IŠPARDUOTA! Pažintinė kelionė į Galapagų salas, kito pasaulio beieškant

Kelionė

# WE Travel Eco Tingūs jūrų liūtai, vandenyno gilumoje patruliuojantys rykliai, neįtikėtinos iguanos ir vėžliai... Norite susidurti su laukine gamta akis į akį, keliaukite į Galapagus.

Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:West Express (We Travel)

Tingūs jūrų liūtai, vandenyno gilumoje patruliuojantys rykliai, neįtikėtinos iguanos ir vėžliai... Norite susidurti su laukine gamta akis į akį, keliaukite į Galapagus. Tai nuotykis, kurio nepamiršite visą gyvenimą, potyris, kurį sunku perteikti žodžiais ar net nuotraukomis. Nes tai turite pajusti ir pamatyti patys.

Į kainą įskaičiuota:

 • visi pervežimai pagal programą;
 • 2 nakvynės viešbutyje ir 4 nakvynės laive;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą: 6 pusryčiai, 4 pietūs, 4 vakarienės;
 • angliškai kalbančio gido paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 • skrydis į Kitą ir atgal (nuo 969 EUR);
 • vietinė rinkliava (apie 120 JAV dolerių, mokama vietoje);
 • programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

 •  Nardysite šalia jūrų liūtų, ryklių, vėžlių ir pingvinų
 •  Pakėlę akis į dangų matysite dangų raižančius pelikanus

1 DIENA. KITAS

Savarankiškai atvykę į Ekvadoro sostinę Kitą, vakare 17 val. susitiksite su grupės nariais ir vadovu. Aptarsite visą kelionės eigą. Jei atvyksite diena anksčiau, galėsite savarankiškai patyrinėti miestą, įsikūrusį Pičinčos vulkano šešėlyje. Kitas – nuostabus Andų kalnų apsuptas miestas, kuriame yra daugiau nei 30 bažnyčių ir įvairiausių muziejų, o ir seniausios miesto gatvės – La Ronda – nevalia praleisti. Jei turite galimybę atvykti anksčiau ar pabūti ilgiau Ekvadore pakeliavę po Galapagų salas, būtinai aplankykite Otavalą, Kotopachį, Ekvatoriaus muziejų ar Debesų mišką. Nakvynė Kito mieste.

 2 DIENA. KITAS–SAN KRISTOBALIO SALA (P, Pi, V)

Ankstyvas skrydis į Galapagų salas. Pusryčius gausite dėžutėse. Atskridus į Galapagus, jūsų lauks laivas „Daphne“. Patogiai įsikūrę kajutėse, susitiksite su laivo įgula, gidu, kuris jums aprodys salas, ir skaniai papietausite. Aplankysite San Kristobalio centrą. Čia sužinosite, kaip susiformavo salos, jų istoriją, kaip žmogaus įsikišimas vos nesunaikino šių įstabių salų ir su kuo susiduriama šiandien. Poilsis arba už papildomą mokestį siūloma nuvykti į Galapagėrą, kur turėsite vienintelę galimybę pamatyti gigantiškuosius vėžlius. (Ekskursija trunka apie 2 val., kaina apie 120 JAV dolerių.) Nakvynė laive.

 3 DIENA. SANTA FĖ SALA–PLAZA SUR SALA (P, Pi, V)

Santa Fė sala laikoma tikrais jūrų liūtų namais, o šie gyvūnai – puikiais pasiplaukiojimo kompanionais. Tai puiki vieta, nes santykinai mažoje teritorijoje galima išvysti daugybę Galapagų „žvaigždžių“. Pamatysite erelių, sausumos iguanų, jūrų liūtų, jūrinių vėžlių, įvairiausių roplių ir paukščių. Apsiaukite patogius batus, nes keliausite palei vandenyną į opuncijų mišką (kelionės trukmė apie 1,5 val.). Pasigėrėsite Santa Fė salos medžiais, kurie laikomi didžiausiais visuose Galapaguose. Grįžę po pasivaikščiojimo nersite į smaragdinius vandenis, kur draugiją palaikys jūrų liūtų jaunikliai, įvairiausios žuvelės. Plauksite į mažytę salą Plaza Sur, pasivaikščiosite po ją, apžiūrėsite jūrų liūtus ir didžiausią iguanų populiaciją. Vulkaninės kilmės kraštovaizdis, nusėtas atogrąžų paukščių, nepaliks abejingų. Nakvynė laive.

 4 DIENA. GENOVESA SALA (P, Pi, V)

Laivas plauks visą naktį, kol pasieks Genovesa salą. Dažni šios salos svečiai – delfinai, be to, galima išvysti daugybę įvairiausių paukščių. Tad čia jūsų lauks 2,5 val. pasivaikščiojimas stebint paukščių kolonijas tiek ant žemės, tiek jaukiai įsitaisiusias ant uolų. Šioje saloje yra paukščių, sutinkamų tik Galapaguose, tad pasiruoškite nustebti. Vėliau būtinai nersite pamatyti ryklių, vėžlių ir įvairiaspalvių žuvelių. Nakvynė laive.

 5 DIENA. SANTJAGO SALA–RABIDA SALA (P, Pi, V)

Santjago salos rytinėje dalyje yra Bahia Sullivan, dar žinoma kaip Džeimso sala. Čia pasivaikščiosite po lavos išvagotą kraštovaizdį, kuris susikūrė po 1897 m. išsiveržimo, pamatysite jūrinių iguanų, krabų ir pingvinų, ryklių. Kelionės metu gidas papasakos geologinę salos istoriją. Keliausite į Rabida salą, garsėjančią raudonuoju paplūdimiu. Iš paplūdimio keliausite į nuostabiausią Galapaguose lagūną pasižiūrėti flamingų. Čia taip pat peri pelikanai. Pasitiks ir opuncijų miškas. Jei nuspręsite panardyti, pamatysite daugybę jūros žvaigždžių. Nakvynė laive.

 6 DIENA. SANTA KRUZO SALA–KITAS (P)

Skrydžiai iš Galapagų ankstyvi, tad paskutinė ekskursija Galapaguose taip pat ankstyva: keliausite į Juodojo vėžlio įlanką, kurios šiaurinę dalį dengia raudonos spalvos mangrovės. Vaikščiodami matysite žaliuosius vėžlius, sutiksite mažųjų rajų ir ryklių jauniklių. Skrydis į Kitą. Pervežimas į viešbutį ir nakvynė Kite.

 7 DIENA. KITAS (P)

Pusryčiai. Atsisveikinę su pakeleiviais, galite tęsti kelionę po Ekvadorą ar leistis į Perų, o gal skristi namo.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 6;
 • keliautojų skaičius – 1;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje http://keliauk.urm.lt/.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?