Pažintinė 9 d. kelionė Skambantys Argentinos akcentai

Kelionė

NAUJIENA!  # WE Travel Eco Garantuoti išvykimai nuo 2 keliautojų!

Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:We Travel

Pietų Amerika tai ketvirtas pagal dydį kontinentas, tačiau galime drąsiai teigti, kad tai yra atskiras unikalus, diversiškas pasaulis. Tai žemynas, žavintis istoriniu ir kultūriniu paveldu, unikaliais gamtos kūriniais, tango, sambos ritmais, kavos ir kulinarinės įvairovės šedevrais... Trumpai apibūdinti šį kontinentą taip pat neįmanoma, kaip ir trumpai po jį keliauti. Patagonija, išsidėsčiusi Argentinos ir Čilės teritorijoje, išties gali būti laikoma Pietų Amerikos pasididžiavimu. Taigi Jūsų dėmesiui – Patagonijos atradimai!

Kelionės kaina (asmeniui dviviečiame kambaryje):

 • sausis- kovas  nuo  1459 EUR + skrydis, kai viešbutis 3*
 • spalis - gruodis nuo  1559 EUR + skrydis, kai viešbutis 3*

Kelionės kaina (asmeniui dviviečiame kambaryje):

 • sausis - kovas  nuo 1659 EUR + skrydis, kai viešbutis 4*
 • spalis - gruodis nuo  1699 EUR + skrydis, kai viešbutis 4*

Šventiniais periodais ir/ar dėl kitų svarbių įvykių šalyje  kainos gali keistis ir bus perskaičiuojamos.

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimai oro uoste ir privatūs arba pervežimai su kitais turistais pagal programą;
 • pramoginis tango reginys ir vakarienė Buenos Airėse;
 • visi kiti pervežimai į viešbutį / iš viešbučio, į / iš oro uosto, į ekskursijas vykstama kartu su kitais turistais, dalijamasi gidu ir transportu pagal programą;
 • išvykimas į ekskursijas iš viešbučio;
 • 7 nakvynės pagal pasirinkimą 3* arba 4* viešbučiuose;
 • bendros ekskursijos su kitais turistais pagal programą, gidai, kalbantys angliškai, angliškai / ispaniškai;
 • įėjimo mokesčiai (jiems pasikeitus, keisis ir bendra kaina);
 • maitinimas pagal programą: 7 pusryčiai (P).

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Argentiną ir atgal;
 • trys vidiniai skrydžiai (nuo 698 UER);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
 • neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose (jei yra);
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos;
 • papildomi pervežimai;
 • skalbimo paslaugos;
 • telefono skambučiai;
 • kitos įprastos kelionių išlaidos;
 • kelionės pratęsimas į Igvasu ar kitą vietovę.

Kelionėje:

 • Buenos Airės – Argentinos sostinės spalvingieji kvartalai
 • Tango gimtinė Argentina
 • Didingi ir atšiaurūs Patagonijos, Pėdų žemės, peizažai
 • Perito Moreno ledynas Ledynų nacionaliniame parke (Los Glaciares national park)
 • Ušuaja – pasaulio kraštas Tierra del Fuego (Ugnies Žemėje)
 • Tores del Painės nacionalinis parkas – UNESCO paveldas

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS–TARPINIAI ORO UOSTAI–BUENOS AIRĖS

Skrydis Vilnius–tarpiniai oro uostai–Buenos Airės.

2 DIENA. BUENOS AIRĖS (V)

Atskridę į tarptautinį Ezeizos oro uostą sutvarkysite formalumus, būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį. Poilsio laikas arba rekomenduojame pradėti pažintį su Argentinos sostine. Vakare mėgausitės nuostabiomis argentinietiškomis tradicijomis, tango pamoka, vakariene ir aukščiausio lygio tango pasirodymu La Ventanoje – autentiškiausiuose tango namuose. Nuvežimas iš viešbučio ir atgal kartu su kitais turistais ir ispanakalbiu vairuotoju įskaičiuotas į kainą. Nakvynė viešbutyje Buenos Airėse.

3 DIENA. BUENOS AIRĖS (P)

Po pusryčių viešbutyje išvyksite į pusės dienos apžvalginę ekskursiją po kosmopolitiškąją Argentinos sostinę. Važiuosite plačiausia pasaulyje gatve Liepos 9-osios prospektu ir matysite pagrindinius objektus: impozantiškąjį „Colón“ teatrą – vieną iš penkių svarbiausių operos teatrų pasaulyje, nacionalinį monumentą istorinį obeliską. Aplankysite centrinę Majų aikštę (Plaza de Mayo) su rožinės spalvos Vyriausybės rūmais Casa Rosada, miesto rotušę Old Cabildo, Metropoliteno katedrą. Majų aikštė garsi tuo, kad šalia jos 1580 m. kūrėsi miestas. Sustosite kavos puodeliui „Cafe Tortoni“, seniausioje miesto kavinėje. Susipažinsite su pietinėje miesto dalyje įsikūrusiu spalvingu rajonu La Boka – išeivių iš Italijos kvartalu. Užburiantys šiauriniai rajonai – Palermas ir aplinkiniai parkai su įspūdinga architektūra bei prancūziško stiliaus Rekoleta su gausybe jaukių kavinukių ir užeigų, puikiai žinoma dėl garsiųjų Rekoletos kapinių, kur paskutinį prieglobstį randa Argentinos įžymybės – kultūros, istorijos, politikos, literatūros, mokslo ir meno veikėjai. Taip pat čia palaidota garsioji Eva Duarte de Perón, yra jos mauzoliejus. Po ekskursijos antroje dienos pusėje galėsite savarankiškai susipažinti su šiuo kosmopolitišku ir vienu žaismingiausių Lotynų Amerikos miestų! Pasivaikščiokite siauromis senojo rajono San Telmo gatvelėmis. Čia nuo XIX a. pradž. gyvena sostinės aristokratai, tad iki šiol galima pajusti gyvą tango istoriją, užsukite į Puerto Maderą, stebinantį šiuolaikine architektūra ir gastronomija, su gausybe barų, restoranų ir parduotuvėlių. Vakare yra galimybė užsisakyti papildomą gurmanišką pramogą (išskyrus sekmadienius) „Argentinos kulinariniai ypatumai“ ir sužinoti, kas yra tikras argentinietiškas didkepsnis ir Mendosos vynai. Renginio trukmė apie 3 val. Pastaba: pramoga vyksta kartu su kitais turistais, nuvežimas iš viešbučio ir parvežimas į viešbutį su ispanakalbiu vairuotoju. Ne mažiau įdomus ir naktinis Buenos Airių gyvenimas – juk būtent čia gimė ugningasis argentinietiškasis tango... Nakvynė viešbutyje.

Ritmingas Buenos Airių pulsas.

4 DIENA. BUENOS AIRĖS–UŠUAJA (P)

Ankstyvą rytmetį būsite nuvežti į Buenos Airių oro uostą. Skrisite į Ušuają – miestą Ugnies Žemėje. Išvertus iš vietinių kalbos, miesto pavadinimas reiškia „Gili įlanka“. Būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį. Pakeliui į viešbutį stabtelėsite fotografuoti vaizdų panoraminėje apžvalgos aikštelėje. Savarankiškai patyrinėkite šį toliausiai į pietus nutolusį ir labai greitai besivystantį miestą. Neturėtumėte praleisti progos apsilankyti Pasaulio pabaigos muziejuje, senajame kalėjime, Ušuajos restoranuose paskanauti vadinamųjų spider crabs ar pasivaikščioti po uosto teritoriją ir apžiūrėti senųjų laivų. Nakvynė viešbutyje.

Sveiki atvykę į pasaulio kraštą!

5 DIENA. UŠUAJA (P)

Po pusryčių ryte lankysitės Ugnies Žemės nacionaliniame parke. Tai vienintelis šalies nacionalinis parkas, išsidėstęs vandenyno pakrantėje, 12 km nuo labiausiai į pietus nutolusio Ušuajos miesto. Maršrutas driekiasi per durpynus su atsiveriančiais panoraminiais vaizdais į Biglio sąsiaurį, Lapatajos upę, Rokos ežerą. Keliaudami pasijusite lyg žengtumėte pačiu pasaulio kraštu. Pasigrožėsite vietine augalija: vyšniomis, įvairių rūšių krūmokšniais, gėlėmis. Ensenados įlanka ir Rokos ežeras – vieni pagrindinių išvykos akcentų. Trumpai pasivaikščiosite ežero krantine ir bandysite aptikti parko gyventojus bebrus. Po pietų vyksite į Harbertono rančą (Estancia Harberton), esančią apie 90 km į šiaurę nuo Ušuajos, Biglio sąsiaurio pakrantėje. Ranča, 1886 m. įkurta misionieriaus Thomaso Bridgeso, yra seniausia saloje. Laivu plauksite, kol pasieksite salą Isla Martillo. Čia grožėsitės magelaniniais pingvinais jų perėjimo vietoje. Pirmieji pingvinai saloje pasirodo vėlyvą spalį. Pasivaikščiojimo metu matysite ir albatrosus, kormoranus, audros paukščius. Tai puiki išvyka gamtos mėgėjams. Grįšite į Ušuają. Nakvynė viešbutyje. Pastaba: į ekskursiją vyksite su kitais turistais bendru autobusu. Gidas kalba angliškai ir ispaniškai. Jei į šią ekskursiją ,užsakant kelionę, neliktų laisvų vietų, bus pasiūlyta alternatyvi ekskursija į Pingvinų koloniją laivu.

Ušuaja – vartai į Antarktidą.

6 DIENA. UŠUAJA–KALAFATĖ (P)

Būsite nuvežti į oro uostą skristi į Kalafatę – Vakarų Patagonijos miestą, esantį Argentinos teritorijoje. Kalafatė –tai vartai į Ledynų nacionalinį parką. Gėrėsitės Archentino ežero bei Andų kalnų vaizdais, išgirsite istorijų apie pirmųjų ekspedicijų kontaktus su čiabuvių indėnų gentimi teuelčais Atvykę būsite pasitikti gido ir nuvežti į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.  

7 DIENA. KALAFATĖ–PERITO MORENO LEDYNAS–KALAFATĖ (P)

Po pusryčių vyksite prie kone garsiausio ir įspūdingiausio pasaulyje Perito Moreno ledyno, įtraukto į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Jo įspūdingos ledo sienos iškyla iki 70 m, o plotis driekiasi iki 30 km kaip viena milžiniška ledo siena. Viršutinis ledyno kraštas susilieja su dangumi ir kartais būna sunku atskirti, kur žydros spalvos ledas, o kur jau mėlynas dangus. Susiformavęs maždaug prieš 30 tūkst. metų šis ledynas yra vienas iš nedaugelio vis dar tebeaugančių ledynų. Šį gamtos reiškinį stebintys mokslininkai teigia, kad vidutiniškai Perito Moreno ledynas per metus „paauga“ apie 700 m, t. y. apie 2 m kasdien! Kartą per 2–3 metus ledynas skyla ir daugiatonis ledo luitas krenta į ežerą, žerdamas nepaprastai įspūdingą vaivorykštės spalvų fejerverką. Sunku numatyti šio įvykio datą, tačiau tūkstančiai turistų pavasarį plūsta į vakarų Patagoniją su viltimi savo akimis pamatyti šį reginį. Nuo Kalafatės iki Perito Moreno ledyno – maždaug 80 kilometrų. Palikdami miestą užnugaryje, matysite Archentino ežerą bei Redondos įlanką. Šis arealas – daugybės paukščių namai, tad tikrai galėsite stebėti juodąsias gulbes, flamingus, antis. Laukams būdinga gelsva spalva dėl šiose vietose dažno augalo, vadinamo coirón. Pirmąjį 40 km ruožą keliausite Patagonijos stepe, kiek vėliau pasieksite nacionalinį parką, kur daugiausia matysite notofagų šeimos augalus (antarktinius notofagus, rūgščiąsias vyšnias) bei įvairių atspalvių gėles, taip pat intensyviai raudonos spalvos žiedais žydintį augalą notro (lot. Embothrium coccineum). Nuo lanksto, dar vadinamo atodūsių lankstu, išvysite pirmąjį panoraminį Perito Moreno ledyno vaizdą. Trumpai stabtelėsite nusifotografuoti. Praleisite apie pora valandų tyrinėjant ledyną ir grįšite į Kalafatę. Nakvynė viešbutyje. Pastaba: į ekskursiją vyksite su kitais turistais, gidas kalba angliškai.

8 DIENA. KALAFATĖ–BUENOS AIRĖS  (P)

Po pusryčių būsite nuvežti į oro uostą skrydžiui į Buenos Aires, pasitikti oro uoste atvykus ir nuvežti į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

9 DIENA.  BUENOS AIRES-TARPINIAI ORO UOSTAI–VILNIUS (P)

Pusryčiai. Privatus nuvežimas į oro uostą. Skrydis Buenos Aires–tarpiniai oro uostai–Vilnius.

Rekomenduojame pratęsti kelionę po Pietų Ameriką aplankant:

 • Igvasu krioklius
 • Mendosos vynų regioną 
 • San Karlos de Bariločės ežerų regioną
 • Rio de Žaneirą
 • Atakamos dykumą 
 • Velykų salas

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • pasitinkantieji oro uostuose ir viešbučiuose laukia su lentele, kurioje nurodyti turisto vardas ir pavardė;
 • nurodyti išvykimo laikai į ekskursijas gali šiek tiek keistis dėl eismo ar užtrukti dėl kitų turistų paėmimo iš kitų viešbučių;
 • nakvynių skaičius – 7;
 • pusryčiai negarantuojami, jei yra labai ankstyvi išvykimai iš viešbučio;
 • viešbučių klasifikacija pagal Argentinos klasifikavimo sistemą;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, kaina perskaičiuojama;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų.

Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?