Pramogos ir linksmybės nuo aušros iki sutemų Barselonoje

Kelionė

Kad ir kelintą kartą būtum Barselonoje, kaskart ji nustebins kažkuo naujo.

2019-10-06

4 dienos

Savaitgalio kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
324,00 €
AR

Net jei Barselonoje lankysitės ir ne pirmą kartą, būtinai užsukite į Park Gueli. Išduosim paslaptį – geriausia čia ateiti ryte. Turistų dar tik vienas kitas, na, ir koks penketas vietinių bėgikų bei begalė pirmųjų saulės spindulių. Neužmirškit į kuprinę įsimesti kažko pakramsnoti, nes vaikštinėjant tarp keliskart padidintų imbierinius sausainukus primenančių namukų pilvas neabejotinai pradės groti maršą.

Vakarėjant, nukeliaukite prie Sagrada Familia bazilikos. 2026 m. užbaigus A. Gaudžio bazilikos projektą, ji taps aukščiausiu religiniu pastatu Europoje. Vakarėjant bazilika atrodo išties įspūdingai. Todėl nieko keisto, kad jau daugybę metų tai yra lankomiausias objektas ne tik Barselonoje, bet ir visoje Ispanijoje.

Net jei ir nemėgstate meno, sėskite į traukinį ir aplankykite Figerese esantį Salvadoro Dali muziejų-teatrą. Įspūdingi garsaus menininko paveikslai, skulptūros ir interjeras abejingo nepaliks nei vieno.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Vilnius-Barselona-Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 3 naktys 1* gerai vertinamame viešbutyje.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Barselonos oro uosto ir atgal (~10 €/asm.). Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

APGYVENDINIMAS:

Barselonoje gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

Hotel Annex 1*


Viešbutis „Hotel Annex“  yra poilsiautojų gerai vertinamas, įsikūręs pačiame senamiestyje, kelios minutės pėščiomis iki metro stotelės. Garsioji miesto Katedra vos 150 m. nuo apgyvendinimo įstaigos.

Kiekviename kambaryje rasite oro kondicionierių, plačiaekranį televizorių, atskirą vonios kambarį


Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės. Konkretaus Jūsųkambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?