Šardžos kurortas: 7 n. „Golden Tulip Sharjah Hotel Apartments“ 3* viešbutyje su pusryčiais

Kelionė

Atstumas iki kurorto centro yra apie 2 km
Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:Novaturas

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius-Al Maktumas-Vilnius.
 • Viešbutis su maitinimo programa „pusryčiai“.
 • Pervežimas oro uostas–viešbutis–oro uostas.
 • Registruotas (20kg) ir rankinis bagažas (5kg).
 • Organizatoriaus atstovo paslaugos.

Apie viešbutį:

Vieta: viešbutis nuo Šardžos kurorto centro nutolęs 2 km, nuo Al Maktumo oro uosto apie 75 km.

Viešbutis:  pagrindinį pastatą sudaro 21 aukštas. Iš viso yra 264 kambariai. Čia rasite restoraną, valiutos keityklą, bevielį internetą.

Pramogos: dengtas baseinas, treniruoklių salė, garinė pirtis, sauna.

Maitinimas: pusryčiai

Viešbutis booking.com svetainėje yra vertinamas 8,2 balais iš 10.

GOLDEN TULIP SHARJAH HOTEL APARTMENTS

ŠARDŽA

Šardžą yra trečias pagal dydį miestas šalyje ir Šardžos Emyrato sostinė. Mieste yra nemažai garsių meno galerijų, šurmuliuojančių krantinių, čia susipina kūrybingumas su pramogomis, tačiau tuo pačiu metu miestas yra išsaugojęs savo islamišką dvasią bei palikimą.

Įsikūręs tarp dviejų lagūnų, miestas yra pasaulinis moderniojo verslo ir ryškios kultūros metropolis. UNESCO Šardžą paskelbė Arabų pasaulio kultūros sostine, dėl arabų tradicijų išlaikymo ir skatinimo. Miestas savo istorija ir tradicijomis dalinasi muziejuose ir meno galerijose, kurių yra net virš 20, vietine architektūra ir laisvalaikio pramogomis.

VISAME ŠARDŽOS EMYRATE YRA DRAUDŽIAMAS ALKOHOLIS IR JO VARTOJIMAS VIEŠUOSE ERDVĖSE!

KĄ APLANKYTI ŠARDŽOJE?

 • Šardžos širdimi (ang. Heart of Sharjah) pramintame rajone galėsite praleisti visą dieną. Tai senovės miesto prekybos vieta, kuri šiuolaikiniame mieste yra paversta į paveldo ir meno centrą. Vieta kandidatuoja būti įtraukta į UNESCIO paveldo sąrašą.
 • Al Majaz centrinė krantinė, kurioje galima  ramiai papietauti, pažaisti mini golfą, pasivaikščioti po gražiai įrengtus sodus, pasivažinėti dviračiais, pasiplaukioti jachtomis. Įrengtame atvirame amfiteatre dažnai vyksta įvairūs pasirodymai, o vakarais galima stebėti įspūdingus šviesų ir garso pasirodymus.
 • Al Noor sala – stulbinantis pastatas, kuris dar vadinamas Drugelių namais. Čia ne tik galima stebėti įvairių rūšių drugelius, bet ir apžiūrėti šiuolaikinio meno skulptūrų bei įspūdingas šviesos instaliacijas.
 • Al Qasba – nuolat šurmuliuojanti pėsčiųjų zona, kurioje galima apsilankyti kavinėse ar restoranuose bei parduotuvėse.
 • Lietaus kambarys tai eksperimentinio ir šiuolaikinio meno studijos Random International sukurtas kambarys. Kuomet žmogus įžengia į kambarį, jis yra priverstas intuityviai ir atsargiai eiti pro tamsią erdvę, kad išvengtų krentančių lašų. Kambaryje įdiegti specialūs jutiminiai sensoriai, kurie reaguoja į judesį ir sustabdo vandens tekėjimą.
 • Šeicho Zaido Didžioji  mečetė yra vienas lankomiausių ir žinomiausių pastatų šalyje, pastatyta 1996 – 2007 metais Abu Dabyje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?