Atostogos kontrastingojoje Meksikoje: 7 n. „Tukan Hotel Beach Club“ 3*+ viešbutyje

Kelionė

Atostogos keliautojų rojujoje — Meksikoje

2020-03-22

Poilsinė kelionė

Organizatorius:TUI

Konsultanto pagalba
830,00 €
AR

Meksika - Šiaurės Amerikos šalis bei didžiausia pagal gyventojų skaičių ispaniškai kalbanti valstybė! Viena iš 18 pasaulio šalių, kurios vadinamos megadiversinėmis dėl savo kontrastingos gamtos bei daugybės egzistuojančių  organizmo rūšių, kurių yra net 200 mln!

Į KELIONĖS KAINĄ VIENAM ASMENIUIĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Varšuvos oro uosto;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 7 nakvynių 3*+ viešbutyje be maitinimo.

PAPILDOMOS PRIEMOKOS UŽ MAITINIMĄ:

  • Pusryčiai — 65 €/asm.
  • Viskas įskaičiuota — 340 €/asm.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Varšuvos oro uoste. Užsisakykite.
  • Skrydžio iki Varšuvos oro uosto. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS: 

Tukan Hotel Beach Club 3*+

„Tukan Hotel Beach Club“ garantuoja poilsį meksikietiško stiliaus viešnagėje. Vietovė, esanti Playa del Carmen širdyje, pagrindinėje 5osios alėjos gatvėje, padaro viską, kas yra po ranka, - parduotuves, barus, restoranus ir geriausias pramogų vietas. Saulės, vandens ir smėlio mėgėjai gali mėgautis privačiu paplūdimiu, esančiu maždaug už 1 km (į kainą įskaičiuota). Ieškantiems ramių atostogų jie gali plaukioti viešbučio baseinuose ar atsipalaiduoti terasoje. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, norintiems atsipalaiduoti nuostabiame paplūdimyje ir kartu smagiai leisti vakarus puikiuose klubuose.

                              

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?