IŠPARDUOTA! Nuostabaus grožio Mauricijus, Sensimar Lagoon Mauritius 4* viešbutyje su „viskas įskaičiuota"

Kelionė

Žaliuojanti Mauricijaus sala, balto smėlio paplūdimiai, saulės bučiniai bei Lagoon Mauritius 4* viešbutis su „viskas įskaičiuota".

Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:TUI

Tai yra kelionės paketas iš Lenkijos (Varšuvos), į kurio kainą yra įskaičiuotas skrydis, apgyvendinimas ir pervežimas.

Mauricijaus saloje pasijusite lyg rojuje. Saloje vandens temperatūra visus mietus siekia apie 22—27 laipsnius šilumos, vandenynas savo žydrumu stebina vietinius bei aplinkinius, o salos augalija nepralenkiama savo įvairove bei gausumu. Saloje nesutiksite daug vietinių gyvūnų, nes jų čia yra ypač mažai, tačiau salai žavesio suteikia parkuose, soduose ir paplūdimiuose sutinkami didieji sausumos vėžliai. Mauricijuje kiekvienas keliautojas ras sau veiklos: mėgstantys istoriją susipažins su šalies kultūrų įvairove, mėgstantys pasyvų poilsį galės mėgautis saulės spinduliais paplūdimyje ar šalia baseino, o aktyvaus poilsio mėgėjai mėgausis aktyviomis vandens pramogomis.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Varšuvos;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 7 naktys 4* viešbutyje;
  • maitinimas - viskas įskaičiuota.


JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Varšuvos oro uoste. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

„Lagoon Mauritius" 4*

Viešbutis yra įsikūręs ant vandenyno kranto, vos už kelių žingsnių  yra Anse la Raie lagūna, iš  visų kambarių atisveria nuostabus vandenyno arba sodo vaizdas. Taip pat svečiai įsikūrę liukso kambariuose galės mėgautis sūkurine vonia bei visuose kambariuose ras mini barus, oro kondicionierių, gaiviuosius gėrimus.
„Lagoon Mauritius" skirtas 18 metų turintiems ir vyresniems svečiams.  Viešbutis kiekvienam svečiui suteikia galimybę išbandyti „autentišką vakarienę", kurios metu  pažinsite tikrąją Mauricijaus gyventojų kultūrą.


Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?