IŠPARDUOTA! Pažintinė kelionė į Braziliją, Argentiną ir Urugvajų.

Kelionė

Atraskite įspūdingiausius Pietų Amerikos miestus: Rio de Žaneirą,  Buenos Aires, Montevidėjų bei Kolonia del Sakramentą, įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašus.

Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:We Travel

Atraskite įspūdingiausius Pietų Amerikos miestus! Rio de Žaneiras garsėja savo nuostabiais paplūdimiais, sambos šou ir mielais žmonėmis, o Buenos Airės – tai Pietų Amerikos Paryžius su plačiais bulvarais, kavinėmis, tango. Šioje kelionėje aplankysite ir Montevidėjų bei Kolonia del Sakramentą, įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašus.

Į kainą įskaičiuota:

 • 10 nakvynių viešbučiuose;
 • visi pervežimai pagal programą;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą: 10 pusryčių, 1 pietūs, 2 vakarienės;
 • angliškai kalbančio gido paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Braziliją ir atgal iš Urugvajaus (nuo 400 EUR);
 • alkoholiniai gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

KELIONĖJE:

 • Rio de Žaneiras ir Korkovado kalnas su Kristaus Atpirkėjo statula
 • Buenos Airės ir tango šou
 • Igvasu krioklys iš abiejų pusių
 • Montevidėjas ir Kolonia del Sakramento

1 DIENA. RIO DE ŽANEIRAS

Atvykę į Rio de Žaneirą, susitiksite su kelionės vadovu. Brazilijos sostinė garsėja plačiais baltais paplūdimiais ir linksmybėmis. Nakvynė viešbutyje Rio de Žaneire.

2 DIENA. RIO DE ŽANEIRAS (P)

Tarp gigantiškų granito viršūnių ir vaiskiai mėlyno Pietų Atlanto vandenyno jaukiai įsispraudęs Rio de Žaneiras yra grožio, atradimų ir kunkuliuojančios energijos miestas. Ekskursija prasidės nuo Leblono, Ipanemos ir Kopakabanos paplūdimių. Pakilsite į Korkovado kalną pasigrožėti Kristaus Atpirkėjo statula ir nuostabiu vaizdu į Gvanabaros įlanką bei knibždantį miestą. Popiet laisvas laikas arba už papildomą mokestį siūloma ekskursija.

3 DIENA. RIO DE ŽANEIRAS (P)

Laisva diena poilsiui arba ekskursijoms. Rekomenduojama nuvykti į istorinį Petropolį apžiūrėti imperatoriaus Pedro II vasaros rūmų.

4 DIENA. RIO DE ŽANEIRAS–IGVASU KRIOKLYS (P, V)

Po pusryčių skrisite į Igvasu – vieną nuostabiausių pasaulio stebuklų. Atvykę apžiūrėsite krioklį iš Brazilijos pusės. Nueisite į Velnio gerklės kanjoną, kur miglos debesys, griausmingas riaumojimas ir vaivorykštės paliks neišdildomą įspūdį. Po ekskursijos pasimėgausite gardžia vakariene.

5 DIENA. IGVASU KRIOKLYS (P)

Kirsite sieną ir apžiūrėsite krioklį iš Argentinos pusės. Trumpai pasivažinėję po mišką atviru traukinuku, pakilsite į tokį aukštį, kad matysite, kaip vanduo riaumodamas krinta į Velnio gerklę. Laisvas laikas savarankiškai pažinčiai. Už papildomą mokestį siūloma aplankyti paukščių parką.

6 DIENA. IGVASU KRIOKLYS–BUENOS AIRĖS (P)

Skrydis į Argentinos sostinę – Buenos Aires. Trumpa ekskursija po miestą, kurio platūs bulvarai, kavinės ir atmosfera kuria kosmopolitišką paryžietišką atmosferą. Ne veltui šis miestas vadinamas Pietų Amerikos Paryžiumi.

7 DIENA. BUENOS AIRĖS (P, V)

Ryte apžiūrėsite operos teatrą, pagrindinę aikštę, rožinius prezidento namus, katedrą, senuosius rajonus La Boką ir San Telmą. Rekoletos kapinėse aplankysite Evos Perón kapą. Dieną vainikuos tradicinis argentinietiškas maistas ir tango šou.

8 DIENA. BUENOS AIRĖS (P)

Savarankiška pažintis su Buenos Airėmis arba už papildomą mokestį siūloma ekskursija į tradicinę rančą, kur stebėsite vietinių kaubojų gaučų gyvenimą.

9 DIENA. BUENOS AIRĖS–KOLONIA DEL SAKRAMENTAS–MONTEVIDĖJAS (P, Pi)

Greituoju katamaranu skriesite į Kolonia del Sakramentą, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašus. Po pietų gidas papasakos apie šį kolonijinį miestą, portugalų įkurtą 1680 metais. Vėliau autobusu keliausite į Montevidėją.

10 DIENA. MONTEVIDĖJAS (P)

Apžvalginė ekskursija po Montevidėją prasidės nuo kelionės palei Atlanto pakrantę iki miesto centro, kur aplankysite Konstitucijos aikštę, katedrą ir miesto rotušę, Pradą, Karaską, aikštę Plaza Virgilio ir José Batlle y Ordóñezo parką.

11 DIENA. MONTEVIDĖJAS (P)

Po pusryčių keliausite namo.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 10;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 1;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – 680 EUR;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje http://keliauk.urm.lt/.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?