Saulės vonios Šarm aš Šeiche: 7 n. „Shores Amphoras“ 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota

Kelionė

Viešbutis yra ant jūros kranto.

2020.11.22

Kaina:

575 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standard

2020.12.11

Kaina:

555 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standard

2021.01.13

Kaina:

569 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standard

2021.02.03

Kaina:

615 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standard
Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:Novaturas

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius-Hurgada-Vilnius.
 • Viešbutis su maitinimo programa „viskas įskaičiuota“.
 • Pervežimas oro uostas–viešbutis–oro uostas.
 • Registruotas (20kg) ir rankinis bagažas (5kg).
 • Organizatoriaus atstovo paslaugos.

Apie viešbutį:

Vieta: viešbutis nuo Naama Bėjaus kurorto centro nutolęs 8 km, nuo Šarm aš Šeicho oro uosto apie 20 km.

Viešbutis:  atidarytas 2001 m., renovuotas 2015 m. Viešbutyje yra 440 kambarių. Čia rasite restoraną, 2 a'la carte restoranus, 6 barus, parduotuvę, bankomatą.

Kambariai:  apie 35 kv.m dydžio standartiniame kambaryje rasite oro kondicionierių, mini barą, palydovinę televiziją, seifą, telefoną, balkoną arba terasą. Vonios kambaryje yra vonia arba dušas, plaukų džiovintuvas, tualetas.

Pramogos: 6 baseinai, aerobika, tinklinis, smigis, treniruoklių salė, stalo tenisas, vandens gimnastika, vandensvydis, sūkurinis baseinas (mokama), garinė pirtis (mokama), sauna (mokama), sveikatingumo centras (mokama), periodiškai vyksta pramoginiai renginiai.

Vaikams: baseinas (šildomas žiemos metu), vandens kalneliai, mini klubas, žaidimų aikštelė, diskoteka, specialus valgiaraštis vaikams, periodiškai vyksta pramoginiai renginiai vaikams.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

SHORES AMPHORAS

NAAMA BĖJUS

Naama Bėjus – didžiausias kurortas Šarm Aš Šeicho regione. Restoranai, barai, naktiniai klubai, parduotuvės, kazino, prabangūs viešbučiai – visa tai galima rasti šiame miestelyje. Per visą zoną nusitiesusi pėsčiųjų alėja jungia kurorto apgyvendinimo įstaigas, todėl turistai šią dalį pasirenka vakarinio pasivaikščiojimo metu.

KĄ APLANKYTI NAAMA BĖJUJE?

 • Šalies sostinę ir didžiausią šiaurės Afrikos miestą – Kairą. Mieste aplankykite Egipto istorijos muziejų, kuriame eksponuojami prabangūs ir garsūs senovės Egipto radiniai iš Karalių slėnio, faraono Tutanchamono kapavietės.
 • Gizos piramidės – vienas iš septynių pasaulio stebuklų, vienintelis išlikęs statinys iki šių dienų. Piramidės statyboms panaudota 2,5 milijonų blokų, kurių svoris siekė net 15 tonų!
 • Antras pagal dydį Egipto miestas ir buvusi šalies sostinė – Aleksandrija. Vienintelis miestas šalyje išsiskiriantis savo architektūra. Kadangi buvo įkurtas Aleksandro Didžiojo, todėl čia labiau jaučiama Viduržemio jūros dvasia. Mieste kadaise stovėjo ir garsusis Aleksandrijos švyturys, kurio fragmentai yra randami Viduržemio jūroje.
 • Tiems, kurie mėgsta stebėti žvaigždes rekomenduojamos Astronominės naktys ,kuomet sutemus vykstama į dykumą stebėti žvaigždžių, kadangi Egipte dangus neįprastai giedras.
 • Karnako šventykla – antra pagal lankomumą vieta Egipte. Tai didžiulis kompleksas, skirtas pagerbti svarbiausius to laikmečio Egipto dievus.
 • IV a. pastatytas Šv. Antano ir Šv. Pauliaus vienuolynas yra vienas iš seniausių krikščionių vienuolynų pasaulyje.
 • Wadi Hammamat išdžiūvusi upės vaga. Seniau tai buvo svarbus prekybinis kelias. Šiandien ši vieta traukia dėl daugybės grafite išraižytų senovės egiptiečių piešinių.
 • Norintiems daugiau aktyvių pramogų rekomenduojamas safaris. Pasivažinėjimas dykumomis, beduinų kaimo aplankymas, pažintis su egzotiniais ropliais.
 • Spalvotasis kanjonas – akmeninis labirintas, kurio ilgis yra 800 metrų, o aukštis siekia 40 metrų.
 • Iš Šarm aš Šeicho lengvai galima pasiekti ir Jordaniją. Labiausiai turistus traukiantis Petros miestas, kuris yra įrengtas uolose. Jis buvo ypač saugomas nuo Vakarų pasaulio ir atrastas tik 19 a., nors įkurtas buvo 200 m. prieš mūsų erą. Šiandien miestas įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą.
 • Iš Šarm aš Šeicho yra organizuojamos ekskursijos į Jeruzalę. Tai yra puiki istorinė, pažintinė išvyka, kurios metu aplankysite Šventąjį miestą, išvysite jo nuostabią panoramą ir pajusite ypatingą religinių vietų dvasią.
 • Mozės kalnas arba dar vadinamas Sinajaus, ant kurio, pasak Biblijos Dievas Mozei įteikė 10 Dievo įsakymų. Nuo jo kelias vedą į pasaulyje seniausią Rytų stačiatikių Šv. Kotrynos vienuolyną, kuriame yra Šv. Kotrynos palaikai, auga Biblijoje minimas „liepsnojantis krūmas“, saugoma keletas tūkstančių įvairių ikonų bei rankraščių.

 

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?