Pažintinė kelionė į Australiją ir Naująją Zelandiją su grupe ir vadovu iš Lietuvos

Kelionė

 # WE Travel Eco

2020.11.12

Kaina:

5 199 € / asm.

Trukmė:
23 dienos
Kambarys:
Pagal programą
Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:We Travel

Australija ir Naujoji Zelandija – unikalios kultūros ir istorijos šalys. Gamtos fantazija ir kūrybinė galia čia neturėjo ribų: žali slėniai, galingi ledynai, sraunios šaltos upės, pulsuojantys geizeriai, įspūdingi kriokliai, nuostabūs kalnai, tamsiai mėlyni spindintys ežerų vandenys, bekraštė oranžinė dykuma tarsi rudeninis klevo lapas, unikalūs gyvūnai, įspūdingi povandeninio pasaulio reiškiniai – viskas stebina, užgniaužia kvapą ir traukia įsitikinti, ar tai tikra.

 Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 19 nakvynių 3* viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą: 19 pusryčių, 2 vakarienės, 6 pietūs;
 • rusiškai ir  angliškai (Australijos Raudonajame Centre)  kalbančio gido paslaugos; 
 •   kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

 Papildomos išlaidos:

 •  skrydis į Australiją ir atgal (nuo 1 500 EUR);
 •  vietiniai skrydžiai (nuo 1 300 EUR);
 •  Australijos viza (elektroninis leidimas keliauti – ETA);
 •  gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 •  medicininių išlaidų draudimas;
 •  neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 •  mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose (jei yra);
 •  arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 •  asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

 • Ersas – švenčiausia aborigenų uola
 • „Raudonasis Australijos centras“ – Alis Springsas
 • Unikaliausias pasaulyje koralų darinys – Didysis barjerinis rifas
 • Milfordo įlankos kruizas fiordų pasaulyje
 • Naujosios Zelandijos vynų degustavimas
 • Australijos stebuklas ir simbolis Dvylikos Apaštalų uolų virtinė
 • Terminio parko Te Puia geizeriai, ežerai bei purvo natūralus baseinai
 • Vaitomo urvai – magiškas „žvaigždėtas“ dangus virš požeminės upės

1–2 DIENOS. SKRYDIS VILNIUS–TARPINIS ORO UOSTAS–MELBURNAS

3 DIENA. MELBURNAS

Atskridę į Melburną, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Melburne.

4 DIENA. MELBURNAS (P)

Po pusryčių vyksite į ekskursiją po Melburną, antrąjį pagal dydį šalies miestą, dažnai vadinamą kultūros miestu. Susipažinsite su istoriniais ir šiuolaikiniais Melburno pastatais. Pamatysite rotušę, Šv. Pauliaus katedrą, Bourke gatvės bulvaras, Princesės ir Regento teatrus, Jaros upės krantinę, pirmą Australijos istorijoje miesto geležinkelio stotį Slinders street station. Apsilankysite Ficrojaus soduose, kur stovi kapitono Jameso Cooko trobelė. Ekskursija baigsis Federacijos aikštėje, kur galima bus papietauti arba pratęsti savarankišką pažintį su miestu. Po pietų – laisvas laikas. Už papildomą mokestį galima apsilankyti netoli Melburno esančioje Filipo saloje, kur parkuose laukinėmis sąlygomis gyvena koalos ir mažiausi pasaulyje pingvinai. Būtent čia dar 1850 m. europiečiai pradėjo žemdirbystę ir įkūrė iki šiol veikianti ūkį. Vakarop galėsite stebėti unikalią jau daugiau nei 100 metų trunkančią tradiciją, vadinamą pingvinų paradu: saulei leidžiantis, po ilgos žvejybos dienos suaugę pingvinai skuba iš vandens į krantą maitinti savo jauniklių. Fotografuoti ir filmuoti neleidžiama, kad neapakintumėte pingvinukų. Nakvynė viešbutyje Melburne.

5 DIENA. MELBURNAS–DVYLIKOS APAŠTALŲ UOLOS–MELBURNAS (P, Pi)

Po pusryčių leisitės į visos dienos ekskursiją Didžiuoju vandenyno keliu. Auksiniai paplūdimiai ir didžiausios įlankos – tikras banglentininkų rojus, gigantiškos uolos ir vešlūs drėgnųjų džiunglių miškai, įmantriai išraižyti krantai ir maži pajūrio miestukai paįvairins kelionę ir suteiks naujų įspūdžių. Dienos kulminacija – vienas garsiausių Australijos stebuklų – šalies simbolis Dvylikos Apaštalų uolų virtinė. Prieš 6 tūkst. metų tai buvo ištisas uolėtas pakrantės masyvas, bet laikui bėgant stiprios bangos, lietus ir vėjas išplovė minkštesnes klintis ir padėjo susiformuoti dantytai pakrantei ir vandenyje stovinčioms nuo jos atskirtoms aukštoms uoloms. Pavakare grįšite į Melburną. Nakvynė viešbutyje Melburne. Nuvažiuotas atstumas 550 km.  

Dienos akcentas Dvylikos Apaštalų uolų virtinė – gamtos fantazija.

6 DIENA. MELBURNAS–ERSO UOLOS MIESTELIS (P, V)

Po pusryčių vyksite į oro uostą ir skrisite į Erso Uolos miestelį. Atvykus vaizdingu keliu, nusidriekusiu tarp raudono smėlžemio kalvų ir dykumos, keliausite Olgos (Kata Čiuta) kalnagūbrių grandinės link. Ši 36 monolitinių uolų grandinė didingai iškyla virš raudonuojančios dykumos. Milijonus metų gamta kūrė gamtinius bareljefus, žadinančius lakią žmogaus vaizduotę. Bent akimirkai verta sustoti ir pajusti magišką šios vietovės galią – būtent taip atrodė mūsų planeta, kai po ją klajojo būriai dinozaurų. Nemaža dalis skurdžios augalijos yra istorinis gamtos reliktas, augantis tik šiame regione. Čia plyti daugybė aborigenams šventų akmens uolų. Garsiausia jų – Erso, arba Uluru, – didžiulis akmens luitas, pats didžiausias monolitas pasaulyje, jam apeiti reikia poros valandų. Saulei leidžiantis uola sužaižaruoja rausvais atspalviais ir atskleidžia visą savo grožį. Vakare, jei sąlygos bus palankios, vyksite į dykumą „Tylos garsų“ (angl. Sounds of Silence) vakarienės. Kol gurkšnosite šampaną klausydamiesi dykumos tylos, jums bus paruošta karšta vakarienė – patiekalai iš įvairios mėsos (krokodilų, kengūrų, emu). Vietinis žvaigždėto dangaus žinovas padės suprasti žvaigždžių kalbą. Nakvynė viešbutyje Erso Uolos miestelyje. Nuvažiuotas atstumas 470 km.

Dienos akcentas „Tylos garsų“ vakarienė – ar tyla išties skamba?

7 DIENA. ERSO UOLOS MIESTELIS – ALIS SPRINGSAS–KERNSAS (PALM KOVAS) (P)

Anksti ryte apie 5 val. vyksite prie Uluru kalnagūbrio – raudonosios Australijos širdies Erso uolos. Jūsų atmintyje visam laikui išliks nenusakomo grožio saulėtekis virš Uluru. Tą akimirką, kai saulė pradeda kilti tiesiai virš Uluru viršūnės, pasijusite lyg dalyvaudami gimstant pirmajai Žemės dienai. Saulei tekant garsioji uola atskleidžia spalvų paletę nuo ochros raudonio iki ryškiai vyšninės. Niekas taip neužburia keliautojų kaip šios vietovės saulėtekiai ir saulėlydžiai. Saulės šviesos intensyvumo kaita ir šešėlių žaismas paryškina ypatingą šių kalvų reljefą ir spalvas, sukuriančias tiesiog fantasmagoriškus vaizdus. Lengvu pusryčių užsuksite į aborigenų kultūrinį meno ir verslo centrą „Maruku“, ten susipažinsite su anangų genties menu. Vyksite į Alis Springsą, dar vadinamą „Raudonuoju Australijos centru“ ir laikomą vartais į kitus Centrinės Australijos regionus. Čia pamatysite Karališkąją medicinos pagalbos stotį, arba „Skraidančio gydytojo tarnybą“ (angl. Royal Flying Doctor Service). Ji ypač svarbi atokesniems rajonams. Apžiūrėsite Oro mokyklą (angl. School of the Air), vadinamą „didžiausia pasaulyje klase“. Joje vykstančių pamokų gali klausytis vaikai iš tolimų gyvenviečių, išsibarsčiusių po 1,3 mln. kv. km plotą. Vėliau vyksite į oro uostą ir skrisite į Kernsą – vieną didžiausių turizmo centrų saulėtoje Australijos pakrantėje. Miestas 1876 m. buvo įkurtas kaip auksakasių gyvenvietė, dabar plačiai žinomas kaip vartai į Didįjį barjerinį rifą. Atskridę vyksite į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Kernse.

Dienos akcentas Australijos aborigenų šventovė Uluru uola.

8 DIENA. PALM KOVAS (P, Pi)

Po pusryčių – visos dienos iškyla (be gido, su vadovu) . Greitaeigiu katamaranu keliausite prie 2 100 km ilgio Didžiojo barjerinio rifo. Šis koralų rifas pripažintas didžiausiu gyvu jūriniu organizmu pasaulyje. Rifą sudaro per 350 rūšių koralų, apie 4 tūkst. rūšių moliuskų, čia gyvena apie 1 200 rūšių žuvų. Panardysite po koralinius rifus paviršiniu būdu, susipažinsite su paslaptingu povandeniniu pasauliu (3 val. atviroje platformoje). Pietūs (švediškas stalas) laive. Nakvynė viešbutyje Kernse.

Dienos akcentas Spalvingas Didžiojo barjerinio rifo pasaulis.

9 DIENA. PALM KOVAS (P)

Po pusryčių laisvas laikas poilsiui. Rekomenduojame nuvykti į šalia esanti kurortinį miestelį Palm Covą (apie 20 min autobusu), kur yra įrengti paplūdimiai, specialios vietos maudimuisi , žalios zonos bei  barbekiu pasigaminti skirtos vietos.  Nakvynė viešbutyje Kernse. 

10 DIENA. PALM KOVAS –KURANDA– PALM KOVAS (P, Pi)

Po pusryčių prasidės visos dienos turas :  vyksite į aborigenų kultūros parką Tjapukai ir susipažinsite su seniausia pasaulyje gyva Australijos čiabuvių kultūra. Dėl įvairiausių pramoginių renginių parkas Tjapukai pateko į Guinnesso rekordų knygą kaip seniausias Australijoje veikiantis pasirodymas. Po pietų Boomerango restorane ilgiausiu lynų keliu pasaulyje „Sky Rainforest“ keliausite virš atogrąžų miškų, gėrėdamiesi nepaliestos gamtos vaizdais ir vandenyno pakrantės panorama į Kurandos kaimelį, kur vyksta spalvingi turgūs. „Kuranda“, išvertus iš aborigenų kalbos, reiškia „kaimas džiunglėse“. Iš kaimelio garsiuoju Kurandos geležinkeliu „Kuranda Scenic Railway“ per 15 tunelių, 40 tiltų keliausite į Kernsą.  Nakvynė viešbutyje Kernse. Nuvažiuotas atstumas 70 km.

Dienos akcentas Atogrąžų turtai ir gyva Australijos aborigenų kultūra Kurandos nacionaliniame parke.

11 DIENA. PALM KOVAS (P)

Po pusryčių – laisvas laikas. Norintieji už papildomą mokestį  galės leistis į visos dienos išvyką plaustais Tulio upe, žvejoti, vykti į visos dienos Cape Tribulation ekskursiją Deintrio nacionaliniame parke su pietumis (nuo 175 USD/asm.)  arba maloniai pailsėti paplūdimyje. Nakvynė viešbutyje Kernse.

12 DIENA. KERNSAS–SIDNĖJUS (P)

Po pusryčių – laisvas laikas. Apie vidurdienį vyksite į oro uostą ir skrisite į Sidnėjų. Atskridę į patį didžiausią Australijos miestą, sutvarkysite įvažiavimo formalumus ir vyksite į viešbutį (Registracija į viešbutį nuo 15.00 val.) Poilsis ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

13 DIENA. SIDNĖJUS (P,Pi)

Po pusryčių – 4 val. apžvalginė ekskursija po Sidnėjų. Iš ponios Macquarie apžvalgos aikštelės, kur 1810 m. pagal gubernatoriaus įsakymą buvo įrengta speciali vieta su vaizdu į uostą, pamatysite uosto tiltą. Apsilankysite seniausiame Sidnėjaus kolonijiniame rajone Rocks.  Keliausite kinų kvartalo ir populiaraus naktinio gyvenimo rajono Kings Cross gatvelėmis. Po pietų (Fish and Chips) iš Apskritosios prieplaukos (angl. Circular Quay) plauksite 1 val. laiveliu, mėgaudamiesi žaviais Sidnėjaus pakrantės vaizdais. Su gidu apsilankysite garsiuosiuose Operos teatro rūmuose ir susipažinsite su jų istorija.  Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

Dienos akcentas Sidnėjus – baltos burės saulėtoje pakrantėje.

14 DIENA. SIDNĖJUS (P)

Po pusryčių – laisvas laikas. Rekomenduojama išvyka į Mėlynuosius kalnus, įtrauktus į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Šie kalnai – tai įspūdingas milžiniškų uolų darinių, medžių, krūmų ir kitokios laukinės gamtos derinys. Ant jų augantys eukaliptai išskiria aliejų. Jam garuojant lašeliuose lūžta saulės spinduliai ir suteikia romantiškai miglai melsvą atspalvį. Nuo apžvalgos aikštelių atsiveria vaizdas į kanjonus (papildomas mokestis – nuo 320 AUD susirinkus 8-11 asm.). Nakvynė viešbutyje Sidnėjuje.

15 DIENA. SIDNĖJUS–KVINSTAUNAS (P)

Po pusryčių vyksite į oro uostą ir skrisite į Naujosios Zelandijos Pietų salą. Naujoji Zelandija yra apie 2 000 km į pietryčius nuo Australijos. Be daugelio kitų salų, Naująją Zelandiją sudaro dvi didžiausios – Pietų ir Šiaurės salos, atskirtos Kuko sąsiauriu. Kalnuotos Pietų salos vietovės primena Europos Alpes. Aukščiausias viršūnes dengia sniegas, slėniais leidžiasi ledynai, garma kriokliai, telkšo ežerai, puikuojasi fjordai. Atskridę į Kvinstauną, sutvarkysite įvažiavimo formalumus ir vyksite į trumpą orientacinę ekskursiją po miestą. Miestas kalnuose prie Vakatipu ežero buvo įkurtas dar 1860 m. kaip auksakasių kaimelis. Dabar jis žinomas kaip kurortas ir ekstremaliojo sporto sostinė. Kvinstaune sudarytos puikios galimybės ilsėtis aktyviai ir pasyviai, organizuojama daug vandens sporto pramogų: galima plaukioti plaustais, baidarėmis, kanojomis ir greitaeigiais kateriais, žvejoti upėse arba įlankoje. Po ekskursijos važiuosite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Kvinstaune.

16 DIENA. MILFORDO ĮLANKOS KRUIZAS (P, Pi)

Po pusryčių vingiuotomis gražuolio Vakatipu ežero pakrantėmis vyksite į prieplauką. Iš ten leisitės į Milfordo įlankos kruizą po nepakartojamo grožio ir didybės fjordų pasaulį. Ši vieta įrašyta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Vienas už kitą įspūdingesni fjordai keri savo galybe ir savitumu. Kabančios uolos, galingi kriokliai, krintantys į įlanką, ir Mitros kalnas sąsiaurio centre nepaliks abejingo nė vieno. Pietūs-piknikas kruizo metu. Vakare grįšite į Kvinstauną. Nakvynė viešbutyje Kvinstaune.

Dienos akcentas Milfordo įlankos kruizas – fjordų didybė.

17 DIENA. VYNO KELIAIS (P, Pi)

Po pusryčių leisitės vyno keliais. Kvinstaunas yra vartai į centrinį Otago regioną, kuriame per 40 minučių kelio automobiliu nuo miesto centro rasite apie 200 vynuogynų. Centrinį Otago vyno regioną sudaro šeši subregionai; Gibbston, Cromwell / Pisa / Lowburn, Bannockburn, Bendigo, Wanaka ir Alexandra, visi gamina pasaulinio lygio vynus. Tai, kas daro regiono vyną tokį ypatingą, yra kraštovaizdis, kuriame auginamos vynuogės. 45 ° pietų platumos :  unikalus dirvožemis, temperatūra  ir klimatas užtikrina puikų vynuogių auginimo sąlygas, visa kita priklauso nuo  talentingu vyno gamintoju. Pasigerėję kraštovaizdžių ir padegustavę Naujosios Zelandijos vynus iš pačio gamintojo  grįšite į Kvinstauną. Nakvynė viešbutyje Kvinstaune.

Dienos akcentas Vynai, vienas iš Naujosios Zelandijos pasididžiavimų.

18 DIENA. KVINSTAUNAS–OKLANDAS (P)

Po pusryčių vyksite į oro uostą ir skrisite į Oklandą, labiausiai nuo Vilniaus nutolusį milijoninį miestą , beveik 17 t.km. skiria mūsų miestą nuo Oklando. Šiaurės sala – tai geizerių, iš žemės besiveržiančių garų, karštųjų versmių, pliūpsinčių purvo vulkanų ir retkarčiais nubundančių ugnikalnių pasaulis. Šiaurės salos centrinėje dalyje iškilusi vulkaninė plynaukštė su seismiškai aktyvia Taupo vulkanine sritimi. Čia stūkso ugnikalniai, gausu geizerių, karštųjų versmių. Atskridę leisitės į apžvalginę ekskursiją po miestą, įsikūrusį siauroje sąsmaukoje tarp Tasmano jūros ir Ramiojo vandenyno pakrančių šiaurinėje Naujosios Zelandijos saloje. Susikūrus Naujosios Zelandijos valstybei, miestas tapo laikinoji šalies sostinė, vėliau sostinė buvo perkelta į mažesnį, bet geografiškai patogesnį miestą –Velingtoną.

19 DIENA. OKLANDAS–ROTORUA (P, V)

Po pusryčių – išvyksite į Rotoruą, pakeliui užsuksite į Hobitono kaimelį, kuriame buvo filmuojama plačiai žinoma trilogija „Žiedų valdovas“. Drauge su kitais turistais pamatysite linksmų žmogeliukų karalystę, sukurtą per 9 mėnesius didžiulėje privačioje fermoje. Per trumpą laiką buvo sukurtas pasakiškas landšaftas -  iškąsti tvenkinėliai ir upeliai su tilteliais, suformotos kalvos, įrengtos 37 požeminės trobelės... Po to apžiūrėsite Naujosios Zelandijos širdį, vietinių gyventojų maorių kultūros šventovę Rotorua. Terminiame parke Te Puia pasigrožėsite geizeriais ir karšto purvo baseinais. Apsilankysite maorių kaimelyje ir susipažinsite su jų kultūros ištakomis ir medicina, dalyvausite nacionaliniame maorių kultūros vakare, skanausite tradiciškai pagamintų hangi virtuvės patiekalų (mėsa ir daržovės kepami iškastoje duobėje). Nakvynė viešbutyje Rotorua. Nuvažiuotas atstumas 250 km.

Dienos akcentas Geizerių ir karštųjų versmių valdos Rotorua.

20 DIENA. ROTORUA (P)

Po pusryčių laisvas laikas. Turėsite galimybę toliau tyrinėti Pietinės salos geizerių, ežerų   ir miškų karalystę, minibusiukais arba dviračiais, pasimaudyti karštuose versmėse, puiki galimybė užsiimti žvejyba (už papildomą mokestį).   Nakvynė viešbutyje Rotorua.

21 DIENA. ROTORUA - VAITOMO URVAI––OKLANDAS (P)

Po pusryčių vaizdingais keliais vyksite į Oklandą. Pakeliui užsuksite į nuostabų gamtos kūrinį Vaitomo urvų kompleksą. Grupinės ekskursijos čia  rengiamos kas psvalandį ir trūnka 45 minutes. Apie 250 m ilgio požeminis labirintas stebina gausybe švytinčių jonvabalių - mažyčiai, melsvai žaliai šviečiantys jonvabaliai arachnocampa luminosa gyvena tik Naujojoje Zelandijoje. Taip susidaro unikalus žvaigždėto dangaus efektas. Taip pat grožėsitės  įvairių formų stalaktitais, įspūdinga katedra, dar vienu Vaitomo stebuklu -Tomo šachta, pokylių kambariu ir katakombomis. Nakvynė viešbutyje Oklande. Vakare laisvas laikas. Rekomenduojama vakarienė restorane „The Observatory“, įsikūrusiame televizijos bokšte „Sky Tower“ (papildomas mokestis – nuo 80 USD). Nakvynė viešbutyje Oklande.Nuvažiuotas atstumas 300 km.

22–23 DIENOS. OKLANDAS–TARPINIAI ORO UOSTAI–VILNIUS (P)

Papusryčiausite viešbutyje ir vyksite į oro uostą. Skrydis Oklandas–tarpiniai oro uostai–Vilnius.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 19;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 18; susirinkus 8–11 keliautojų ir jiems sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo, kaina perskaičiuojama;
  nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų, valiutų kursams ir (arba) kitų paslaugų kainoms, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – 1 550 EUR;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

 

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?