IŠPARDUOTA! Seišeliai „Kempinski Seychelles Resort“ 5* viešbutyje su pusryčiais

Kelionė

Keliauk į dieviškuosius Seišelius iš Miuncheno!

2019-05-21

8 dienos

Poilsinė kelionė

Organizatorius:TUI

Konsultanto pagalba
AR

Tai poilsinė kelionė iš Vokietijos, į kurios kainą įtrauktas skrydis, apgyvendinimas ir pervežimas.

Toli nuo europietiško ritmo, kasdienių rūpesčių – ten, kur žmonės mėgaujasi saule, smėliu ir krištolinėmis jūros bangomis. Seišelių salos – amžinai žydinti vasara, kokybė ir harmonija, būtent čia atostogauja karališkoji Britų šeima bei daugybė Holivudo žvaigždžių...

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Miuncheno;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 7 naktys 5* viešbutyje;
  • maitinimas- pusryčiai.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS: 

„Kempinski Seychelles Resort“  5*

 „Kempinski Seychelles Resort“ įsikūręs garsiajame Baie Lazare rajone, vos pusvalandis kelio automobiliu iki Seišelių tarptautinio oro uosto. Viešbutyje yra SPA centras su 6 procedūrų kabinetais, didelis baseinas, treniruoklių salė, poilsio salonas, 2 kavinės, 2 barai. Svečiai galės pasinaudoti viešbučio siūlomomis pramogomis tokiomis kaip plaukiojimas baidarėmis ar paviršinis nardymas bei vakarais pasimėgauti gyvos muzikos pasirodymais. Kiekviename prabangiai įrengtame kambaryje yra oro kondicionierius, palydovinė televizija, mini baras, kavos ir arbatos ruošimo rinkiniai, balkonas arba terasa.

 

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?