IŠPARDUOTA! TOP TUI, Dominikos Respublika, Viva Wyndham Tangerine 4* - 8 d. su viskas įskaičiuota

Kelionė

Pakeiskite įprastinius miesto vaizdus į Dominikos Respublikos neatrastąją egzotiką, baltuosius smėlio paplūdmius ir įsitikinkite patys, kad tai yra viena gražiausių kada nors matytų salų!

Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:TUI

Tai kelionės paketas iš Vokietijos, į kurios kainą įtrauktas skrydis , apgyvendinimas ir pervežimas. Daugiau informacijos apie į kainą įskaičiuotas paslaugas ieškokite prie „Papildomos informacijos“.

Jeigu reikėtų rinktis egzotinių atostogų simbolį, mes neabejotinai balsuotume už Dominikos Respubliką. Tai sala, turinti siurprizų net ir visko mačiusiems keliautojams! Balto smėlio paplūdimiai, mėlyno turkio spalvos jūra ir visad šviečianti saulė! Net Kolumbui tai buvo viena iš gražiausių matytų salų, iš kurios nesinorėjo išplaukti. Nuo pirmos minutės Dominikos Respublikoje apima noras, kad svajonė niekada nesibaigtų.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Kelno;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 7 naktys 4* viešbutyje;
  • maitinimas- viskas įskaičiuota.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS: 

„Viva Wyndham Tangerine“ 4*

Dominiko Respublikos saloje esantis viešbutis yra įsikūręs 12 min pėsčiomis nuo paplūdimio. Apgyvendinimo įstaiga svečiams siūlo platų pramogų pasirinkimą, aktyvias veiklas. Restoranuose svečiai gali paragauti tiek Karibų, tiek Meksikos virtuvės patiekalų bei praleisti smagiai laiką viešbutyje įrengtuose baruose. Taip pat poilsiautojai visada gali kreiptis į viešbutyje įrengtą kelionių informacijos punktą, kur darbuotojai padės suorganizuoti ekskursijas, vandens pramogas bei susipažinimą su apylinkėmis.

Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės. Konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?