IŠPARDUOTA! 4 d. kelionė į Londoną

Kelionė

Turime šaunų pasiūlymą atostogoms Londone: skrydis + 3 n. 3* viešbutyje su pusryčiais!

2020-03-25

Savaitgalio kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis,viešbutis. Daugiau apie į kainą įskaičiuotas paslaugas – skiltyje „Papildoma informacija“.

Vestminsterio rajone išvysite pačius įdomiausius ir lankomiausius Londono pastatus: miesto simbolį – Didįjį Beną, Parlamento rūmus, Šv. Margaritos bažnyčią, Vestminsterio abatiją. Užsukite į vakarinę miesto dalį, galėsite apžiūrėti karališkosios šeimos rezidenciją – Bekingemo rūmus. Šiame rajone taip pat verta apžiūrėti Jokūbo bažnyčią, pasivaikščioti po garsiąją Pikadilio aikštę.

Pirmąsyk atvykus į Londoną, būtų nuodėmė neaplankyti Sičio rajono – finansinio miesto centro. Buvusioje romėnų gyvenvietės vietoje stovi Londono Taueris. Viduramžiais ši pilis saugojo nuo priešų, buvo karališkoji rezidencija, vėliau paversta kalėjimu ir karalių bei istorinių asmenybių egzekucijų vieta, pinigų kalykla ir brangenybių saugykla.
Anot legendos, „Londono Taueryje“ gyvena septyni juodvarniai, pilį paliksiantys tik žlugus karalystei. Turistai kasdien gali išvysti pilies raktų perdavimo ceremoniją (būtina užsisakyti iš anksto).

Patartina neaplenkti ir didžiausią Europoje besisupantį varpą turinčios Šv. Pauliaus katedros. Varpo dūžiai skamba kasdien pirmą valandą ir keliautojus palydi link Londono simbolio Tauerio tilto.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Wizzair“ maršrutu Vilnius–Londonas (Lutono oro uostas)–Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas)
  • 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Londono Lutono oro uosto ir atgal (10 €/asm.). Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Londone gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„Apollo Hotel“ 3*Nedidelis, šeimai priklausantis viešbutis „Apollo Hotel“ yra vos kelios minutės nuo „Madame Tussauds“, Britų muziejaus, „Oxford“ gatvės bei „Leicester“ aikštės. Booking.com viešbutis vertinamas 8,1 balo.

Keliautojai išskiria viešbučio personalo draugiškumą, maisto šviežumą, puikų susisiekimą su bet kuria reikiama vieta mieste. Nuo „Apollo Hotel“ per kelias minutes pasieksite „Kings Cross“ ir „St Pancras“ stotis.

Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės. Konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?