IŠPARDUOTA! Pasitikite Velykas Berlyne: 3* viešbutis su pusryčiais ir bilietas į „Vivid“ šou

Kelionė

3 n. „Titanic Comfort Mitte“ 3* viešbutyje

2019-04-20

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis. Daugiau informacijos apie „į kainą įskaičiuota“ paslaugas ieškokite prie „Papildomos informacijos“.

Ne kartą griautas ir vėl atstatytas Berlynas, paprastai turistus viliojantis skirtingas santvarkas menančiu 1,3 km betoninės sienos likučiu, pavasarį kviečia pažinti žaliąją savo pusę. Nieko jau nebestebina, kad parkų ir žalių erdvių sostinėje pavasaris pasitinkamas Britzer parko 250 skirtingų rūšių rožių ar 500 tūkstančių tulpių kompozicija.

Pavasarį berlyniečiai susipažinti su miestu primygtinai rekomenduoja plaukiant laivu Šprė upe. Pasak vietinių, garsiausi istoriniai Berlyno paminklai: reichstagas, Katedra, Muziejų sala, modernūs valstybės institucijų pastatai nuo vandens atskleis visiškai kitokią senojo miesto panoramą. Jei plauktumėte vakare, rekomenduojame užsukti į vieną iš čia pat krantinėje įsikūrusių kavinukių. Tai bene geriausia vieta pasitikti į miestą artėjantį vakarą...

Rekomenduojame iš anksto įsigyti pažintinę ekskursiją po Berlyną, į kurios kainą įskaičiuotas 1 valandos kruizas laivu ir įlipi / išlipi kelionė autobusu po dinamišką Vokietijos sostinę (kaina – 28 Eur/asm.). Puikus būdas pamatyti miestą savo ritmu.

Kadangi parkų skaičius Vokietijos sostinėje persirita per 2500 ir vos telpa į 6400 ha, keliautojai Berlyne turi unikalią progą savo akimis išvysti neįtikėtinų rūšių kaktusų, paparčių, palmių, Australijos, Naujosios Zelandijos medžių bei krūmokšnių ir kitų augalų. Bet kuriame miesto parke patiks net ir tiems, kurių įprastai gamtos pasaulis nevilioja.

Pasaulio sodų parke rasite aštuonis skirtingus teminius sodus. Patikėkite, tikrai verta pravažiuoti dalį Rytinio Berlyno, kad patektumėte į šią ne vieną dešimtmetį kurtą gamtos grožio oazę. Jei esate buvę išpuoselėtuose Japonijos, Kinijos, Indonezijos ar Italijos soduose, Jums šiame parke be galo patiks.

Ne mažiau sužavėti turėtų ir „Mėnulio sodas“ su mini kinų siena, harmoninga augalų kolekcija, uolomis, tiltais, tvenkiniais ir tradiciniais statiniais.

„Trijų harmonijų“ sodas dedikuotas Indonezijos Balio salai. Sode puikuojasi šiam kraštui būdingos statinių–augalų kompozicijos, leidžiančios pasijusti tarsi tropikuose.

Kaip savo šalies atspindį Pietų Korėja Berlynui padovanojo „Seulo sodą“, o Italija įkūrė tipišką renesanso sodą Giardino della Bobolina. Klasikinės skulptūros, aromatingi buksmedžiai, čiurlenantis vanduo ir čia pat trykštantys fontanai perteikia ankstyvąjį Europos sodų bei parkų kūrimo meną.

Dar vienas keliautojų mielai lankomas parkas – vokiečių botaniko, rašytojo ir filosofo Karlo Foersterio garbei įkurtas daugiamečių augalų sodas. Remiantis karališkųjų „Hampton Court“ rūmų labirinto kopija, iš daugiau nei 1000 kukmedžių pasodintas analogiškas „Marzahn“ labirintas. Paklaidžioti juo patiks ir dideliam, ir mažam!

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Vilnius–Berlynas–Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • pervežimas;
  • 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais;
  • bilietas į „Vivid“ šou.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite 
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt 
  • pervežimo iš Berlyno oro uosto ir atgal (20 €/asm.). Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

  • Nuostabi miesto panorama iš TV bokšto ( nuo 24 €)
  • Išbandykite nemokamą ekskursiją pėsčiomis po miestą su gidu ( nepamirškite sumokėti arbatpinigius gidui)

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Berlyne gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„Titanic Comfort Mitte“ 3*

Viešbutis įsikūręs šiuolaikiškame Berlyno rajone, per 5 min. pėsčiomis nueisite iki Spittelmarkt metro stoties ir Šprė upės, o per 15 min. nueisite iki Muziejų salos, Gendarmenmarkt aikštės ir „Čarlio“ patikros punkto Friedrichstrasse gatvėje.

Viešbučio kambariuose yra oro kondicionieriai, plokščiaekraniai televizoriai, nemokamas belaidis internetas.

 

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?