IŠPARDUOTA! Jamaika „Royal Decameron Club Caribbean Resort“ 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota

Kelionė

Ilsėkites Jamaikoje 4* viešbutyje ant jūros kranto!

2019-06-05

8 dienos

Poilsinė kelionė

Organizatorius:TUI

Konsultanto pagalba
AR

Jamaika – sala tikroms atostogoms: galite  nardyti, plaukioti, jodinėti, čiuožti bobslėjaus rogutėmis, žaisti golfą, skrieti keltuvais miškuose. Trokštate atsiriboti nuo viso pasaulio? Galite pasinerti į SPA malonumus gamtos apsuptyje.

 KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Frankfurto;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 7 naktys 4* viešbutyje;
  • maitinimas-viskas įskaičiuota.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • Skrydžio į Frankurto oro uostą. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS: 

Royal Decameron Club Caribbean 4*

Viešbutis įsikūręs atogrąžų sode šalia Karibų jūros paplūdimio. „Royal Decameron Club Caribbean Resort“ yra 2 lauko baseinai, 3 restoranai, 2 teniso kortai, baseino ir paplūdimio barai, treniruoklių salė, paplūdimio tinklinio aikštelė. Viename iš restoranų yra patiekiami savitarnos pusryčiai, o kituose dviejuose restoranuose yra siūlomi patiekalai iš valgiaraščio.  Iš komplekso kambarių atsiveria vaizdas į sodą.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?