Tanzanija. Serengečio safariai garsiausiame laukinės gamtos parke

Kelionė

 # WE Travel Eco Į Tanzaniją geriausia keliauti sausuoju laiku: birželį–spalį ir sausį bei vasarį

2021 m. Kelios datos

Pažintinė kelionė

Organizatorius:West Express (We Travel)

Konsultanto pagalba
Kaina 1 asm.
dviviečiame kambaryje
2 580,00 €
AR

Kelionės datos: pasirenkamos individualiai 2021 m. geriausia keliauti sausuoju laiku: birželį–spalį ir sausį bei vasarį.

Tanzanija – Rytų Afrikos valstybė su savanomis, atogrąžų miškais, palmėmis nusagstytomis salomis, gausia gyvūnija. Čia susiduria aukščiausias Afrikos kalnas ir giliausia jūra.  

Kelionės kainos (asmeniui dviviečiame kambaryje):

nuo 2 030 EUR + skrydis, kai vyksta 4–5 asmenys; nuo 2 580 EUR + skrydis, kai vyksta 2–3 asmenys

* Galutinė kelionės kaina priklauso nuo sezono

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 5 nakvynės lodžijose;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 5 pusryčiai, 5 pietūs, 5 vakarienės;
 • angliškai kalbančio safario vairuotojo gido paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Tanzaniją ir atgal (nuo 630 EUR);
 • Tanzanijos viza ir formalumų sutvarkymas (apie 50 EUR);
 • privalomas geltonojo drugio tarptautinis skiepų sertifikatas;
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

Kelionėje:

 • UNESCO vietovės: Ngorongoro draustinis ir Serengečio nacionalinis parkas
 • Didžioji zebrų ir antilopių migracija
 • „Didysis penketas“ – koks jis?

1 DIENA. KILIMANDŽARAS–TARANGYRĖS NACIONALINIS PARKAS (Pi, V)

Atskridę rytiniu reisu į Kilimandžaro oro uostą, sutvarkysite vizos formalumus, būsite pasitikti ir važiuosite į Tarangyrės nacionalinį parką. Parkas garsus dėl dramblių migracijos, paukščių ir autentiškos safario atmosferos. Kraštovaizdis ir augalija – neįtikėtinai įvairi. Kalvos nusagstytos daugybės baobabų, tankių krūmynų, kurių toliau keliaudami nepamatysite. Parku tekanti to paties pavadinimo upė – pagrindinis čia gyvenančių laukinių gyvūnų vandens šaltinis. Tarangyrė garsėja didele dramblių, zebrų ir antilopių gnu populiacija. Jame taip pat gausu buivolų, leopardų, babuinų ir žirafų. Be to, šiame nacionaliniame parke aptinkama daugiau nei 500 skirtingų rūšių paukščių. Po pietų jūsų laukia safaris.

2 DIENA. TARANGYRĖS NACIONALINIS PARKAS–MANIAROS EŽERAS (P, Pi, V)

Keliaudami Maniaros ežero link, turėsite dar vieną galimybę stebėti laukinius gyvūnus. Pasigrožėsite Maniaros ežero panorama. Ežeras yra nacionaliniame parke, pavadintame šio ežero vardu. Po pietų – safaris.

3 DIENA. MANIAROS EŽERAS–SERENGETIS (P, Pi, V)

Anksti ryte išvyksite į Serengečio nacionalinį parką. Po pietų leisitės į safarį – pažintį su gamta ir laukiniais gyvūnais. Serengečio nacionalinis parkas yra vienas didžiausių ir populiariausių pasaulyje. Beveik 15 tūkst. kv. km parko teritorija driekiasi į šiaurę iki pat Kenijos, o vakaruose ribojasi su didžiausiu pagal plotą Afrikoje Viktorijos ežeru. Čia gyvena daugiau kaip 1,6 mln. žolėdžių žinduolių ir tūkstančiai plėšrūnų. Ypač parkas garsėja savo „didžiuoju penketu“ – liūtu, leopardu, drambliu, raganosiu ir buivolu.

4 DIENA. SERENGEČIO NACIONALINIS PARKAS (P, Pi, V)

Turėsite progą visą dieną praleisti garsiausiame pasaulyje laukinės gamtos parke. Ryte ir po pietų – išvykos į safarius po Serengečio nacionalinį parką ir susidūrimas su gamta bei laukiniais gyvūnais.

5 DIENA. SERENGETIS–NGORONGORO KRATERIS (P, Pi, V)

Po pusryčių vyksite Ngorongoro draustinio link. Ši UNESCO saugoma teritorija kartu su Ngorongoro krateriu apima 8 tūkst. kv. km plotą ir yra unikali išskirtine laukine gamta, gyvūnijos įvairove, tradicinių genčių kultūra ir archeologiniu lobynu. Leisitės į Ngorongoro kraterį ir jame praleisite pusę dienos. Ngorongoro kraterio skersmuo siekia net 20 km ir yra didžiausias uždaras krateris pasaulyje. Jo teritorijoje aptinkama net 25 tūkst. žinduolių, daugiausia žolėdžių: antilopių, zebrų, gazelių, buivolų, begemotų ir kt. Per kraterį veda gyvūnų migracijos keliai. Čia užtektinai grobio randa ir didžiosios katės – liūtai, gepardai, leopardai. Ši dinamiška ir nuolat kintanti ekosistema atskleis jums nepaprastą ir dar nepažintą gyvūnijos pasaulį.

6 DIENA. NGORONGORO KRATERIS–ARUŠA arba KILIMANDŽARAS (P)

Būsite nuvežti į oro uostą. Skrydis.

Galimas kelionės pratęsimas ZANZIBARE

Zanzibare jūsų laukia ypatingi balto smėlio paplūdimiai, koraliniai rifai, Akmeninis miestas ir dar daugiau įdomybių. Atstumas nuo viešbučio iki Akmeninio miesto – apie 50 kilometrų. Zanzibaras – ryškių spalvų ir egzotiškų kvapų sala. Joje plyti įvairiausių prieskonių plantacijos. Jei pageidausite, galėsite vykti į ekskursijas po šias stebuklingas vietas, o po jų įsigyti šviežių prieskonių. Visą salą juosiantis koralinis rifas ir gausi povandeninio pasaulio gyvūnija leidžia priskirti salą geriausioms nardymo vietoms pasaulyje. Vakarinėje salos pakrantėje įsikūręs Zanzibaro miestas ir garsusis jo senamiestis – indų pirklių įkurtas ir į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas senasis Akmeninis miestas. Jo gausybė magiškų akmeninių gatvelių nepaleis jūsų visą dieną: bus malonu pasiklysti ir vis atrasti kelią iš naujo. Rekomenduojame būtinai aplankyti katedrą, senąjį vergų turgų, vėlyvąją Zanzibaro sultonų rezidenciją, arabų fortą ir šalia esantį stebuklų namą, kuris tokį pavadinimą gavo XIX a. pab., kai jame pirmajame visame Zanzibare buvo įvesta elektra ir netgi įrengtas liftas.Natūraliame miško draustinyje „Jozani“, esančiame salos pietryčiuose, namus rado retieji kolobusai – tik Zanzibarui būdingos raudonosios beždžionės.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?