Saulėtoji Alikantė: 7 n. „Port Alicante“ 4* viešbutyje su pusryčiais

Kelionė

Alikantė — tobulas pasirinkimos nepamirštamoms atostogoms!

2020-04-16

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
485,00 €
AR

Kaina nurodyta asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje. Tai poilsinė kelionė iš Kauno, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir apgyvendinimas.

Į KELIONĖS KAINĄ ASMENIUI DVIVIEČIAME KAMBARYJE ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis maršrutu Kaunas — Alikantė — Kaunas;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);;
  • 7 nakvynės 4* viešbutyje su pusryčiais.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo aikštelės Kauno oro uoste. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Alikantės oro uosto ir atgal. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Port Alicante 4*

Viešbutis įsikūręs Alikantės mieste, šalia parduotuvių, barų ir restoranų. San Juan paplūdimys nuo viešbučio nutolęs 600 m, o autobusų ir tramvajų stotelę rasite vos už 400 m. „Port Alicante“ teritorijoje yra lauko baseinas, sauna, baras, restoranas, treniruoklių salė. Kambariuose rasite oro kondicionierių, palydovinę televiziją, rašomąjį stalą, seifą, vonios kambarį, o bendrose viešbučio patalpose galėsite naudotis nemokamu belaidžiu internetu.  

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?