Meksika „Grand Bahia Principe Coba“ 5* viešbutis su viskas įskaičiuota

Kelionė

Savaitė Meksikoje 5* viešbutyje!

2019-11-06

12 dienų

Poilsinė kelionė

Organizatorius:TUI

Konsultanto pagalba
1 671,00 €
AR

Meksika - Šiaurės Amerikos šalis bei didžiausia pagal gyventojų skaičių ispaniškai kalbanti valstybė! Viena iš 18 pasaulio šalių, kurios vadinamos megadiversinėmis dėl savo kontrastingos gamtos bei daugybės egzistuojančių  organizmo rūšių, kurių yra net 200 mln!

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Varšuvos;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 11 naktų 5* viešbutyje;
  • maitinimas - viskas įskaičiuota.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • Skrydžio į Varšuvos oro uostą. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS: 

Grand Bahia Principe Coba 5*

Viešbutyje yra lauko baseinas, SPA ir sveikatingumo centras, restoranas, baras, teniso kortas, treniruoklių salė, naktinis klubas. Kiekvienas svečias viešnagės metu galės pasinaudoti viešbučio siūlomomis paslaugomis, tokiomis kaip: pasivažinėjimas dviračiais, nardymas, plaukiojimas banglentėmis.

Visi viešbučio kambariai yra šviesūs. Kambariuose rasite oro kondicionierių, svetainės zonas, šaldytuvus, seifus, erdvius vonios kambarius su hidromasažinėmis voniomis ir lauko baldais apstatytus balkonus.

                              

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?