Šri Lanka „Club Palm Bay“ 4* viešbutis su viskas įskaičiuota

Kelionė

Naujieji Metai Šri Lankoje

2019-12-25

11 dienų

Poilsinė kelionė

Organizatorius:TUI

Konsultanto pagalba
1 614,00 €
AR

Indijos vandenyne iškilęs smaragdas – tikras atradimas kažko neįprasto ieškantiems keliautojams. Šri Lanka – atostogų oazė ir šeimoms su  vaikais, ir draugų kompanijoms, ir įsimylėjėlių kompanijoms ar keliautojams su kuprinėmis.

Jeigu esate iš tų, keliautojų, kuriems patinka turistų mažiau ištyrinėtos vietos, vadinasi, Šri Lanka būtent jums. Paplūdimiuose svyrančios palmės, beprotiško grožio saulėlydžiai ir žaliuojančios arbatos terasos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Varšuvos;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 11 naktų 4* viešbutyje;
  • maitinimas- viskas įskaičiuota.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS: 

Club Palm Bay 4*

apsuptas nuostabios gamtos, Maravilos kurorte įsikūręs viešbutis siūlo ramų poilsį.

Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės. Konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?