Pažintinė poilsinė kelionė į Havajus, spalvingų paplūdimių kraštą. Aloha!

Kelionė

Nuostabi Havajų gamta išsiskiria nepakartojamu kraštovaizdžiu: nuolat vešintys atogrąžų augalai, paplūdimiai su baltu, raudonu, juodu ar net žaliu smėliu, ugnikalniai ir vulkaniniai krateriai, slėniai, kriokliai, kalnų upės, pakrančių uolos, puikūs vaizdai ir romantiški saulėlydžiai.

2021 m. Kelios datos

Pažintinė kelionė

Organizatorius:West Express (We Travel)

Konsultanto pagalba
Kaina 1 asm.
dviviečiame kambaryje
1 339,00 €
AR

Kelionės datos: 2021 m.  pasirenkamos individualiai

Jungtinės Amerikos Valstijos – konstitucinė federacinė respublika, turinti 50 valstijų. Nuo 1959 m. rugpjūčio 21 d. 50-oji JAV valstija yra Havajai (angl. State of Hawaii, hav. Moku’āina o Hawai’i). Tai kelių salų grupė Ramiajame vandenyne, priklausanti Polinezijai. Havajai yra vienintelė JAV valstija, kurią sudaro tik salos ir kurios teritorija dėl lavos išsiveržimų vis didėja. Havajų salynas tęsiasi 2 651 km ir laikomas ilgiausia salų grandine. Valstijos sostinėje Honolulu gimė bene žinomiausias Havajų žmogus – Barackas Obama. Šiame krašte žodis „aloha“ jus pasitiks visur: oro uoste, viešbutyje, paplūdimyje, parduotuvėje, tiesiog gatvėje. Tai reiškia pasisveikinimą, svetingumą, meilę – ne veltui Amerikoje visa Havajų valstija vadinama „Aloha“. Nuostabi Havajų gamta išsiskiria nepakartojamu kraštovaizdžiu: nuolat vešintys atogrąžų augalai, paplūdimiai su baltu, raudonu, juodu ar net žaliu smėliu, ugnikalniai ir vulkaniniai krateriai, slėniai, kriokliai, kalnų upės, pakrančių uolos, puikūs vaizdai ir romantiški saulėlydžiai. O svarbiausia – Havajuose galite pabėgti nuo miestų triukšmo ir šurmulio.

Kelionės kaina: nuo 1339 EUR + skrydis, kai vyksta 6 asmenys (asmeniui dviviečiame kambaryje)

Jei keliauja  mažiau keleivių bus  priemoka.

 Į kainą įskaičiuota:

 • visi pervežimai pagal programą;
 • 8 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą;
 • rusiškai arba angliškai kalbančio gido ir vairuotojo  paslaugos ekskursijų metu.

  Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į /iš JAV ir vietiniai bilietai  (nuo 1350 EUR);
 • būtinas elektroninis leidimas (ESTA) arba viza keliauti į JAV ir biometrinis pasas;
 • programoje nenumatyti pervežimai;
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • portjė paslaugos viešbučiuose;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose, jei yra;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams (rekomenduojama po 3 JAV dolerius per dieną nuo žmogaus  kiekvienam);
 • asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

 • Maujis – viena iš 10 vaizdingiausių vietų pasaulyje
 • Didžioji sala (Havajai)  – 11 klimato zonų sala, pirmaujanti pasaulyje pagal orchidėjų auginimą
 • Oahu – tūkstančio krioklių žemė
 • Kauajis – pati seniausia Havajų sala, jos amžius apie 6 mln. metų

1 DIENA. OAHU

Savarankiškai atvykę į  Oahu  salos sostinę Honolulu Havajų salyne, būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Vaikikyje Oahu saloje.

 2 DIENA. OAHU

Leisitės į ekskursiją po Oahu salą. Apžiūrėsite Deimantų kraterį, Kahalos regioną, Hanaumos įlanką, kurios paplūdimys 2016 m. buvo paskelbtas geriausiu JAV paplūdimiu. Šalia pasigrožėsite uolų formacija ir paplūdimiu Halona Blowhole. Matysite tamsios lavos kalną Makapuu, kuris tarsi iškyla iš vandenyno ir sukuria įspūdingą švyturio siluetą. Apsilankysite Waimanalo kultūriniame kaime, Šventyklų slėnyje ir atogrąžų vaisių ūkyje. Turėsite laiko pasilepinti paplūdimyje ir papietauti (už papildomą mokestį). Vėliau šiaurinėje pakrantėje matysite jūrinius vėžlius, stabtelėsite „Dole“ ananasų plantacijoje. Nakvynė viešbutyje Oahu saloje.

 3-4 DIENOS. OAHU

Laisvas laikas. Ką galima nuveikti Oahu saloje. Yra galimybė nuskristi į dar vieną Havajų salą, Kauajį, dažnai vadinamą sodų sala ir garsėjantį savo žaliomis kalvomis bei kalnais, baltais paplūdimiais, kavos plantacijomis ir atogrąžų kraštovaizdžiais. Vakare siūlome pažiūrėti Vaikiki naktinio pasirodymo „Rock a Hula“  ir pavakarieniauti.  Nakvynė viešbutyje Oahu saloje.

 5 DIENA. OAHU –DIDŽIOJI SALA

Anksti ryte skrisite į Didžiąją salą dar vadinamą Havajais.  Atvykę leisitės į ekskursiją po salą. Aplankysite Hilo senamiestį, Liliuokalani japoniško stiliaus sodus, pavadintus paskutinės Havajų karalienės garbei, pasigrožėsite bengalinių fikusų alėja, Vaivorykštės kriokliu, makadamijų plantacija. Nuvyksite į Havajų ugnikalnių nacionalinį parką, kur matysite Kilauėjos kalderą, priklausančią vienam iš penkių aktyvių ugnikalnių, formuojančių Didžiąją salą. Havajiečių mitologijoje Kilauėja laikoma ugnikalnio deivės Pelės buveine. Jos vardu pavadintos kai kurios lavos formacijos (Pelės ašaros – ore ašaros formomis sustingstančios lavos kruopelės; Pelės plaukai – ploni trapūs vulkaninės kilmės stiklo pluoštai). Turėsite laiko papietauti vietos kavinėje (už papildomą mokestį). Ugnikalnių observatorija stebi keturis aktyvius Havajų ugnikalnius: Kilauėją, Mauna Loa, Hualalajį ir Haleakalą. Kadangi Kilauėja ir Mauna Loa yra daug aktyvesni už Hualalajį ir Haleakalą, dauguma observatorijos tyrimų sutelkta į šiuos du ugnikalnius, o mokslininkai gali įspėti apie artėjančius išsiveržimus be ekstremalaus pavojaus. Netoliese yra apžvalgos aikštelė ir Thomaso A. Jaggaro muziejus. Užsuksite į Punaluu paplūdimį, garsėjantį juodu smėliu. Nakvynė viešbutyje Didžiojoje  saloje.

 6 DIENA DIDŽIOJI SALA  - MAUJIS

Iš Didžiosios salos oro uosto skrisite į Maui  salą. Tai antra pagal dydį Havajų sala, garsėjanti savo paplūdimiais, parkais, kriokliais, banginių stebėjimu, romantiškais saulėlydžiais ir įvairiausiu poilsiu – nuo golfo iki nardymo. Maujyje yra daugiau nei 80 paplūdimių, kurių smėlio spalva kinta nuo juodo iki auksinio ir net retai pasitaikančio raudono smėlio. Vakare už papildomą mokestį siūlome apsilankyti  „The Feast at Lele“ pasirodyme su polinezietiška vakariene luau Nakvynė viešbutyje Maujo saloje.

 7 DIENA. MAUJIS

9 val. leisitės į ekskursiją „Hanos pakrantė“. Nepamirškite pasiimti maudymosi reikmenų, rankšluosčio, sportbačių, repelento nuo uodų ir apsiausto nuo lietaus. Aplankysite Pajos miestelį ir burlenčių sportui vieną tinkamiausių paplūdimių Hookipa, išvysite bambukų džiungles, eukaliptų giraites. Sustosite apžvalgos aikštelėje Keanae pusiasalyje. Nors čia nėra smėlio paplūdimio, o pakrantė labai uolėta, į iškilusius lavos akmenis atsimušančios bangos sukuria nuostabų vaizdą, kurį verta įamžinti. Nepraleiskite progos paragauti bananų duonos – sakoma, kad būtent šiame pusiasalyje ji skaniausia. Vėliau grožėsitės lengvai prieinamais Aukštutiniais Vaikanio kriokliais (Upper Waikani Falls) su natūraliu baseinu, Vajanapanapos juodojo smėlio paplūdimiu, lavos uolomis ir pagaliau Kaihalulu paplūdimiu su raudonuoju smėliu. Turėsite laiko pavalgyti Hanos rančoje (už papildomą mokestį). Užsuksite į Kipahulu nacionalinį parką iš kitos Haleakalos ugnikalnio pusės pasigrožėti septyniais šventais kriokliais Oheo Gulch. Jei norėsite, galėsite pakilti iki kito gražaus Vaimoku krioklio. Nakvynė viešbutyje Maujo saloje.

 8 DIENA. MAUJIS

Laisvas laikas. Ką galima nuveikti Maujo saloje.  Nakvynė viešbutyje Maujo saloje.

 9 DIENA. MAUJIS (P)

Laisvas laikas. Sutartu laiku būsite nuvežti į oro uostą skrydžiui namo

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius –8;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 6; prie grupės jungiasi turistai iš kitų šalių;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • svarbu: Amerikos viešbučiuose dažnai prašomas depozitas (100–200 JAV dolerių) registruojantis į viešbutį. Depozitas grąžinamas išvykstant iš viešbučio. Todėl būtina turėti su savimi galiojančią kredito kortelę ir patartina turėti apie 100–200 JAV dolerių grynaisiais;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

 

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?