IŠPARDUOTA! Bulgarija: 5* „Moonlight“ viešbutis su pusryčiais ir vakariene

Kelionė

Atostogos Bulgarijoje su apgyvendinimu 5* viešbutyje!

Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:Tez Tour

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius-Burgasas-Vilnius.
 • Viešbutis su pusryčiais ir vakariene.
 • Pervežimas oro uostas–viešbutis–oro uostas.
 • Registruotas (20kg) ir rankinis bagažas (5kg).
 • Organizatoriaus atstovo paslaugos.

Apie viešbutį:

Vieta: viešbutis įsikūręs apie 40 km iki Burgaso oro uosto, apie 1 km iki ŠV. Vlaso kurorto.

Viešbutis: pastatytas 2013 metais. Yra 165 kambariai. Kompleksą sudaro 2 pagrindiniai 5-ių aukštų  pastatai. Restoranas, 3 barai, belaidis internetas registratūroje, automobilių stovėjimo aikštelė.

Kambariai: apie 25 kv. m. dydžio standartiniame kambaryje rasite kondicionierių, televizorių, seifą, mini šladytuvą, Wi-Fi. Vonios kambaryje dušas arba vonia, tualetas, plaukų džiovintuvas. Balkonas.

Pramogos: baseinas, pramoginiai renginiai, mini golfas, treniruoklių salė, grožio salonas.

Vaikams: baseinas (bendras), vaikų klubas, žaidimų aikštelė, pramoginiai renginiai.

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė.

Viešbutis susilaukia labai gerų keliautojų įvertinimų - pagal booking.com viešbutis vertinamas 8,5 balo.

ŠV. VLASAS

Šv. Vlasas yra nedidelis ir jaukus kurortinis miestelis prie Juodosios jūros. Tai puiki alternatyva triukšmingajam Saulėtajam krantui, kuris nutolęs vos 5 km.

Kurį laiką kurortas buvo lankomas tik vietinių bulgarų, tačiau jau keletas metų čia atvyksta vis daugiau poilsiautojų iš Didžiosios Britanijos, Skandinavijos, Lenkijos, Rumunijos.

Dinevi įlanka yra didžiausia Bulgarijoje. Čia nemažai restoranų, kavinių, barų, naktinių klubų.

KĄ APLANKYTI ŠV. VLASE?

 • Šv. Stefano bažnyčia Nesebare – buvusi ortodoksų bažnyčia, seniau veikusi ir kaip miesto katedra, šiuo metu paversta į muziejų. Kadangi bažnyčia buvo apgriauta ir atstatyta keletą kartų, todėl sunku tiksliai pasakyti, kada ji buvo pastatyta.
 • Šv. Jono Aliturgetos bažnyčia Nesebare– ji niekada nebuvo pašventinta, tačiau keletą kartų čia vyko pamaldos. Legenda byloja, kad vienas iš ją statančių žmonių nukrito ir mirė, o pagal tų metų normatyvus, vieta, kurioje žuvo žmogus, negali būti naudojama šventųjų garbinimui.
 • Sofijos bažnyčia Nesebare – pastatyta 5 a. Viduramžiais tapo miesto katedra. 13 a. viduryje buvo apiplėšta venecijiečių ir daugybė religinių relikvijų buvo perkeltos į Salvatorės bažnyčią Venecijoje. 18 a. bažnyčia buvo visiškai apleista.
 • Etnografinis muziejus - įsikūręs daugiau nei 150 metų turinčiame name. Čia sužinosite kaip žmonės gyveno Nesebare nuo seniausių laikų iki dabar.
 • Druskos muziejus – maždaug 25 km nuo kurorto esančioje Pomerijoje. Sužinosite ne tik regiono istoriją, bet ir kaip yra garinamas jūros vanduo, kad būtų išgaunama druska.
 • Motociklų muziejus – nedidelis muziejus Vlaso mieste, kuriame galėsite apžiūrėti įvairių metų ir kategorijų motociklus.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?