Seišeliai: Naujieji metai rojuje

Kruizas

Mėgaukitės šiltu Indijos vandenynu bei nuostabia Seišelių gamta!

2019-12-29

9 dienos

Konsultanto pagalba
1 790,00 €
AR

KELIONĖS KAINA ASMENIUI:

  • nuo 1790 €/asmeniui

MARŠRUTAS:

1 DIENA (Mahė):

Nusileisime didžiausiojo salyno saloje – Mahėje. Vietiniai sako, kad apžiūrėti visa salą užtenka tik pasukti galvą. Mažiausia sostinė pasaulyje – Viktorija yra tik dešimt minučių kelio nuo oro uosto. Jos pagrindinėje aikštėje yra miniatiūrinė Londono Big Beno kopija. O fone matosi Morne Blanco viršūnė. Nepaisant panašaus pavadinimo, palyginusi su Alpino viršūne, ši yra mažytė tik 907 metrais. Bet vaizdai yra nepakartojime. Nenustebkite jei Mornės nacionaliniame parke sutiksite žmonių, kurie daugiau kažko ieško ant žemės, o ne žavisi aplinka, nes Mahė kadaisė buvo slapta Madagaskaro piratų bazė. Čia jie slėpdavo savo lobius. Na, bet mums lobių nereikia, viskas kas reikalinga yra katamaranuose.

2 DIENA (Mahė):

Šiandieną šiek tiek pakeisime aplinką. Už borto yra šilti Indijos vandenyno vandenys, o ant sausumos – nesibaigiantys Edeno sodai. Gruodžio 31 – oji yra geriausia diena išbandyti kažką naujo. Pavyzdžiui, kaip vietiniams, paragauti šikšnosparnių! Bet mes siūlome paragauti kokoso Seišelinės lodoicės. Tai yra egzotiškas ir didžiausias vaisius visoje planetoje. Jo svoris gali siekti net iki 40 kg. Jeigu niekada nebandėte nardyti – pats metas, nes aplinkui Seišelius gyvena daugiau nei 150 žuvų rūšių. Vakare mūsų laukia neįtikėtina naujųjų metų šventė. Vietoje mėsos salotų – omarai ir krabai, o vietoje pušų – palmės. Vienintelis noras, kurį reiktu sugalvoti Seišeliuose yra sugrįžti čia dar kartelį. Na, bet mes prieš akis turime visą savaitę salose ir visus metus, kad svajonės išsipildytų.

3 DIENA (La Digue):

Pirmąją 2019 – ųjų dieną, mes surengsime profesionalią fotosesiją, kad jau sustojome La Digue pakrantėje su jos gražiausiu ir garsiausiu Anse Source d’Argent paplūdimių. Rausvas smėlys ir didžiuliai rieduliai visada būna ant žurnalų viršelių. Dar viena kultinė vietovė yra Plantacijos namai. Čia kažkada dirbo garsioji Emmanuelle Arsan, kuri parašė seriją erotinių novelių. Čia buvo filmuotas sensacingasis filmas “Goodbye Emmanuelle”. Dabar ši vieta yra… Seišelių Prezidento rezidencija. Jeigu užlipsite į Nid d’Algle (Erelio Lizdas) pamatysite kaimynystėje esančias salas ir suprasite, kad esate rojuje.

4 DIENA (Kokoso salos, Praslinas):

Patrauksime į Ile Platte, Ile Aux Cocos, Ile La Fouche – tris vaizdingus žemės lopinėlius pavadintus Kokoso salomis. Koralų rifas aplink salas žinomas kaip geriausia vieta nardymui Seišeliuose. O apleisti paplūdimiai yra ideali meditacijos vieta. Toliau mūsų kelyje yra Praslino pakrantė. Kiekvienas Seišelių paplūdimys yra unikalus, bet pačio gražiausio pasaulio paplūdimio titulas atitenka Anse Lazio. Vale de Mai gamtos rezervatas yra vertas kelių valandų šių atostogų laiko, kitaip UNESCO nebūtu jo įtraukę į pasaulio paveldo sąrašą. Čia auga unikalios jūrinės kokosų palmės. Palmėse gyvena juodosios papūgos, mėlynieji karveliai ir net skraidančios lapės. Kaip suvenyrus Praslino sala siūlo perlų pakabukus. Galėsime aplankyti Juodųjų Perlų fermą ir išsirinkti perlus patys.

5 DIENA (Grande Soeur, Curieuse):

Palikę Praslino pakrantę sustosime Grande Soeur saloje, kuri priklauso Chateu de Fuilles viešbučiui. Tai yra pats uždariausias ir išskirtiniausias paplūdimys visuose Seišeliuose. Jis skirtas tik viešbučio svečiams, bet Check In Sea įgulos yra prieinamos visur. Inkarą nuleisim prie akmeningosios Curieuse salos pakrantės. Šioje mažesnėje nei 3 kv. Km teritorijoje gyvena milžiniški vėžliai – Aldabra, kurių dydis siekia iki 1,2 metro. Prieš 250 metų, kolonistai visiškai sudegino salą, bet laikui einant, gamta perėmė vadeles ir dabar mangrovių miškai yra kupini gyvybės. Turistiniai keltai čia atvyksta pagal tvarkaraštį todėl lengvai galėsime išvengti užimčiausio dienos laiko.

6 DIENA (Sen Pjeras):

Prisimenat kaip tropinės salos buvo vaizduojamos senuose animaciniuose filmukuose? Mažas žemės lopinėlis su trimis palmėmis. Sen Pjeras yra būtent tokia sala. Šalimais numetę inkarą galėsime suskaičiuoti tas palmes, bet vargu ar sugebėsime suskaičiuoti povandeninio pasaulio gyventojus. To nesugebėjo padaryti net Jacques – Yves  Cousteu. Visą dieną ilsėsimės katamarane, galėsime panardyti, o vakare sugrįšime arčiau civilizacijos į Prasliną.

7-8 DIENA (Mahė):

Grįždami atgal į Mahę sustosime pasimaudyti ir panardyti prie koralų rifų. Marinoje surengsime atsisveikinimo vakarėlį. Visos įgulos susirinks pagurkšnoti kokteilių ir pasidalinti įspūdžiais. Paskutinė naktis katamarane visada nepamirštama. Rytoj grįšime namo, kur medžiai padengti sniegu. Naujieji metai atneš naujų nepamirštamų kelionių.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • 7 dienos katamarane
  • Profesionalios kapitono paslaugos
  • Grupės pervežimas iš oro uosto į mariną ir atgal
  • Kameros operatoriaus paslaugos
  • Mažas pripučiamas laivas su varikliuku
  • Lovos ir rankšluosčiai
  • Sveikatos draudimas
  • Komforto paketa katamarane
  • Firminiai marškinėliai ir dovanos

JUMS GALI PRIREIKTI: medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: tarptautiniai skrydžiai į Mahę, maitinimas, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?