Išsvajotieji Maldyvai: atostogos „Kurumba Maldives“ 5* viešbutyje su skrydžiu iš Vilniaus

Kelionė

7 n. nepamirštamo poilsio Maldyvuose su pusryčiais.

2021.03.02

Kaina:

1 569 € / asm.

Trukmė:
9 dienos
Kambarys:
Dvivietis

Organizatorius:TUI

Tai poilsinė kelionė iš Lietuvos, į kurios kainą įtrauktas skrydis, apgyvendinimas ir pervežimas.

Kai norisi verkti iš džiaugsmo…

… ir tikrai ne dėl to, kad kažkas įžeidė, kažkas nepasisekė ar nesusiklostė taip, kaip planavai. Tiesiog čia viskas taip gražu, kad sunku patikėti, jog tai realybė. Nori – lepiniesi saule, nori – mėgaujiesi pavėsiu, nori – gali gulėti hamake ir tiesiog grožėtis Maldyvų gamta iš savo terasos.

Maldyvai – visiškos ramybės oazė: čia nėra nei gatvės prekiautojų, nei įkyriai zujančių taksi automobilių, nei gatvės triukšmo. Atsidūrę čia pasijusite tarsi rojuje, kuriame puikiai pailsėsite ir atsipalaiduosite.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Vilniaus oro uosto;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 7 naktys 5* viešbutyje su pusryčiai.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS: 

Kurumba Maldives 5*

Šiame vaizdingoje Maldyvų saloje įsikuriame komplekse rasite įvairius restoranus, barus, gyvus pramoginius pasirodymus, socialinius renginius bei daugybę kitų užsiėmimų.

Viešbučio kambariuose yra oro kondicionierius, seifas, plokščiaekranis televizorius, mini baras, lauko dušas, vonia, plaukų džiovintuvas.

Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės. Konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?