IŠPARDUOTA! Mauricijus: „Riu Creole“ 4* viešbutis su su viskas įskaičiuota

Kelionė

Mauricijuje atostogos visuomet bus išskirtinės ir nepakartojamos. Šią salą svajoja aplankyti visi – tie, kurie nuvyksta, iš ten grįžti nebenori…

Organizatorius:TUI

Tai kelionė iš Lietuvos, į kurios kainą įtrauktas skrydis, apgyvendinimas ir pervežimas. Daugiau informacijos apie į kainą įskaičiuotas paslaugas ieškokite prie „Papildomos informacijos“.

Pakanka pamatyti vieną nuotrauką, kad Mauricijus taptų ta vieta, į kurią norisi nuvykti – juk tai vienintelė vieta, kuri tituluojama Rojaus kampeliu žemėje. Mėlyna jūra, balto smėlio paplūdimiai ir... plačiai besišypsantys vietiniai.

Tūkstantį kilometrų nuo Afrikos krantų nutolusios salos horizonte atsiveria užgesę krateriai, kalnų slėniai ir vešliais tropikų miškais apaugę kriokliai. Keliaujant po salą europiečio akį traukia neregėti cukranendrių plantacijų, sraunių kalnų upių ir neįtikėtinai baltų paplūdimių vaizdai.

Tai tikras atostogų rojus: vandens pramogos – nuo žūklės iki banglenčių, puikūs golfo ir teniso kortai, spalvingi koralai turkio spalvos vandenyje. Tiek prabangos ir aplinkinių paslaugumo dar nesate regėję!

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Vilniaus oro uosto;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 7 naktys 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS: 

„Hotel Riu Creole“ 4*
Puikus pagal viskas įskaičiuota sistemą veikiantis viešbutis, įsikūręs šalia „Le Morne” paplūdimio, šalies pietvakariuose. Tai nuostabioms atostogoms subalansuotas viešbutis: lauko baseinas su nemokamais gultais, skėčiais ir rankšluosčiais.

„Hotel Riu Creole“ savo svečiams siūlo itin platų vandens pramogų pasirinkimą –  nardymą, buriavimą, plaukimą baidarėmis ir pan. Mėgstantys sėslesnes pramogas, ypač  meną – save gali išbandyti „RiuArt“ programoje.

Viešbučio svečiai gali mėgautis SPA procedūromis, džiakuzi, hamamu. Kiekvieną vakarą viešbutyje vyksta gyvos muzikos programos, įvairūs meniniai pasirodymai, diskotekos  ar karaoke vakarai.

Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės. Konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?