Indonezija. Nuotykinė kelionė su poilsiu Balio saloje su grupe ir vadovu iš Lietuvos

Kelionė


Margasis Balis – graži ir paslaptinga atogrąžų sala, kurią gaubia ypatinga dvasinė aplinka. Balto ir tamsaus vulkaninio smėlio paplūdimiai, smaragdo spalvos vandenynas, susiliejantis su turkio spalvos dangumi, ryžių terasos tarp ugnikalnių ir vešliųjų džiunglių, nesuskaičiuojamos šventyklos leidžia ne tik gerai pailsėti, bet ir pakeliauti.Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:We Travel

KELIONĖS KAINA:

 • 1270 EUR + SKRYDIS (asmeniui dviviečiame kambaryje)
 • 1370*EUR + SKRYDIS (asmeniui dviviečiame kambaryje

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 10 nakvynių Balio saloje 3+* viešbučiuose pažintinio turo ir  5* viešbutyje prie vandenyno poilsio metu;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 10 pusryčių, 5 pietūs;
 • angliškai kalbančio gido paslaugos;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos su vertimu.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

 • lėktuvo bilietas į Balio salą ir atgal (nuo 750 EUR);
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

KELIONĖJE:

 • Nepakartojamas poilsis ir atgaiva reginių bei naujų potyrių kolekcininkams

1–2 DIENOS. VILNIUS–TARPINIAI ORO UOSTAI–DENPASARAS–UBUDAS

Atskridę į Denpasarą, būsite pasitikti ir vyksite į ryžių terasų apsuptą Ubudą.

 Ubudas – kultūrinio turizmo vieta su  šokių ir muzikos pasirodymais, rankdarbiais, amatais, šventyklomis ir daug kitų grožybių.

 3 DIENA. „BALINĖJIMAS“ UBUDE (P, Pi)

Važiuosite žiūrėti barongo šokių ir muzikos mitologinio draminio spektaklio. Apsilankysite Ubudo beždžionių miške, kuriame gyvena maždaug 125 balietiškos makakos ir pastatytos trys šventyklos. Šios beždžionės yra saugomos, nes tikima, kad jos globoja vietos šventyklas nuo piktųjų dvasių. Aplankysite Ubudo menininkų dirbtuves ir Goa Gojah – garsiąją Dramblių olą, XI a. budistų atsiskyrėlių buveinę. Prie Tegenungano krioklio galėsite atsigaivinti po krintančiu vandeniu.

 Ilgauodegių beždžionių miškas, barongo šokiai, Ubudo menų uvertiūra, kriokliai.

 4 DIENA. „BALINĖJIMAS“ UBUDE (P, Pi)

Tampaksiringo turguje sužinosite apie egzotinius augalus, natūralų ūkininkavimą ir vaistažoles. Pėsčiomis keliausite iki vietos mokyklos ir vietinių baliečių namų, susipažinsite su vietos gyventojais ir geriau pažinsite jų kultūrą, sužinosite, kokios jų religinės apeigos. Aplankysite vieną žinomiausių šventyklų – Tirta Empul. Ji garsi dėl švento vandens baseino, kuriame Balio žmonės atlieka apsivalymo apeigas. Išvyksite į Pakerisano, arba Karalių, slėnį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia matysite kalnų olose iškaltas šventyklas. Gunung Kavi – hinduistų šventykla, kurioje gausu senovės baliečių gyvenimo būdą vaizduojančių akmeninių miniatiūrų. Būsite pakviesti į vietinį ašramą, pavaišinti pietumis, stebėsite vaikų šokių pasirodymą. Galėsite pažiūrėti, kaip ruošiamos aukojimui pintinės, ar dalyvauti pinant kepures iš kokosų stiebelių.

 Svečiuose pas baliečius, šventasis Tirta Empul vanduo bei ritualai.

 5 DIENA. „BALINĖJIMAS“ UBUDE (P, Pi)

Aplankysite Jatiluviho gyvenvietę su įspūdingiausiu į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktų ryžių terasų vaizdu. Papietavę pasivaikščiosite ryžių terasomis. Keliausite į Ulundano šventyklą ežero saloje prie Bratano ežero, esančio kalnuose netoli Bedugulo, kur atsiveria geriausias Didžiosios Šivos vandens šventyklos, pastatytos 1663 m., vaizdas. Šventykloje rengiamos Balio vandens, ežerų ir upių deivei Devi Danu skirtų aukų ceremonijos. Grįždami užsuksite į Ajuano kaimelį.

 Ryžių plantacijos ir gražiausios Balio šventyklos.

 6 DIENA. UBUDAS–ČANDI DASA (P, Pi)

Išvyksite link Čandi Dasos. Pakeliui gėrėsitės Batūro ugnikalnio kraštovaizdžiu ir aplankysite Motinos šventyklą. Tai didžiausia hinduistų šventykla Balyje, įkurta Agungo ugnikalnio papėdėje. Joje vyksta svarbios ceremonijos. Kavos plantacijoje galėsite paragauti ir įsigyti kavos, prieskonių.

 Salos ugnikalniai, kavos plantacijos ir didžiausia hinduistų šventykla.

 7 DIENA. ČANDI DASA–KURORTAS PIETINĖJE SALOS DALYJE (P, Pi)

Vyksite į kurortą prie vandenyno. Pakeliui aplankysite Taman Ujungo vandens rūmus Serajos kaime. Kompleksą sudaro įvairūs dideli baseinai ir istoriniai statiniai prie Agungo kalno. Kerta Gosos paviljonas Klunkungo rūmuose – balietiškos architektūros pavyzdys. Menas yra baliečių gyvenimo kasdienybė, o kamasano tapybos stilius yra seniausias. Piešiniai šiuo stiliumi atspindi hinduizmo filosofiją, baliečių kultūrą ir tradicijas, tikėjimą pragaro baisumais ir rojumi. Goa Lawah – šventykla, dar žinoma kaip Šikšnosparnių urvas, kuriame gyvena tūkstančiai buldoginių šikšnosparnių.

 8–11 DIENOS. POILSIS KURORTE (P)

Laisvas laikas pasimėgauti balietiškais SPA malonumais. Rekomenduojama aplankyti vėžlių salą, pasivažinėti dviračiais, išbandyti vandens sporto pramogas. Devintą dieną po pietų važiuosite prie turistų pamėgtos ir labiausiai fotografuojamos šventyklos Tanah Lot. Ji stūkso ant uolos vandenyje ir pasiekti ją galima tik atoslūgio metu. Tai populiarus turistinis objektas, kultūrinis simbolis ir šauni vieta stebėti saulėlydį.

 12-13 DIENOS. DENPASARAS–TARPINIAI ORO UOSTAI–VILNIUS (P)

Papusryčiavę turėsite laisvo laiko iki išvykimo į oro uostą. Skrydis Denpasaras–tarpiniai oro uostai–Vilnius.

 

 

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?