IŠPARDUOTA! Atostogos Fuerteventūroje: pasimėgauti gyvenimu ir užmiršti problemų...

Kelionė

Apie šią Kanarų salą galima vardyti tik pliusus ir pliusus. Bet geriau pačiam nuvažiuoti ir viską patikrinti. Nepakartojami paplūdimiai, saulėlydžiai ir be proto draugiški vietiniai - viskas, ko trumpam atokvėpiui nuo kasdienybės!

Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:TUI

Tai poilsinė kelionė iš Vokietijos, į kurios kainą įtrauktas skrydis, apgyvendinimas ir pervežimas.

Ištroškusiems saulės ir bangų – Fuerteventūra

Žiemą – +18, vasarą – +32. Puikūs smėlio paplūdimiai aplink visą salą, maudykis ir deginkis kur tik nori. Kad ir kurią salos dalį  pasirinktumėte poilsiui nuo kasdienių rūpesčių, praleisite atostogas iš didžiosios raidės.
Ramaus poilsio mėgėjai ir šeimos su vaikais Fuerteventūrą labiausiai vertina dėl apie pusantro šimto paplūdimių: balti, auksiniai ar juodi vulkaninio smėlio – kiekvieno poreikiams ir fantazijai. Vandens pramogų aistruoliai pamėgę vakarinę salos pakrantę.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Diuseldorfo;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 7 naktys 4,5* viešbutyje;
  • maitinimas- pusryčiai.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS: 

TUI Sensimar Royal Palm Resort and SPA 4,5*

Šis viešbutis atsidarė  2015 m. Stilingos interjero detalės, keletas baseinų ir  išskirtinis sveikatingumo centras, gausu sporto ir aktyvaus laisvalaikio  paslaugų.  Viešbutyje  yra 5 barai, sporto salė, vidaus ir  lauko baseinai.

Šis tik suaugusiams skirtas viešbutis yra šalia paplūdimio, taigi iš daugumos kambarių atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą. Viešbutis yra 11 aukštų, jame yra 334 numeriai.

Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės. Konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?