Dominikos Respublika, Punta Kana: „Hotel Riu Palace Macao“ 5* viešbutis su viskas įskaičiuota

Kelionė

Šiltos atostogos prie Karibų jūros 5* viešbutyje su skrydžiu iš Varšuvos.2020-10-26

Poilsinė kelionė

Riu Palalce Macao 5*

Organizatorius:TUI

Konsultanto pagalba
1 305,00 €
AR

Naujojo   pasaulio užkariavimą Kolumbas pradėjo nuo Dominikos Respublikos. Jei vaikščiojant   po muziejų norisi žiovauti, o įprastos turistinės pramogos verčia jaustis ne savo rogėse, vadinasi, pats metas į Karibus.

Palmių žaluma, šniokščiantys kriokliai, tropinis klimatas, ilgi balto smėlio paplūdimiai ir smaragdiniai vandenys taps atgaiva kūnui ir sielai kitokio poilsio pasiilgusiam keliautojui.

Į KELIONĖS KAINĄ VIENAM ASMENIUI ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Varšuvos oro uosto;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 7 naktys 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • Skrydžio į Varšuvos oro uostą. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • parkavimo aikštelės Varšuvos oro uoste. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS

Riu Palace Macao 5*

Viešbučio vieta - viena gražiausių vietų Dominikos Respublikoje - Punta Kana. Viešbutis pilnai atnaujintas 2012 m., 300 m. iki jūros, apie 35 min. kelio nuo oro uosto, apsuptas nuostabiu ir dideliu sodu, ypač tinka ramioms atostogoms ant smaragdinio vandenyno kranto. Geras smėlio paplūdimis, tvarkingi ir atnaujinti numeriai, sutvarkyta ir išpuoselėta teritorija bei infrastruktūra, SPA centras, paslaugus personalas - visos šios paslaugos prieinamos tik Riu Palace Macao viešbučio svečiams.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?