Meniu
Sužinokite daugiau apie jus dominančia kelionę
Padėkite mums suorganizuoti Jums nepamirštamas atostogas - užsiminkite apie savo lūkesčius, kad pasiūlytume tik Jums skirtą kelionių variantą!

* - Privalomi laukeliai

Metas krautis meškeres ir į žvejybą Norvegijoje

Kelionė

Jeigu esi užkietėjęs žvejys ir laukdamas laimikio prie upės ar ežero galėtum praleisti ne vieną valandą, išpildyk tikro žvejo svajonę –  leiskis į 8 dienų į žvejybą prie Vansjo ežero, šalia Rytų fiordo greta Oslo.

2017-09-09

8 dienos

Pažintinė kelionė

Kaina vienam asmeniui, gyvenant keturviečiame kambaryje

Konsultanto pagalba
Kaina 1 asm.
dviviečiame kambaryje
299,00 €
AR
Aprašymas

Detalės

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis. Daugiau informacijos apie „į kainą įskaičiuota“ paslaugas ieškokite prie „Papildomos informacijos“.

Kokių tik prietarų apie nesėkmingą žvejybą prikūrusi lietuvių liaudis: „žuvis šiandien kimba ant masalo, kurio neturiu“, „kuo plonesnis valas, tuo didesnė žuvis, todėl didelės žuvies pagauti neįmanoma“, „kibimas visuomet baigiasi kelios minutės iki atvykimo ir prasideda kelios minutės po išvykimo“... Tačiau užkietėjusiam žvejui nėra nei netinkamo laiko, nei netinkamo oro, nei netinkamos vietos.

Netikite? Haugstenstoa gyventojai mielai pasidalys savo žvejybos patirtimi ir taškuotųjų lydekų, starkų bei ešerių žvejyba taps „lengvu riešutėliu“.

Žvejyba prie Vansjo ežero – tikro žvejo svajonė. 250 km ežero pakrantė su nuostabiomis įlankomis, salomis ir salelėmis – lydekų ir ešerių prieglobstis. Čia beveik nebūna blogų dienų, nes ežere galima pagauti net iki 14 skirtingų rūšių žuvų. Geresnės vietos žvejybai ir nesugalvosi! Jeigu tėtis ar uošvis mieliau žuvį gaudo nei valgo, vadinasi, į kelionę reikia pasiimti ir juos.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

KELIONĖS KAINA:   299 € (vienam asmeniui, gyvenant keturviečiame kambaryje). Keičiantis valiutos kursams, kaina gali kisti.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Vilnius-Oslas-Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 7 naktys turistinės klasės viešbutyje be maitinimo.

KELIONĖS DATA:  2017-09-09 – 2017-09-16

SKRYDŽIŲ LAIKAI:

  • 2017-09-09 Vilnius – Oslas 06:45 – 07:45
  • 2017-09-16 Oslas – Vilnius 14:05 – 17:00

Skrydžio laikas gali keistis. Išvykimo laiką rekomenduojame pasitikrinti oro linijų interneto svetainėje dieną prieš išvykimą.

PASTABOS:

  • privaloma žvejybos licencija;
  • kaina nurodyta, jeigu vyksta 4 asmenys.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • automobilio nuomos (~300 €). Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Osle gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

Haugstenstøa75 kv.m apartamentuose gali gyventi iki 4 asmenų. Apartamentus sudaro pagrindinis pastatas (50 kv. m)ir priestatas (25. m). Apartamentuose yra du miegamieji su galimybe pristatyti papildomą lovą, vonios kambarys, dušas, WC, gyvenamąjame kambaryje 6 sėdimos vietos, židinys, elektinis šildytuvas, grilio įranga lauke, iki valčių 100 m.

Atstumas iki jūros yra maždaug 5 km, iki parduotuvės – apie 3 km, ant ežero kranto, iki degalinės – apie 1 km, iki pašto skyriaus, banko ir baro – maždaug 3 km, iki restorano – apie 2 km, artimiausias miestas – Moss.

Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės. Konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.

Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

You're reviewing: Metas krautis meškeres ir į žvejybą Norvegijoje

Būkite pirmas aprašęs šią prekę