IŠPARDUOTA! Atostogos didybės ir prabangos simboliu tituluojamuose JAE 4* viešbutyje prie jūros

Kelionė

Jungtiniai Arabų Emyratai tikrai patenka į daugelio keliautojų „būtina aplankyti“ sąrašą: prabangūs kurortai, nuostabūs smėlio paplūdimiai stiklinių dangoraižių fone ir daug blizgesio.

Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:TUI

Giedras dangus, šilta skaidri jūra, balti smėlio paplūdimiai... tobulooos atostogos!!! Žmonių rankomis supilta Jungtinių Arabų Emyratų sala nustebins net ir visko mačiusius keliautojus – čia modernumas susijungia su senaisiais žvejų ir pirklių miesteliais…

Ras al Haimas – žaliausias Emyratas, keliautojų šiuo metu pasiekiamas iš Varšuvos, esantis šalies šiaurinėje dalyje. Palankus klimatas ir derlingos žemės pavertė šį Emyratą žydinčia oaze, besiremiančia į kalnus bei jūrą. Ras al Haimas nustebins poilsio vietomis ne tik prie jūros, bet ir šio Emyrato pietryčiuose, kur trykšta karštosios versmės ir keliautojai mėgsta save palepinti gydomosiomis požeminio vandens voniomis.

Keliautojams mėgstantiems pramogas Ras al Haimas pasiūlys gausybę vandens pramogų, pasivaikščiojimus kalnuose, poilsį prie jūros, istorinį architektūrą, niekada nesibaigiantį šurmulį ir įspūdingo grožio kraštovaizdį.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Varšuvos;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 7 naktys 4* viešbutyje;
  • maitinimas - pusryčiai.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo aikštelės Varšuvos oro uoste. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS

Al Hamra Village Resort 4*

Apsistoję palei nuošalius Persijos įlankos paplūdimius įsikūrusiame poilsio komplekse „Al Hamra Village Resort“ galėsite pailsėti nuo kasdienybės šurmulio.

Jaukiuose antikvarinio stiliaus mediniais baldais apstatytuose unikalaus interjero  viešbučio numeriuose rasite oro kondicionierius, palydovinius kanalus rodančius televizorius ir mini barus. Viešbutyje iūlomos įvairiausios pramogos, tarp kurių – vaikams ir suaugusiesiems skirti baseinai, sporto salės, sveikatingumo klubas, masažo kabinetai ir lauko teniso kortai.

Komplekse veikia firminis jūros gėrybių restoranas, garsėjantis patiekalais iš tą pačią dieną pagautų gėrybių, bei žymusis angliškas baras „Village English Pub“, kuriame patiekiama kepta žuvis su bulvytėmis ir kiti tradiciniai angliški gardumynai.

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?