Pažintinė kelionė į Argentiną ir Čilę, tango, ledo ir ugnies žemę su grupe ir vadovu iš Lietuvos

Kelionė

 

2019-11-22

18 dienų

Pažintinė kelionė

Organizatorius:We Travel

Konsultanto pagalba
Kaina 1 asm.
dviviečiame kambaryje
3 779,00 €
AR

KELIONĖJE:

 • Tango gimtinė Argentina
 • Igvasu kriokliai įvardyti  tarp naujųjų septynių pasaulio gamtos stebuklų;
 • Dvi pulsuojančios sostinės – Santjagas ir Buenos Airės
 • Didingi ir atšiaurūs Patagonijos peizažai
 • Atakamos dykumos kaitra

1 -2 DIENOS. SKRYDIS VILNIUS–TARPINIS ORO UOSTAS–BUENOS AIRĖS

Atskridę sutvarkysite formalumus ir vyksite į viešbutį.

 3 DIENA. BUENOS AIRĖS (P,Pi)

Ekskursija po Buenos Aires. Aplankysite aikštes Plaza de Mayo, Plaza de Armas su rožiniais Vyriausybės rūmais. Matysite nacionalinį monumentą obeliską, tapusį miesto simboliu. Susipažinsite su spalvinguoju rajonu La Boca. Pasivaikščiosite siauromis senojo rajono San Telmo gatvelėmis, iki šiol menančiomis tango istoriją. Užsuksite į seną uostamiestį Puerto Maderą, Palermo rajoną ir elegantiškiausią miesto zoną Rekoletą.

 Ritmingas Buenos Airių pulsas.

 4 DIENA. BUENOS AIRĖS (P,Pi,V )

Ūkininko fermoje susipažinsite su Argentinos ūkininkų gyvenimu ir tradicijomis (Fiesta Gaucha). Per pietus paragausite garsiųjų argentinietiškų ant grotelių keptų jautienos kepsnių, įsisuksite į linksmą folkloro pasirodymą. Vakare pramoginis tango renginys su vakariene restorane.

 Spalvingas gaučų pasirodymas ir šimtamečių tradicijų skonis – asado kepsniai.

 5 DIENA. BUENOS AIRĖS–IGVASU (P)

Skrisite į Igvasu ir keliausite prie Igvasu krioklio Brazilijos pusėje. Šis krioklys įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir laikomas vienu įspūdingiausių gamtos darinių. Iš nacionalinio parko važiuodami turistų centro autobusiukais pasinersite į džiungles.

 Igvasu kriokliai – spalvų ir vandens fejerverkai.

 6 DIENA. IGVASU (P)

Ekskursija po Igvasu nacionalinį parką iš Argentinos pusės. Igvasu kriokliai krinta Brazilijos, Argentinos ir Paragvajaus pasienyje. Skirtingu metų laiku suskaičiuojama nuo 150 iki 300 krioklių. Pasieksite ypatingą 150 m pločio ir 80 m aukščio krioklį, vadinamą „Velnio gerkle“.

 7 DIENA. IGVASU–UŠUAJA (P)

Skrisite į Buenos Aires, o iš ten – į Ušuają, miestą Ugnies Žemėje. Miesto pavadinimas indėnų kalba reiškia „gili įlanka“.

 Sveiki atvykę į Pasaulio kraštą!

 8 DIENA. UŠUAJA (P)

Ekskursija į nacionalinį parką Tierra del Fuego (Ugnies Žemė). Tai vienintelis šalies nacionalinis parkas, išsidėstęs vandenyno pakrantėje, 12 km nuo labiausiai į pietus nutolusio Ušuajos miesto. Maršrutas driekiasi per durpynus su atsiveriančiais panoraminiais vaizdais į Biglio sąsiaurį, Lapatios upę, Rokos ežerą. Keliaudami pasijusite lyg žengtumėte pačiu pasaulio kraštu. Plauksite Biglio sąsiauriu, stebėsite gyvūnus jūrų liūtų ir paukščių saloje.

 Ušuaja-vartai į Antarktidą

9 DIENA. UŠUAJA–KALAFATĖ (P,V)

Skrisite į Kalafatę – Vakarų Patagoniją Argentinos teritorijoje. Jo gyventojai – vietinės kilmės indėnai. Užsukę į rančą, stebėsite, kaip kerpamos avys ir prižiūrimi arkliai. Būsite pavaišinti arbata, kava arba mate, grožėsitės Andų kalnais.

 Dangų siekiantis Perito Moreno ledynas.

 10 DIENA. KALAFATĖ (P)

Vyksite prie Perito Moreno ledyno, įtraukto į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Jo įspūdingos ledo sienos iškyla iki 60 m, o plotis driekiasi iki 30 km kaip milžiniška ledo siena. Kartą per 2–3 metus ledynas skyla ir daugiatonis ledo gabalas krinta į ežerą, žerdamas vaivorykštės spalvų fejerverkus.

 11 DIENA. KALAFATĖ–TORES DEL PAINĖ–PUERTO NATALESAS (ČILĖ) (P,Pi)

Vaizdingu keliu vyksite link Čilės ir Argentinos pasienio punkto, kirsite sieną ir tęsite kelionę į Tores del Painės nacionalinį parką – vieną įdomiausių Čilės vietų. Nepaliestoje parko gamtoje atsiveria visi Patagonijos peizažai: kalnai, slėniai, miškai, upės, kaskados, ledynai, tundros ir plynaukštės.

 Granito ir ledo šalis – Tores del Painės nacionalinis parkas.                        

12 DIENA. PUERTO NATALESAS–PUNTA ARENASAS–SANTJAGAS (P)

Keliausite į Punta Arenasą ir skrisite į Čilės sostinę Santjagą, grožiu prilygstantį Paryžiui. Istoriniame miesto centre išvysite Prezidento rūmus, centrinę sostinės aikštę, katedrą, karalių audiencijos pastatą, centrinį paštą. Kilsite į San Kristobalio kalną su milžiniška Dievo Motinos skulptūra pasigrožėti miesto panorama. Apžiūrėsite šiuolaikinius miesto kvartalus, centrinio sostinės prospekto architektūrą.

„Jaunesnysis Paryžiaus brolis“ Santjagas.

 13 DIENA. SANTJAGAS–VYNO REGIONAS-SAN PEDRO DE ATAKAMA (P,Pi)

Išvyka į Maipo slėnį – seniausią ir labiausiai pripažintą vyno regioną Čilėje. Išgirsite apie vyno gamybos tradicijas, pasivaikščiosite po vyno rūsius. Skrisite į Kalamą, o iš ten – į San Pedro de Atakamą. Tai tradicinis Čilės miestelis, įsikūręs aukštai kalnuose, pačiame Atakamos dykumos centre. Manoma, kad tai seniausia ir sausiausia dykuma pasaulyje.

 Čilės vynų regionas

 14 DIENA. SAN PEDRO DE ATAKAMA (P)

Laisvas laikas. Vakarop ekskursija į Mėnulio slėnį – vietovę, kurios kraštovaizdis primena Mėnulio paviršių. Apžiūrėsite druskos skulptūras ir urvus. Saulėlydį pasitiksite ant didžiulės smėlio kopos.

 Sausiausia vieta pasaulyje – Mėnulio slėnis Atakamos dykumoje.

 15 DIENA. SAN PEDRO DE ATAKAMA (P)

Vyksite į Atakamos druskynus. Išvysite žavų amatininkų miestelį Tokonao, tarpeklį De Jerez ir pasakiškas veidrodinio paviršiaus lagūnas, iškilusias 4 200 m virš jūros lygio.

 Siurrealistinis Atakamos druskynų grožis.

 16 DIENA. SAN PEDRO DE ATAKAMA–GEIZERIAI EL TATIO–SANTJAGAS (P)

Keliausite prie geizerių El Tatio. Tai geoterminė vietovė, esanti net 4 500 m aukštyje. Po ekskursijos skrisite į Santjagą.

 El Tatio geizeriai – vandens pliūpsnis vidury dykumos.

 17 -18 DIENOS. SKRYDIS SANTJAGAS–TARPINIAI ORO UOSTAI–VILNIUS

Vyksite į oro uostą skrydžiui.

 

KELIONĖS KAINA 3779 EUR + SKRYDIS

(asmeniui dviviečiame kambaryje)

 Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 15 nakvynių 3–4*viešbučiuose ir svečių namuose;
 • ekskursijos pagal programą;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos  paslaugos.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

 • lėktuvo bilietas į Argentiną ir atgal iš Čilės ( nuo 1100EUR)
 • vietiniai skrydžiai;
 • vietinių skrydžių oro uosto mokesčiai Argentinoje (apie 20 USD);
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?