IŠPARDUOTA! Saulėtoji Ispanija: 4* „Zimbali Playa Spa Hotel Luxury“ viešbutis su pusryčiais

Kelionė

Poilsis Ispanijoje, Almerijos pakrantėje su apgyvendinimu labai gerai vertinamame 4* viešbutyje!

Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Kelionė iš Varšuvos

Organizatorius:TUI

Tai yra kelionės paketas iš Lenkijos (Varšuvos), į kurio kainą yra įskaičiuotas skrydis, apgyvendinimas ir pervežimas.

Beveik 217 km besitęsianti Almerijos pakrantė yra labai kontrastinga: gali būti panaši į dykumą, akmenuota, kalnuota, turėti daug kopų ar tiesiog daug žalumos, tad sau tinkamą vietą ras kiekvienas poilsiautojas!

Pakrantėje įsikūrę miestai vis dar liudija apie čia gyvenusias senąsias civilizacijas. Visa tai atsispindi išlikusiuose statiniuose, todėl Almerijos regione yra tikrai ką pamatyti.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Varšuvos;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 7 naktys 4* viešbutyje;
  • maitinimas - pusryčiai.

JUM GALI PRIREIKSTI:

  • parkavimo Varšuvos oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

„Zimbali Playa Spa Hotel Luxury " 4*

Viešbutis įsikūręs vos 200 m nuo paplūdimio. Tai puikiai vertinamas viešbutis (booking.com svetainėje turi 8,5 balo įvertinimą) išsiskiriantis savo egzotiškomis dekoracijomis ir Afrikos stiliaus tematika. Viešbutyje rasite viską, ko reikia puikioms atostogoms - baseinus, dideli sodą su fontanais, restoranus, barus, SPA centrą. Vaikai bei paaugliai laiką puikiai praleis specialiai sukurtuose klubuose. Norintiems atostogas praleisti aktyviau, galima žaisti futbolą, golfą ar tinklinį.  Visuose kambariuose įrengti oro kondicionieriai, kabelinė televizija, terasa.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?