Meniu
Sužinokite daugiau apie jus dominančia kelionę
Padėkite mums suorganizuoti Jums nepamirštamas atostogas - užsiminkite apie savo lūkesčius, kad pasiūlytume tik Jums skirtą kelionių variantą!

* - Privalomi laukeliai

Savaitgalio pasiūlymas tikram futbolo fanui: aplankyk „FC Barcelona“ užkulisius

Kelionė

Jeigu reikėtų rinktis tarp futbolo ir kultūrinės Barselonos programos, neabejotinai triuškinančiai laimėtų futbolas. Skrydis ir 3* viešbutis.

2017-06-25

4 dienos

Savaitgalio kelionė

Konsultanto pagalba
Kaina 1 asm.
dviviečiame kambaryje
369,00 €
AR
Aprašymas

Detalės

Kelionių iliustracijosTai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis. Daugiau informacijos apie „į kainą įskaičiuota“ paslaugas ieškokite prie „Papildomos informacijos“.

Jeigu futbolą dievinančių ispanų pasiteirautumėte, ką Barselonoje būtina pamatyti, neabejotinai išgirstumėte – „FC Barcelona“ futbolo klubo muziejus ir „Camp Nou“ stadionas. Šios vietos ne kartą pripažintos turistų lankomiausiomis vietomis visoje Ispanijoje. Netikite? Pamatytumėte prie bilietų kasų nusidriekusias milžiniškas lankytojų eiles, patys įsitikintumėte, kad ir paprastam mirtingajam(net ir ne futbolo fanui) čia tikrai yra ką pamatyti!

Paprastai muziejuose išrikiuoti sausi eksponatai – tik ne „FC Barcelona“ muziejuje. „Camp Nou“ stadione galima pasivaikščioti po paprastam mirtingajam uždraustas stadiono erdves: leidžiama paklaidžioti po tribūnas,užsukti į VIP ložes, pasižvalgyti po spaudos salę, svečių komandos rūbinę.

Net neabejojame, kad tikram futbolo fanui bus didžiulė garbė pasivaikščioti stadiono veja, kurią varžybų metu trypia „FC Barcelona“. Tai viena iš populiariausių „Camp Nou“ lankytojų vietų. O kaip be geriausio visų laikų futbolininko Leonelio Messio? Milžiniški portretai ant sienų šalia gausių asmeninių apdovanojimų – trijų auksinių batelių bei ketverių aukso kamuolių – neleis užmiršti, kas yra „FC Barcelona“ dievukas.

Taigi mėgautis „Camp Nou“ stadiono didybe reikia stovint ne gatvėje kitoje pusėje stadiono, o vaikštinėjant viduje ir mėgaujantis čia tvyrančia pergalės atmosfera!

Papildoma informacija

Papildoma informacija

KELIONĖS KAINA:   369 € (vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje)

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Vilnius-Barselona-Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 3 naktys 3* viešbutyje.

KELIONĖS DATA:  2017-06-25 – 2017-06-28

SKRYDŽIŲ LAIKAI:

  • 2017-06-25 Vilnius – Barselona 11:25 – 14:00
  • 2017-06-28 Barselona – Vilnius 06:20 – 11:00

Skrydžio laikas gali keistis. Išvykimo laiką rekomenduojame pasitikrinti oro linijų interneto svetainėje dieną prieš išvykimą.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Barselonos oro uosto ir atgal (~12 €/asm.). Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Barselonoje gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„Aparthotel Augusta“ 3*

Jauki apgyvendinimo įstaiga puikiai tiks ekonomines atostogas mėgstantiems turistams. Numeriai labai paprasti ir patogūs, netoliese yra parduotuvių ir prekybos centrų. Iš Plaza Molina FGC stoties ar Fontana metro stoties, kuri yra maždaug 300 metrų nuo viešbučio, Katalonijos aikštę pasieksite per mažiau nei 15 minučių.

Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės. Konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.

Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

You're reviewing: Savaitgalio pasiūlymas tikram futbolo fanui: aplankyk „FC Barcelona“ užkulisius

Būkite pirmas aprašęs šią prekę