Savaitės atostogos Graikijoje su apgyvendinimu 4* viešbutyje

Kelionė

Savaitės atostogos Graikijoje, šalia Atėnų su apgyvendinimu labai gerai vertinamame 4* viešbutyje!

Kelionė iš Varšuvos

Organizatorius:TUI

Tai yra kelionės paketas iš Lenkijos (Varšuvos), į kurio kainą yra įskaičiuotas skrydis, apgyvendinimas ir pervežimas.

Atika – tai istorinis regionas Graikijoje, kuris apima ir Atėnus, šalies sostinę.

Atėnai – vienas seniausių Europos miestų bei demokratijos ir filosofijos tėvynė.Todėl pačiame mieste bei jo apylinkėse apstu lankytinų objektų bei vietų, tokių kaip: Akropolis, senoji agora, šventyklos. Kadangi regionas įsikūręs šalia Egėjo jūros, čia nemažai kurortinių miestelių, kuriuose galima mėgautis puikiomis atostogomis.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Varšuvos;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 7 naktys 4* viešbutyje;
  • maitinimas - pusryčiai.

JUM GALI PRIREIKSTI:

  • parkavimo Varšuvos oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

„Mati Hotel" 4*

Viešbutis įsikūręs vos keliasdešimt metrų iki paplūdimio, kiek mažiau nei 30 km nuo Atėnų.

Moderniame ir šiuolaikiškame viešbutyje rasite restoraną, kuriame galėsite paragauti tarptautinės virtuvės patiekalų, užeigą, kurioje rasite tradicinius graikiškus patiekalus. Norėdami atsigaivinti gaivaisiais gėrimais, tai galėsite padaryti viešbučio bare su puikiu vaizdu į jūrą. Jei sugalvosite išsinuomoti automobilį, jį galėsite palikti nemokamoje viešbučio parkavimo aikštelėje. Vaikams įrengtos žaidimų aikštelės.

Moderniuose kambariuose rasite kondicionierių, kabelinę televiziją, nemokamą Wi-Fi, balkoną su vaizdu į jūrą, kalnus arba baseiną.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?