IŠPARDUOTA! Mauricijus: 3* „Le Palmiste Resort & Spa“ viešbutis su pusryčiais ir vakariene

Kelionė

Saulėtos atostogos Mauricijuje su apgyvendinimu gerai vertinamame 3* viešbutyje!

2020-01-31

Poilsinė kelionė

Organizatorius:TUI

Konsultanto pagalba
AR

Tai yra kelionės paketas iš Varšuvos, į kurio kainą yra įskaičiuotas skrydis, apgyvendinimas ir pervežimas.

Nedidelė Mauricijaus sala traukia turistus iš viso pasaulio dėl nepaprastai skaidraus vandens, aukso spalvos paplūdimių, koralinių rifų, neįprastos augalijos ir augmenijos. Tropinio klimato juostoje esanti sala turi tik du sezonus: vasarą ir žiemą, tačiau net ir žiemos sezonas, trunkantis nuo gegužės iki lapkričio lepina šiluma, o vandens temperatūra nenukrenta žemiau 22 laipsnių!

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • skrydis iš Varšuvos;
 • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
 • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
 • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • 11 nakvynių 3* viešbutyje;
 • maitinimas - pusryčiai ir vakarienė.

JUMS GALI PRIREIKTI:

 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt
 • parkavimo aikštelės Vilniaus oro uoste. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

 • draudimas;
 • mokamai vežamas orlaivio bagažas;
 • miestų turistiniai mokesčiai;
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Le Palmiste Resort & SPA 3*

Viešbutis įsikūręs ramiame kurortiniame kaimelyje, šiaurės vakarų salos dalyje, nuo oro uosto nutolęs apie 60 km, o nuo salos sostinės Port Luiso apie 20 km. Tai puiki vieta individualiems keliautojams, poroms ir šeimoms.

Apgyvendinimo įstaigoje rasite valiuos keityklą, nardymo centrą, nemokamą Wi-Fi viešbučio teritorijoje, biblioteką, sporto salę, automobilių ir dviračių nuomos punktą, restoraną, barus, SPA centrą, baseinus, naktinį klubą, paplūdimio tinklinį, stalo tenisą, smiginį.

Standartiniame kambaryje rasite oro kondicionierių, telefoną, seifą, mini barą, kavos/arbatos rinkinį, balkoną arba terasą.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?