IŠPARDUOTA! Safariai Kenijoje! Laukinė gamta ir genčių paslaptys

Kelionė

# WE Travel Eco  Nebesvarstykite, tiesiog čiupkite bilietus ir leiskitės į nuotykį – aplankykite Keniją.

Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:West Express (We Travel)

Eko kelionė:

Tai, kas mums įprasta ir kasdieniška, Žemei ir jos gyventojams gali būti labai kenksminga. Ar susimąstėte, kur nukeliauja vienkartiniai plastikiniai maišeliai? Tonomis plūsta į jūras ir vandenynus, smaugia vėžlius, juos praryja žuvys, kurias vėliau patys valgome. Daugiau kaip 40 pasaulio šalių brangiai apmokestina arba draudžia naudoti, pardavinėti ir gaminti plastikinius maišelius, o šio draudimo nepaisymas užtraukia milžiniškas baudas ar kelerius metus nelaisvės. 2017 m. prie šių šalių prisijungė ir Kenija.

Kelionės kainos:

 • nuo 1 040 EUR + skrydis (asmeniui dviviečiame kambaryje)

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas pagal programą ir visi pervežimai;
 • 1 nakvynė viešbutyje ir 6 nakvynės palapinių stovyklavietėje;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą: 7 pusryčiai, 7 pietūs, 6 vakarienės;
 • angliškai kalbančių gidų paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Keniją ir atgal (nuo 480 EUR);
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

Kelionėje:

 • Susitikimas su masajų kareiviais, genties gyvenimo subtilybės ir nakvynė kaimelyje netoli Loitos kalvų
 • Masajų Maros nacionalinis rezervatas ir laukinių gyvūnų stebėjimas
 • Raganosių kasdienybė Nakuru Ežero nacionaliniame parke
 • Pažintis su Nairobiu – kosmopolitišku miestu su daugybe restoranų, kavinių, muziejų

1 DIENA. NAIROBIS

Nairobyje 18 val. susitiksite su grupe ir vadovu. Jei atvyksite anksti, patyrinėkite miestą savarankiškai. Aplankykite nacionalinį muziejų, rašytojos Karen Blixen muziejų ir kaimelį Bomas, kuriame pamatysite kelių Kenijos genčių gyvenimo ypatumus. Nakvynė viešbutyje Nairobyje.

2 DIENA. NAKURU EŽERO NACIONALINIS PARKAS (P, Pi, V)

Važiuosite šiaurės vakarų kryptimi per Didįjį Lūžių slėnį, pro Naivašos ežerą, Elmentaitą iki Nakuru Ežero nacionalinio parko. Kelionė truks apie 3–4 valandas. Nedidelis ir kompaktiškas nacionalinis parkas įsikūręs pačioje Didžiojo Lūžių slėnio širdyje, kur sutinkami raganosiai ir kiti „didžiojo penketo“ gyvūnai. Įsikursite stovyklavietėje parko pašonėje. Nei interneto, nei prabangių viešbučių čia nėra, tik gamta ir jūs. Nakvynė stovyklavietėje.

3 DIENA. NAIVAŠOS EŽERAS (P, Pi, V)

Su gidu keliausite į netolimą kaimelį. Turėsite neįkainojamą galimybę pabūti su vietos gyventojais, įsilieti į jų kasdienybę. Vėliau lauks kelionė į Naivašos ežero stovyklavietę. Kelionė truks apie 3 valandas. Naivašos ežeras – vienas iš nedaugelio gėlavandenių ežerų šiame slėnyje. Ežere yra plaukiojančių salų, kuriose gausu begemotų ir įvairiausių paukščių. Be to, galėsite išsigryninti pinigų ir apsilankyti vietiniame turguje. Nakvynė stovyklavietėje.

4 DIENA. NAIVAŠOS EŽERAS (P, Pi, V)

Diena skirta poilsiui ir savarankiškoms pramogoms. Siūloma nukeliauti į Pragaro Vartų nacionalinį parką, stebinantį ugnikalniais, akmenų bokštais, uolomis ir tarpekliais, arba ramiai paplaukioti Naivašos ežeru, šokti ant dviračio ir minti iki alyvuogių giraitės. Nakvynė stovyklavietėje.

5 DIENA. LOITOS KALVOS IR MASAJŲ KAIMAS (P, Pi, V)

Šios dienos kelionė truks apie 5–6 valandas, o pakeliui jūsų lauks pietūs. Loitos kalvos – tai masajų namai. Ši gentis garsėja savo raudonais apdarais ir papuošalais. Turėsite progą įsilieti į kasdienį masajų gyvenimą. Pasistatę palapinę, susitiksite su masajų vadovu ir pasikalbėsite apie jų istoriją, kultūrą, pasivaikščiosite po kaimą, užsuksite į namus. Nakvynė stovyklavietėje.

6 DIENA. MASAJŲ MAROS NACIONALINIS REZERVATAS (P, Pi, V)

Per 1–2 valandas pasieksite įžymųjį Masajų Maros rezervatą. Įsikūrę stovykloje ir užkandę, šoksite į visureigius ir keliausite pažinti laukinės gamtos. Nakvynė stovyklavietėje.

7 DIENA. MASAJŲ MAROS NACIONALINIS REZERVATAS (P, Pi, V)

Visos dienos pasivažinėjimas visureigiais po parką. Jei dar norėsite viską pamatyti iš viršaus, už papildomą mokestį siūlomas skrydis oro balionu, stebint saulėtekio užlietą ir bundančią savaną. Nakvynė stovyklavietėje.

8 DIENA. NAIROBIS (P, Pi)

Atsisveikinę su laukine Afrika, patrauksite Nairobio link. Kelionėje užtruksite iki 6 valandų.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?