Metas krautis meškeres į žvejybą Norvegijoje

Kelionė

Jeigu esi užkietėjęs žvejys ir laukdamas laimikio prie upės ar ežero galėtum praleisti ne vieną valandą, išpildyk tikro žvejo svajonę –  leiskis į 8 dienų į žvejybą prie Vansjo ežero, šalia Rytų fiordo greta Oslo.

Kelios datos

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
379,00 €
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis. Daugiau informacijos apie „į kainą įskaičiuota“ paslaugas ieškokite prie „Papildomos informacijos“.

Kokių tik prietarų apie nesėkmingą žvejybą prikūrusi lietuvių liaudis: „žuvis šiandien kimba ant masalo, kurio neturiu“, „kuo plonesnis valas, tuo didesnė žuvis, todėl didelės žuvies pagauti neįmanoma“, „kibimas visuomet baigiasi kelios minutės iki atvykimo ir prasideda kelios minutės po išvykimo“... Tačiau užkietėjusiam žvejui nėra nei netinkamo laiko, nei netinkamo oro, nei netinkamos vietos.

Netikite? Haugstenstoa gyventojai mielai pasidalys savo žvejybos patirtimi ir taškuotųjų lydekų, starkų bei ešerių žvejyba taps „lengvu riešutėliu“.

Žvejyba prie Vansjo ežero – tikro žvejo svajonė. 250 km ežero pakrantė su nuostabiomis įlankomis, salomis ir salelėmis – lydekų ir ešerių prieglobstis. Čia beveik nebūna blogų dienų, nes ežere galima pagauti net iki 14 skirtingų rūšių žuvų. Geresnės vietos žvejybai ir nesugalvosi! Jeigu tėtis ar uošvis mieliau žuvį gaudo nei valgo, vadinasi, į kelionę reikia pasiimti ir juos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Vilnius-Oslas-Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 7 naktys namelyje gyvenant 4 asmenims be maitinimo;
  • valties nuoma.

PASTABOS:

  • privaloma žvejybos licencija;
  • kaina nurodyta, jeigu vyksta 4 asmenys.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • automobilio nuomos (~300 €). Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  nuvykimas iki Vasjo ežero ir atgal ( apie 57 km.), draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, , asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Gyvensite  netoli Vasjo ežero įsikūrusiuose apartamentuose.
Haugstenstøa75 kv.m apartamentuose gali gyventi iki 4 asmenų. Apartamentus sudaro pagrindinis pastatas (50 kv. m)ir priestatas (25. m). Apartamentuose yra du miegamieji su galimybe pristatyti papildomą lovą, vonios kambarys, dušas, WC, gyvenamąjame kambaryje 6 sėdimos vietos, židinys, elektinis šildytuvas, grilio įranga lauke, iki valčių 100 m.

Atstumas iki jūros yra maždaug 5 km, iki parduotuvės – apie 3 km, ant ežero kranto, iki degalinės – apie 1 km, iki pašto skyriaus, banko ir baro – maždaug 3 km, iki restorano – apie 2 km, artimiausias miestas – Moss.

Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės. Konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?