IŠPARDUOTA! Tel Avivas - trumpas pabėgimas

Kelionė

Izraelis garsėja ne tik savo istorija, bet ir ryškiais kontrastais: nuo oazių iki dykumų, nuo laisvamaniškumo iki griežčiausių religinių suvaržymų. Šioje nedidelėje šalyje kaskart stebėsitės puikia virtuve, tradicijomis ir papročiais.

2019-05-31

4 dienos

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

KELIONĖJE:

 • Niekada nemiegantis Tel Avivas

1 DIENA. SKRYDIS KAUNAS–TEL AVIVAS

Atvykę į Tel Avivą, būsite pasitikti gido ir nuvežti į pasirinktą viešbutį. Viešbučiai įsikūrę miesto centre, netoli paplūdimio, tad siūlome pasimėgauti šiltu oru, ilgais pasivaikščiojimais Tel Avivo promenada ir įvairia Izraelio virtuve, taip pat užsukite į Karmelio turgų paskanauti ir pabendrauti. Pakrante galite nukeliaukite iki Jafos – vieno seniausių Tel Avivo rajonų. Jis alsuoja menine atmosfera, vilioja meno galerijomis, antikvarinėmis parduotuvėmis, barais ir restoranais. Nakvynė Tel Avive.

2 DIENA. TEL AVIVAS–JERUZALĖ

Leiskitės už papildomą mokestį (60 EUR)  į apžvalginę ekskursiją po Jeruzalę – trijų religijų miestą. Aplankysite Siono kalną, Marijos apreiškimo baziliką ir Paskutinės vakarienės menę. Tęsite ekskursiją po senamiestį, pabūsite prie įspūdingo dydžio Raudų sienos, pastatytos Erodo laikais. Taip pat išvysite karaliaus Dovydo kapą, Getsemanės sodą, Alyvų kalną. Pasigrožėsite Jeruzalės panorama. Tolesnė ekskursija Kryžiaus keliu – paskutiniai penki Kristaus sustojimai. Apsilankysite Šventojo kapo ir prisikėlimo bazilikoje. Nakvynė Tel Avive.

3 DIENA. TEL AVIVAS

Savarankiška pažintis su miestu, apžiūrėkite Jafą - rajoną, nuo kurio prasidėjo Tel Avivas, paskanaukite Karmel turguje įvairiausių skanumynų, užsukite į šakšukos restoraną arba už papildomą mokestį galite aplankyti žymiausias Izraelio vietas: Nazaretą ir iš naujo pasikrikštyti Jordano upėje, paplūduriuoti Negyvojoje jūroje ar aplankyti kryžiuočių laikus menančią Cezarėją ir Haifoje užburiančius bahajų sodus. Naujųjų Metų sutikimas Tel Avive.

4 DIENA. TEL AVIVAS–KAUNAS

Po pusryčių vyksite į oro uostą. Skrydis Tel Avivas–Kaunas

 

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Kaunas-Tel Avivas-Kaunas;
 • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
 • pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal;
 • 3 nakvynės 4* viešbutyje;
 • apžvalginės ekskursijos: po Jeruzalę ir Tel Avivą, rusiškai kalbančio gido paslaugos.

JUMS GALI PRIREIKTI:

 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt
 • parkavimo aikštelės Kauno oro uoste. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

 • draudimas;
 • mokamai vežamas orlaivio bagažas;
 • miestų turistiniai mokesčiai;
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Tel Avive gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„Residence Suite“ 4*

Apgyvendinimo įstaiga yra vos pora minučių pėščiomis iki paplūdimio. Šiuolaikškai įrengti apartamentai, kuriose rasite oro kondicionierių, virtuvėlę, nemokamą belaidį interneto ryši, palydovinę televiziją. Šalia yra Shlomo Lahat pajūrio alėja su gausybe barų, kavinių, restoranų, parduotuvių.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?