Meniu
Sužinokite daugiau apie jus dominančia kelionę
Padėkite mums suorganizuoti Jums nepamirštamas atostogas - užsiminkite apie savo lūkesčius, kad pasiūlytume tik Jums skirtą kelionių variantą!

* - Privalomi laukeliai

2018 m. / Lvovas – savaitgalis istoriniame mieste, arba Mažasis Paryžius

Kelionė

Kodėl savaitgalį verta praleisti Lvove: nereikia vizos, tiesioginis skrydis, nebrangu, netoli, įdomu, gausu kompaktiškai išsidėsčiusio istorinio paveldo objektų.


Konsultanto pagalba
AR
Aprašymas

Detalės

Kelionės datos: penktadienis - pirmadienis

Domitės istorija ir norite sužinoti, kur buvo istorinė Galicijos sostinė, jums rūpi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pėdsakai? Norite patirti nepaprastą ukrainiečių svetingumą ir pagarbą Lietuvos žmonėms? Tuomet vykite į Lvovą. Galime išvardyti dar dešimtis priežasčių, kodėl savaitgalį verta praleisti šiame mieste: nereikia vizos, tiesioginis skrydis, nebrangu, netoli, įdomu, gausu kompaktiškai išsidėsčiusio istorinio paveldo objektų.
Lvovas, arba Lvivas, dar vadinamas Liūto miestu, įkurtas 1256 metais. Kas tik nebuvo jo valdovais... Beje, jam esant Austrijos-Vengrijos sudėtyje, net buvo pavadintas Lembergu. Miestas sugėrė įvairių kultūrų ir tradicijų apraiškas. Jis buvo vienintelis pasaulio miestas, kuriame vienu metu gyveno net trys skirtingi arkivyskupai: Romos katalikų, graikų ortodoksų bei armėnų katalikų. Iki šiol išlikusi XIV a. statyta armėnų apaštališkoji katedra – vienas seniausių ir įspūdingiausių pastatų. Intensyviausi ryšiai Lietuvą ir Ukrainą siejo XIV–XVI a., kai abi tautos priklausė vienai valstybei – Lietuvos Didžiajai Kunigaikštystei. Ryškūs ir Gedimino sūnaus Liubarto pėdsakai (XIV a.): Liubarto, arba Aukštutinė Lucko, pilis, nulietas varpas, šiuo metu skambantis Lvovo Šv. Jurgio bažnyčioje.

Kelionėje:

• Viduramžius menantys architektūriniai paminklai
• Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Austrijos-Vengrijos imperijos pėdsakai
• Svetingų, kūrybingų, išradingų ukrainiečių žavesys
• Teminių ekskursijų gausa ir pasirinkimas: požeminis Lvovas, naktinis Lvovas, panoraminis turas „Lvovo stogai“ ir kt.
• Gurmaniški smaližių malonumai ir ne tik...

1 DIENA. VILNIUS–LVOVAS

Savarankiškai atskridę į Lvovą, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir būsite nuvežti į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Lvovo istoriniame centre.

2 DIENA. LVOVAS. PĖSČIOMIS PO ISTORINĮ CENTRĄ (Pusryčiai)

Po pusryčių įsitrauksite į miesto senamiesčio, saugomo UNESCO, šurmulį. Dieną leisite pagrindinėje Turgaus aikštėje (Rynok). Ši jau 500 metų yra miesto centro simbolis, ją supa 45 Renesanso pastatai bei XVI a. miesto rotušė (perstatyta XIX a.) su aukštai iškilusiu 65 m apžvalgos bokštu. Vaikščiodami istorinėmis gatvėmis ir gatvelėmis, gėrėsitės architektūra ir monumentais, bažnyčiomis, vienuolynais, muziejinėmis kavinėmis ir XIX a. vienu gražiausių Europoje Operos ir baleto teatru. Beje, teatras pavaizduotas ir 20 grivinų nominalo kupiūrose. Vakare apsilankykite spektaklyje (pradžia nuo18 val., bilietų galima įsigyti teatro kasoje), sočiai ir nebrangiai pavakarieniausite arba pasimėgausite Galicijos virtuvės patiekalais ir vėl įsiliesite į naktinio gyvenimo pramogas. 4 valandų apžvalginės ekskursijos su angliškai arba rusiškai kalbančiu gidu po Lvovo istorinį centrą metu lankysite: Turgaus aikštę (Rynok) su miesto rotuše, itališką kiemelį, muziejinę vaistinę, Boimų šeimos koplyčią (saugoma UNESCO), Lotynų katedrą, kurioje 2001 m. lankėsi popiežius Jonas Paulius II, jėzuitų ir dominikonų bažnyčias, armėnų ir žydų kvartalus bei „Auksinės rožės“ sinagogos griuvėsius, bernardinų vienuolyną ir Šv. Andriejaus bažnyčią su 16 unikalių medinių altorių, kavinę-kavos kasyklą ir požeminėse šachtose mėgausitės kava, Leopoldo von Sacher-Masoch vardu pavadintą mazochistų kavinę, iš išorės apžiūrėsite Operos ir baleto teatrą, esantį pagrindinėje miesto gatvėje – Laisvės prospekte, bei išlikusius Habsburgų dinastijos pastatus. Nakvynė viešbutyje Lvovo istoriniame centre.

Dienos akcentas

Lvovas – paskutinis miestas Rytuose ir pirmasis Vakaruose. Miestas, kurio senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

3 DIENA. LVOVAS (Pusryčiai)

Po pusryčių, išsiregistravę iš viešbučio, smagiai dieną leisite Lvove. Įsigysite suvenyrų, vietinių amatininkų rankdarbių turgelyje „Vernissage“. Svetingi, kūrybingi ir išradingi lvoviečiai brangina savo istoriją, taigi čia gausu muziejų. Muziejinės kavinės, vaistinės, duonos kepykla, alaus darykla – visur galima ragauti ir mokytis gaminti. Taip pat kviečia linksmi lašinių ir alaus teatrai. Svečių laukia daug šokolado, karamelių bei meduolių namelių, kurie ypač džiugina ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius. Įvairovė to, kas siūloma prie kavos, išties įspūdinga tiek skoniais, tiek formomis – nuo tradicinio meduolio iki kurpaitės formos šokolado. Ir tai nėra atsitiktinumas. Juk būtent iš Lvovo apylinkių buvo kilęs Jurijus Kulčickis, XVII a. pab. Vienoje atidaręs pirmąją kavinę ir išmokęs Europą gerti kavą, kuri iki tol buvo Bažnyčios uždrausta kaip velnio gėrimas. Lvovo alus taip pat apipintas legendomis. Sakoma, kad arklių kinkiniais ąžuolinėse statinėse jis buvo vežamas net į Bavariją. Taigi čia pramogų užteks visų poreikių ir amžiaus grupių svečiams, juolab kad kainos, palyginti su mūsiškėmis, daug mažesnės, papietauti galima net už 1,5 euro, o pažiūrėti operos ar baleto spektaklį iš geriausių vietų – už 7 eurus. Apsilankęs Lvove, pradedi suvokti: jei miestas turi sielą, tai ji čia. Toji ukrainietiška dvasia – didelė ir stipri, draugiška ir nepriklausoma, savarankiška ir kiek savavališka. Tikrai unikali. Pažinus šį miestą, norisi pamatyti ir kitas šalies vietas. Vakare iki išvykimo į oro uostą Lvove mėgausitės gurmaniškais malonumais ir degustacijomis alaus teatre „Pravda“, tematiniame Masonų ložės restorane, restorane bare „Kriivka“ ir kt. Būsite nuvežti į oro uostą. Skrydis Lvovas–Vilnius.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Į kainą įskaičiuota:

• pasitikimas oro uoste ir pervežimas iš Lvovo oro uosto į viešbutį ir atgal;
• 2 nakvynės 2–3* viešbučiuose arba apartamentuose;
• ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
• maitinimas pagal programą: 2 pusryčiai;
• angliškai arba rusiškai kalbančio vietinio gido paslaugos.

Papildomos išlaidos:

• lėktuvo bilietas į Lvovą ir atgal su rankiniu bagažu (nuo 60 EUR);
• gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
• medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
• papildomos ekskursijos;
• arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
• asmeninės išlaidos.


Pastabos:

• kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
• kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
• nakvynių skaičius –2;
• keliautojų skaičius – mažiausiai 2;
• nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
• priemoka už vienvietį kambarį – teirautis agentūroje;
• nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
• rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

Komentarai

Parašyti savo atsiliepimą

You're reviewing: 2018 m. / Lvovas – savaitgalis istoriniame mieste, arba Mažasis Paryžius

Būkite pirmas aprašęs šią prekę