IŠPARDUOTA! Atostogos Maldyvuose: 4* „The Barefoot Eco Hotel“ viešbutis su pusryčiais

Kelionė

Nepakartojamos atostogos Maldyvuose puikiai įvertintame 4* viešbutyje !

2020-01-27

Poilsinė kelionė

Organizatorius:TUI

Konsultanto pagalba
AR

Kaina nurodyta asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje.

Maldyvai – iš daugybės salų sudaryta valstybė Indijos vandenyne. Neretam ši vieta  asocijuojasi su rojaus kampeliu. Nuostabaus grožio paplūdimiai, turkio spalvos vanduo, nepaliesta gamta, įstabus povandeninis pasaulis - tai viskas, ko reikia atpalaiduojančioms atostogoms.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Vilniaus oro uosto;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 7 naktys 4* viešbutyje;
  • maitinimas - pusryčiai.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • Parkavimo aikštelės Vilniaus oro uoste. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS: 

The Barefoot Eco Hotel 4*

The Barefoot Eco viešbutis yra įsikūręs ant Indijos vandenyno kranto, apsuptas beveik nepaliesto miško, Hanimadhoo saloje. Viešbutis dirba vadovaudamasis eko turizmo principais, todėl į jo veiklą yra įtraukta ir vietinė bendruomenė.

Ilsėdamiesi čia, jausitės tartum negyvenamoje saloje, tačiau veiklos čia tikrai netruks. Viešbutis siūlo naudotis sporto sale, užsiimti joga ar vandens sportu, važinėtis dviračiais, užsisakyti ekskursijas ir pažinti salą, pasimėgauti SPA malonumais, apsipirkti boutique , kuriame pagal pageidavimus ir jūsų išmatavimus jums pasiūs norimą rūbą.

Visi viešbutyje esantys kambariai yra su vaizdu į jūrą ir juose yra: oro kondicionierius, seifas, plaukų džiovintuvas, paplūdimio rankšluosčiai, nemokamas Wi-Fi. Kambariai yra tvarkomi du kartus per dieną ir tiekiamas vanduo buteliukuose.

                              

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?