IŠPARDUOTA! TUI kelionė į Graikiją, Evijos salą: 3* „Eviana Beach“ viešbutyje su pusryčiais

Kelionė

Savaitės atostogos Graikijoje, Evijos saloje su apgyvendinimu puikiai vertinamame 3* viešbutyje!

Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Kelionė iš Varšuvos

Organizatorius:TUI

Tai yra kelionės paketas iš Lenkijos (Varšuvos), į kurio kainą yra įskaičiuotas skrydis, apgyvendinimas ir pervežimas.

Evijos sala yra antra pagal dydį Graikijoje. Kadaise ji buvo sujungta su žemynine šalies dalimi, tačiau po žemės drebėjimo atsiskyrė. Vos 40 m pločio tarpas ją skiria nuo žemyninės Beotijos regiono.

Sala palyginti yra nežinoma ir dažniausiai joje poilsį renkasi vietiniai graikai arba Graikijos emigrantai - dažniausiai iš Amerikos ir Australijos. Tačiau tai tikrai verta dėmesio poilsio vieta, kurioje yra net nemažai istorinių lankomų vietų, bet ir nuostabūs paplūdimiai bei puikiai vertinami viešbučiai.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Varšuvos;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 7 naktys 3* viešbutyje;
  • maitinimas - pusryčiai.

JUM GALI PRIREIKSTI:

  • parkavimo Varšuvos oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

„Eviana Beach" 3*

Viešbutis įsikūręs ant jūros kranto,  vos keliasdešimt metrų iki prekybos centro, apie 250 m iki Eretrijos uosto. Tai puikiai vertinamas viešbutis (booking.com svetainėje turi 9,2 balo įvertinimą)  įsikūręs ramioje kurorto dalyje, tačiau nuo čia lengvai yra pasiekiama judrausia turistų gatvė su kavinėmis, barais bei naktiniais klubais. Viešbutis iš viso turi 38 kambarius, visi su vaizdu į jūrą. Beveik ant jūros kranto įsikūręs baras ir restoranas siūlo nepakartojamą aptarnavimą.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?