pagarbinti ir savo globėją, ir save. Pirmieji valdovai pradėjo nuo nedidelių pastatų, bet vėlesnieji karaliai stengėsi nurungti savo pirmtakus tiek šventyklų dydžiu, tiek puikumu. Angkoras yra šių „varžybų“ kulminacija. Šis šventyklos kompleksas skirtas vienam iš trijų didžiųjų hinduizmo dievų Višnui. Vakarienė ir khmerų nacionalinis pramoginis renginys, kurio metu grožėsitės khmerų nacionaliniais šokiais, beveik išnykusiais raudonųjų khmerų kruvinojo valdymo laikotarpiu. Tradicinis apsarų, Khmerų imperijos laikų deivių, šokis yra populiariausias Kambodžoje. Baltai apsirengusios merginos rankomis ir kojomis atlieka lėtus judesius ir gestus, pabrėžiančius moters grožį ir graciją. Nakvynė viešbutyje Siem Reape. Galima pailginti kelionę vienai dienai ir pamatyti daugiau Angkoro architektūrinio paveldo objektų.

 Dienos akcentas

Khmerų civilizacijos kulminacija Angkoro šventykla, UNESCO objektas.

 11 DIENA. SIEM REAPAS–ORO UOSTAS (P, Pi)

Po pusryčių apsilankysite Nacionaliniame muziejuje ir trumpai plauksite Tonle Sapo ežeru. Tai gėlavandenis ežeras didžiausias visame Indokinijos pusiasalyje. Ežeras jungiasi su Mekongo upe: liūčių sezonu Mekongo upė pakeičia tėkmės kryptį ir ežeras smarkiai ištvinsta, o sausuoju metu ežeras telkia upei savo resursus ir todėl jo gylis mažėja. Ežere gausu žuvų, daug vandens paukščių. Tonle Sapas paskelbtas biosferos rezervatu. Po ekskursijos pietausite ir vyksite į oro uostą.

 

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų įsigijimo, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 10;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2, prie grupės jungiasi turistai iš kitų šalių;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – nuo 399 EUR;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje http://keliauk.urm.lt/.

Detalų šios kelionės aprašymą rasite www.westexpress.lt/pazintines-keliones/.

 

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?