Meksika: „Hotel Riu Tequila“ 4* viešbutis su viskas įskaičiuota ir skrydis iš Vilniaus

Kelionė

Nuostabios atostogos Meksikos pakrantėje!2021-03-15

Poilsinė kelionė

Organizatorius:TUI

Konsultanto pagalba
1 609,00 €
AR

Meksika - Šiaurės Amerikos šalis bei didžiausia pagal gyventojų skaičių ispaniškai kalbanti valstybė! Viena iš 18 pasaulio šalių, kurios vadinamos megadiversinėmis dėl savo kontrastingos gamtos bei daugybės egzistuojančių  organizmo rūšių, kurių yra net 200 mln!

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Vilniaus oro uosto;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 8 nakvynės 4* viešbutyje viskas įskaičiuota.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas,

  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  •  asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS: 

Hotel Riu Tequila 4*

2018 m. pilnai renovuotas Riu Tequila kompleksas nutolęs vos 800 m. nuo paplūdimio. Viešbutis siūlo aptarnavimą bet kuriuo paros metu. Teritorijoje yra  4 baseinai su integruotais barais, vaikams - vandens čiuožyklos. Mėgstantiems skaniai pavalgyti, siūloma itališka, azijietiška bei vietinė Meksikos virtuvė, baruose visada patiekiami įvairūs užkandžiai. 

                              

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?