Tailandas - tajų kultūros bei gamtos turtai su poilsiu Čango saloje

Kelionė

Kelionė iš Rygos. Garantuoti išvykimai nuo 1 keliautojo

2021.01.08

Kaina:

1 269 € / asm.

Trukmė:
15 dienų
Kambarys:
Pagal programą

2021.01.15

Kaina:

1 199 € / asm.

Trukmė:
15 dienų
Kambarys:
Pagal programą

2021.01.22

Kaina:

1 199 € / asm.

Trukmė:
15 dienų
Kambarys:
Pagal programą

2021.01.29

Kaina:

1 199 € / asm.

Trukmė:
15 dienų
Kambarys:
Pagal programą

2021.02.05

Kaina:

1 269 € / asm.

Trukmė:
15 dienų
Kambarys:
Pagal programą

2021.02.12

Kaina:

1 269 € / asm.

Trukmė:
15 dienų
Kambarys:
Pagal programą

2021.02.19

Kaina:

1 199 € / asm.

Trukmė:
15 dienų
Kambarys:
Pagal programą

2021.02.26

Kaina:

1 199 € / asm.

Trukmė:
15 dienų
Kambarys:
Pagal programą

2021.03.05

Kaina:

1 199 € / asm.

Trukmė:
15 dienų
Kambarys:
Pagal programą

2021.03.12

Kaina:

1 199 € / asm.

Trukmė:
15 dienų
Kambarys:
Pagal programą

2021.03.19

Kaina:

1 199 € / asm.

Trukmė:
15 dienų
Kambarys:
Pagal programą

2021.03.26

Kaina:

1 199 € / asm.

Trukmė:
15 dienų
Kambarys:
Pagal programą

Organizatorius:West Express (We Travel)

BANKOKAS  - UPĖ KVĖ - PATAJA - ČANGO SALA

Tailandas – egzotika ir kontrastais nuspalvintas kraštas. Iš čia atkeliauja gražiausi pasaulyje baltojo smėlio paplūdimių ir smaragdinio vandens atvirukai. Šalį puošia mistinės budizmo šventyklos, ryškiaspalviai plaukiojantys turgūs ir beždžionėlių knibždančios džiunglės. Tailandas „Šypsenų žeme“ vadinamas dėl nuoširdžių vietinių žmonių, išsaugojusių unikalias tajų tradicijas: atsakingai iš kartos į kartą perduodamas tailandietiško masažo paslaptis, meilę gamtai ir taikią vidinę laimę.

  Į kainą įskaičiuota:

 • lėktuvo bilietai į Bankoką ir atgal;
 • pasitikimas ir visi pervežimai pagal programą;
 • 12 nakvynių pagal pasirinktą viešbučio kategoriją;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 12 pusryčių, 3 pietūs, 1 vakarienė;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu.

Papildomos išlaidos:

 • Nuo 2019 m. balandžio 14 d. įsigalioja bevizis režimas - visi Lietuvos piliečiai turizmo tikslais Tailande be vizos galės būti 30 dienų;
 • priemoka už vakarienes šventiniu periodu nuo 2020 m. gruodžio 16 d.
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • programoje nenumatytos papildomos ekskursijos;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos

Kelionėje:

 • Egzotiniais vaisiais mirgantis plaukiojantis turgus ir Didžiosios Kvė upės turtai
 • Patajos kurortas – Vakarų ir Rytų kultūrų sintezė
 • Čango salos balto smėlio paplūdimiai ir smaragdinė Kinijos jūra

1 DIENA. SKRYDIS RYGA - STAMBULAS – BANKOKAS

Skrydis Ryga –Stambulas 12:15 – 16:15 val. Stambulas – Bankokas 20:55 – 10:05 val.

2 DIENA. BANKOKAS

Atskridę į Bankoką, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į viešbutį (registracija nuo 14:00 val.). Laisvas laikas.

Bankokas – miestas, vos per 150 metų iš nedidelio miestelio tapęs pasaulio turizmo centru. 2016 m. miestą aplankė net 21,47 mln. keliautojų. Dideli kontrastai žavi atvykusius žmones – čia susilieja vakarietiško modernumo ir tajų kultūros paslaptys. Greta saulėje tviskančių dangoraižių stūkso budistų šventyklos, prabangūs auksu padabinti rūmai ir vietinių vaikų kupini žaliuojantys parkai. Pirmą dieną savarankiškai pradėsite pažintį su niekada nemiegančiu ryškiaspalviu Bankoku. Mėgėjų apsipirkti laukia šiuolaikiniai prekybos centrai, prašmatnios krautuvėlės, maisto turgūs ir nesuskaičiuojamos prekyvietės. Norintiesiems pažinti vandens pasaulį siūlome apsilankyti prekybos centre „Siam Paragon“ įsikūrusiame „Ocean World“. Šiame trijų olimpinių baseinų dydžio „vandenyne“ gyvena 30 tūkst. įvairiausių vandens gyvūnų. Jei pageidaujate geriau pažinti tajų kultūrą, siūlome užsukti į teatrą „Siam Niramit“. Įspūdingą šou pagal mitologinius motyvus kuria daugiau nei 100 aktorių, per pasirodymą pakeičiantys net 500 kostiumų. Teatro scena įtraukta į Gineso rekordų knygą kaip viena didžiausių pasaulyje. Kad vakaras būtų dar įspūdingesnis, rekomenduojame pakilti į Tailando apžvalgos aikštelę  „Baiyoke“ viešbutyje , viename iš aukščiausių viešbučių pasaulyje su apžvalgos aikštele,  nuo kurios terasos atsiveria didinga miesto panorama. Nuvykite ir paragaukite gatvės maisto Bankoko gatvėse.Bankokas –tai Tailando gatvės maisto sostinė. Gatvės maistas yra žinomas ir mėgstamas daugelio keliautojų, tai tajų kultūros ir jų kasdienio gyvenimo dalis. Gatvės maisto restoranėliui „Jay Fai“ netgi yra suteikta „Michelin“ žvaigždutė! Gali būti, kad gatvės maisto vaizdas ir aromatai jums bus neįprasti, bet garantuojame: tikrai bus įdomu.Kviečiame užsukti į „Yaowarat“, esantį Bankoko kinų kvartale, arba „Bang Rak“, arba senamiestyje esantį „Rattanakosin“. Išbandykite patys!  Nakvynė viešbutyje Bankoke.

3 DIENA. BANKOKAS (pusryčiai, pietūs)

Po pusryčių ekskursija su gidu po miestą. Aplankysite įdomiausias Bankoko šventyklas: Aušros šventyklą (Wat Arun), skirtą induistų nušvitimo dievui Arun garbei. Pagrindinės šventyklos bokštas atspindi pirmuosius kylančios saulės spindulius ir dovanoja nepaprastai gražų reginį visiems tuo metu atėjusiems juo pasigėrėti. Lankysite Auksinio Budos šventyklą (Wat Traimit), žymią dėl joje saugomos didžiulės auksinės Budos statulos. Auksinio Budos statula, vadinama Phra Phuttha Maha Suwana Patimakon, yra pagaminta iš 5,5 tonos gryno aukso ir yra didžiausia gryno aukso Budos statula visame pasaulyje. Auksinio kalno šventyklą (Wat Saket) ir Geležinius rūmus (Loha Prasat), kurie buvo pastatyti Ramos III įsakymu. Bankokas dažnai vadinamas „Rytų Venecija“, nes anksčiau kanalai čia buvo pagrindiniai miesto keliai, jungiantys kvartalus. Kanalais plaukioja vandens taksi ir tradicinės ilgauodegės valtys. Plaukiosite senaisiais miesto keliais šiomis valtimis, išvysite kitokį Bankoko veidą. Ekskursijos metu ir pietausite. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Bankoke.


Dėmesio! Ekskursijos metu lankantis šventykloje, būtina tinkama apranga, visiškai uždengianti kojas bei pečius, taip pat uždara avalynė.

4 DIENA. BANKOKAS – DAMNEN SADUAKO PLAUKIOJANTIS TURGUS – DIDŽIOJI KVĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Po pusryčių, išsiregistravę iš viešbučio, keliausite link Kančanabūrio provincijos, garsėjančios gamtos grožiu: žalsvomis kalvomis, kriokliais ir nacionaliniais parkais. Pirmoji stotelė – tradicinė kokosų ferma, kur sužinosite daugiau apie šiuos vaisius. Keliausite į spalvingiausią ir egzotiškiausią Tailande Damnen Saduako turgų. Tai unikalus plaukiojantis turgus, kuriame prekyba vyksta tiesiog iš valčių. Nuo ankstaus ryto į turgų prisirenka prekeivių, kurie valtimis atsigabena savo ūkiuose užaugintų vaisių ir daržovių. Taip pat čia galima įsigyti vietinių skanėstų ar paragauti tiesiog valtyje gaminamo maisto. Damnen Saduako turgus – puiki proga susipažinti su vietiniais ir jų kultūros ypatumais. Plaukdami ilgauodegėmis valtimis po spalvingus kanalus matysite tradicinius tajų namus bei vietinių gyvenimo būdą.  Keliausite prie upės Kvė ir  „Mirties tilto“. Japonų okupacijos metais statytas tiltas buvo dalis geležinkelio linijos, turėjusios jungti Tailandą ir Birmą (dabar Mianmarą). Tiltas taip buvo pavadintas dėl ypač sunkių darbo sąlygų jį stačiusiems karo kaliniams iš Australijos, Didžiosios Britanijos, Nyderlandų ir kitų sąjungininkių šalių. Nors Antrojo pasaulinio karo metu tiltas buvo bombarduotas, dabar jis atstatytas ir mena čia galvas padėjusius žmones. Pietausite vietiniame lauko restorane, iš kurio atsiveria panoraminiai upės vaizdai. Po pietų įsikursite plūduriuojančiame ant upės viešbutyje. Likusią dienos dalį galėsite praleisti atsivėsindami upės vandenyje ar mėgaudamiesi supamu atogrąžų mišku. Nakvynė viešbutyje prie vandens.

5 DIENA. DIDŽIOJI KVĖ– PATAJA (pusryčiai, pietūs)

Rytą pradėsite Sai Joko nacionaliniame parke. Kančanabūrio provincija vadinama Tailando „plaučiais“ dėl čia taip sodriai augančios žalumos ir gryno oro. Įkvėpsite rytinio gaivaus oro ir pasivaikščiosite po natūralų gamtos grožį išsaugojusį parką. Aplankysite parko pasididžiavimą – krioklius. Vieni už kitus didesni ir gražesni kriokliai dailiai randa savo kelią į upę ir sukuria akiai ir ausims malonią kompoziciją. Užsuksite į dar vieną gamtos sukurtą stebuklą – karštąsias versmes- žymias gydomosiomis savybėmis. Užsuksite į arbatos namus, sužinosite apie tajų tradicinę mediciną ir arbatžoles. Tie, kas pageidaus, galės paragauti ar įsigyti tradicinių žolelių, kuriomis vietiniai gydosi jau tūkstančius metų. Keliausite į Patają. Nakvynė pagal pasirinktą viešbutį Patajoje.

6 – 8 DIENOS. PATAJA (pusryčiai)

Laisvas laikas. Dienos ekskursija po Patają, kurios metu lankysite milijonų akmenų parką ir krokodilų fermą, kaučiuko fabriką, gyvačių fermą , brangakmenių muziejų , kur sužinosite kaip kasami, apdirbami brangūs akmenys ir   gaminami juvelyriniai dirbiniai. Pageidaujant už papildomą mokestį laisvu metu bus pasiūlytos kitos ekskursijos.
Pataja žinoma kaip vieta, kur susijungia Rytų ir Vakarų tradicijos bei kultūros. Čia puikiai galima suderinti poilsį paplūdimyje, aktyvias pramogas, norą pažinti tajų kultūrą, o vakarus leisti niekada neužsnūstančiame mieste. Pageidaujantieji galės pasimėgauti tarsi iš atvirukų išnyrančiais smaragdinės jūros paplūdimiais. Pamiršti visus rūpesčius ir, kaip tailandiečiai sako: „Mai pen rai“ (liet. „Dėl nieko nesujaudink ir būk laimingas“). Aktyvaus poilsio mėgėjų laukia golfo ir teniso aikštynai, vandens pramogos – nardymas, vandens slidės, burlentės. Saulei nusileidus, ryškiaspalvės šviesos ir užrašai paverčia miestą naktinių pramogų centru. Paplūdimio vakarėliai, pašnekesiai su draugais ir tailandietiškos pramogos tęsiasi iki paryčių. Pataja unikali tuo, kad yra kiek toliau nuo šurmuliuojančio miesto centro galima pamatyti kitokį kurorto veidą – gamtą, ramybę ir tajų kultūros pėdsakus. Rekomenduojame aplankyti Nongnučio atogrąžų botanikos sodą. Slėnyje tarp kalnų įsikūręs sodas, dar vadinamas orchidėjų sodu, garsėja orchidėjų kompozicijomis ir atogrąžų gėlėmis. Taip pat siūlome užsukti į budizmo kultūros palikimą – Tiesos šventyklą. Ant jūros kranto pastatyta šventykla iš tikmedžio žavi įspūdingais religiniais motyvais dekoruotais raižiniais. Kitas budizmo kūrinys – nuo kalno Khao Chi Chan šlaito Patają stebinti didžiausia Tailande sėdinčio Budos statula. 160 m skulptūra sudėliota iš aukso plokštelių, o jos papėdėje žaliuoja erdvus parkas su nedideliais ežerėliais.Nakvynė viešbutyje Patajoje.

9 DIENA. PATAJA – ČANGO SALA (pusryčiai)

Po pusryčių keliausite į Čango salą. Kelionė truks apie 4 val., dar pusvalandį praleisite kelte, kol pasieksite salą. Pavadinimas „Ko Chang“ išvertus reiškia „Dramblio sala“. Antra pagal dydį Tailando sala taip pavadinta dėl savo formos, primenančios dramblį. Nuo seno vietiniai gyventojai vertėsi žvejyba ir žemdirbyste, todėl salos infrastruktūra ir reljefas menkai pasikeitė. Didžiąją salos dalį dengia natūralų grožį išsaugojusios džiunglės, yra krioklių ir kalvų. Dramblio sala yra nacionalinis parkas, kurio džiunglėse veisiasi įvairiausi gyvūnai: beždžionės, jūriniai ereliai, retieji dviragiai ragasnapiai. Vietiniai labiausiai didžiuojasi balto smėlio paplūdimiais ir smaragdo jūra. „The White Sand Beach“ – tai moderniausia salos dalis, kur labiausiai išplėtotas turizmas. Balto smėlio paplūdimys, nusidriekęs Pietų Kinijos jūros pakrante, svečiams pasiūlys ne tik gražiausius paplūdimio vaizdus, bet ir aktyvias pramogas bei vakarėlius. „Khlong Prao“ pakrantės paplūdimiuose vyrauja ramybė ir malonus atogrąžų miškų šnabždesys. „Lonely Beach“ ir „Bailan Bay“ suburia pasaulio jaunuolius, vadinamuosius „backpackerius“, ieškančius Tailando egzotikos ir ramumos. Visose salos dalyse galima mėgautis siūlomomis pramogomis: paviršiniu ir giluminiu nardymu koralų rifuose, žygiais į džiungles. Nakvynė viešbutyje Čango saloje.

10 – 13 DIENOS. POILSIS ČANGO SALOJE (pusryčiai)

Poilsis prie jūros. Nakvynės viešbutyje Čango saloje.

14 DIENA .ČANGO SALA – BANKOKAS (pusryčiai)

Pusryčiai, laisvas laikas iki 12 :00 val. Numatytu laiku pervežimas į Bankoko oro uostą.

15 DIENA. SKRYDIS BANKOKAS – STAMBULAS – RYGA

Skrydis Bankokas –Stambulas – Ryga

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • vietų skaičius kai kuriems išvykimams yra ribotas;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 1 keliautojas;
 • nakvynių skaičius- 12: Bankoke- 2; prie upės Kvė- 1; Patajoje-4; Čango saloje-5;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: dėl vizų pratęsimo, įėjimo į objektus mokesčių, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • dėl priemokos už vienvietį kambarį, dėl nuolaidos už  trivietį  kambarį bei  vaikui iki 12m. su dviems suaugusiais – teirautis agentūroje;
 • viešbučių kategorijos nurodytos pagal Tailando viešbučių klasifikavimo sistemą;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • nepamirškite pasirūpinti savo sveikata, rekomenduotiną skiepų sąrašą rasite svetainėje  Dėl skiepų kreipkitės į savo šeimos gydytoją.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?