IŠPARDUOTA! Pažintinė kelionė į Indoneziją. Visos Balio salos spalvos ir potyriai

Kelionė

Balis – išskirtinės kultūros, gamtos, unikalių tradicijų ir šypsenų sala. Balto ir tamsaus vulkaninio smėlio paplūdimiai, smaragdo spalvos vandenynas, susiliejantis su turkio spalvos dangumi, ryžių terasos, kokosų palmės, nesuskaičiuojamos šventyklos prie vandens ir vandenyje.

Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:West Express (We Travel)

Kelionės kainos:

 • nuo 955 EUR/asmeniui dviviečiame kambaryje + skrydis, kai vyksta 4-6 asmenys;
 • nuo 1055 EUR/asmeniui dviviečiame kambaryje + skrydis, kai vyksta 2 asmenys

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 10 nakvynių 3* viešbučiuose pažintinio turo metu ir 4* viešbutyje prie vandenyno poilsio metu;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 10 pusryčių, 5 pietūs;
 • angliškai kalbančio gido paslaugos Balio saloje; rusiškai kalbančio gido paslaugos pagal užklausimą.

Papildomos išlaidos:

 • skrydis į Balio salą ir atgal iš Balio salos (nuo 790 EUR);
 • aukšto sezono metu gali būti priemokos; 
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

Kelionėje:

 • Balio unikalumas – ryžių terasos, vešlios džiunglės, kriokliai
 • Šventyklos, rūmai ir gilios tradicijos
 • Kultūrinis turizmas Ubude
 • Paplūdimiai, nardymas, vandens sporto pramogos

 

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS–TARPINIAI ORO UOSTAI–DENPASARAS

2 DIENA. DENPASARAS (BALIS)–UBUDAS (P, Pi)

Atskridę į Denpasarą, būsite pasitikti ir vyksite į Ubudą. Šis miestas, apsuptas ryžių terasų, yra vienas svarbiausių traukos objektų Pietų Balyje. Nakvynė viešbutyje Ubude.

3 DIENA. „BALINĖJIMAS“: Batūro vulkanas, kavos plantacijos ir ritualai (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į Pakerisano, arba Karalių, slėnį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia matysite kalnų olose iškaltas šventyklas. Taip pat keliausite į vieną žinomiausių šventyklų – Tirta Empul. Tuomet lauks kelionė į Kintamanio regioną, esantį 1 450 m aukštyje. Išvysite nuostabius Abango kalnus, juodosios lavos laukus. Pietausite gėrėdamiesi Batūro ugnikalniu. Po pietų aplankysite kavos, kakavos plantaciją ir vyksite į autentikos kupiną Penglipurano miestelį, pasivaikščiosite bambukų giraitėje. Nakvynė viešbutyje Ubude.

Batūro ugnikalnis ir Balio autentika.

4 DIENA. „BALINĖJIMAS“: Ryžių terasos ir gražiausios šventyklos (P, Pi)

Po pusryčių jūsų lauks gamtos apsuptas Bedugulo miestelis. Užsuksite į vietos turgų – čia prekystaliai lūžta nuo daugybės įvairiausių vaisių ir daržovių, tada keliausite į Ulundano šventyklą ežero saloje.

Aplankysite Jatiluwiho gyvenvietę, kuri gali didžiuotis pačiu įspūdingiausiu ryžių pakrantės vaizdu visoje saloje ir seniausiomis ryžių terasomis, įtrauktomis į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia pietausite ir pėsčiomis pasivaikščiosite ryžių terasose. Išvyksite į  Tanah Lot šventyklą. Nakvynė viešbutyje Ubude.

Subtiliausi pasaulyje ryžių terasų vingiai ir UNESCO objektas Tanah Lot šventykla.

5 DIENA. „BALINĖJIMAS“: UBUDAS–ČANDI DASA (P, Pi)

Ryte vyksite į Ubudo beždžionių mišką, apžiūrėsite tris miške stūksančias šventyklas. Aplankysite Motinos šventyklą, didžiausią induistų šventyklą Balyje. Pamatysite buvusius teismo rūmus, vadinamus Kertaghosa, su klasikine lubų tapyba kamasano stiliumi – išlikusia geriausiai pasaulyje. Lankysite ir Goa Lawah – unikalią induistų šventyklą, pastatytą šalia olos, teikiančios prieglobstį šimtams šikšnosparnių. Nakvynė viešbutyje Čandi Dasoje.

Šventasis beždžionių miškas ir unikalus tapybos stilius.

6 DIENA. ČANDI DASA–PIETINIS BALIS  (P, Pi)

Po pusryčių išvyksite į vaizdingą ir labai tradicinį Sidemeno kaimelį. Per pasivaikščiojimą Sidemeno slėnyje atitrūksite nuo įprastos civilizacijos ir pažinsite autentišką, neskubantį Balį. Vyksite į vietos turgų, kur jūsų lauks virtuvės šefas! Jis papasakos apie Baliui būdingus patiekalus, o tada drauge gaminsite. Palmių lapais galėsite serviruoti stalą ir kurti dekoracijas. Pasisvečiavę ir papietavę vyksite link pajūrio viešbučio, sustodami pasigrožėti Tegenungano kriokliu, kurio vandenyje galėsite atsigaivinti. Nakvynė viešbutyje pajūrio kurorte.

Neskubant! Egzotiškos Balio plantacijos ir gastronominiai atradimai.

7–11 DIENOS. POILSIS PRIE VANDENYNO (P)

Laisvas laikas pasimėgauti balietiškais malonumais: SPA, masažais, unikaliais mitologiniais šokiais. Skambant tradicinėms dainoms ir muzikai, puošniais kostiumais pasipuošę atlikėjai demonstruoja dailius choreografinius judesius. Balyje populiaru išbandyti laipiojimo pramogas, leistis plaustais kalnų upėmis, vykti į keliones dviračiais, nardyti ar plaukioti banglentėmis paplūdimiuose. Žavūs tradiciniai suvenyrai ir sidabro gaminiai taip pat viliote vilioja... Teks spėti! Nakvynės poilsio viešbutyje.

12–13 DIENOS. DENPASARAS–TARPINIAI ORO UOSTAI–VILNIUS (P)

Papusryčiausite viešbutyje ir vyksite į oro uostą. Skrydis Denpasaras–tarpiniai oro uostai–Vilnius.

 

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?