Atostogos Burgase 4* „Sol Nessebar Bay & Mare“ su viskas įskaičiuota

Kelionė

Viešbutis įsikūręs apie 50 m. iki smėlio paplūdimio!

2020.06.06

Kaina:

589 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standartinis
Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:TUI Baltics

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Skrydis Vilnius-Burgasas-Vilnius.
  • Viešbutis su maitinimo programa „viskas įskaičiuota“.
  • Pervežimas oro uostas–viešbutis–oro uostas.
  • Registruotas (20kg) ir rankinis bagažas (5kg).
  • Organizatoriaus atstovo paslaugos.

Apie viešbutį:

Vieta: viešbutis nuo Nesebaro kurorto centro nutolęs 2 km. Atstumas iki Varnos oro uosto 120 km, iki Burgaso oro uosto 35 km.

Viešbutis:  atidarytas 2004 metais. Iš viso viešbutyje yra 629 kambariai. Čia rasite 2 restoranus, 3 barus, 4 užkandžių barus, parduotuvę.

Kambariai:  apie 28 kv.m dydžio standartiniame kambaryje rasite oro kondicionierių, telefoną, palydovinę televiziją, mini šaldytuvą, seifą (mokama), nemokama belaidį internetą, balkoną. Vonios kambaryje yra vonia/dušas, plaukų džiovintuvasa, tualetas.

Pramogos: baseinas, aerobika, krepšinis, futbolas, tinklinis, treniruoklių salė, vandens sportas (mokama), vandens gimnastika, vandens kalneliai, naktinis klubas, periodiškai vyksta pramoginiai renginiai vaikams.

Vaikams: baseinas, mini klubas, žaidimų aikštelė, žaidimų kambarys, vandens kalneliai, periodiškai vyksta pramoginiai renginiai vaikams.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Viešbutis yra labai gerai vertinamas booking.com  svetainėje - 8,7 balais iš 10.

SOL NESSEBAR BAY & MARE

NESEBARAS

Nesebaras yra antikinis miestas ir vienas nuostabesnių kurortų Juodosios jūros pakrantėje, Bulgarijoje. Miestas dažnai vadinamas Juodosios jūros perlu. Tai vietovė, kuri yra turtinga savo istorija ir senovės palikimu.

Pirmieji gyventojai šioje vietoje buvo graikų kolonistai, todėl nemažai išlikusių Helenizmo laikų statinių. 1956 metais miestas įgavo miesto-muziejaus titulą, o 1983 metais buvo įtrauktas į UNESCO sąrašą.

Idealų poilsį čia ras tie, kuriems patinka ir pasilepinti saulės vonių malonumais, ir tiems, kurie norės pažinti miesto istoriją.

KĄ APLANKYTI NESEBARE?

  • Šv. Stefano bažnyčia – buvusi ortodoksų bažnyčia, seniau veikusi ir kaip miesto katedra, šiuo metu paversta į muziejų. Kadangi bažnyčia buvo apgriauta ir atstatyta keletą kartų, todėl sunku tiksliai pasakyti, kada ji buvo pastatyta.
  • Šv. Jono Aliturgetos bažnyčia – ji niekada nebuvo pašventinta, tačiau keletą kartų čia vyko pamaldos. Legenda byloja, kad vienas iš ją statančių žmonių nukrito ir mirė, o pagal tų metų normatyvus, vieta, kurioje žuvo žmogus, negali būti naudojama šventųjų garbinimui.
  • Sofijos bažnyčia – pastatyta 5 a. Viduramžiais tapo miesto katedra. 13 a. viduryje buvo apiplėšta venecijiečių ir daugybė religinių relikvijų buvo perkeltos į Salvatorės bažnyčią Venecijoje. 18 a. bažnyčia buvo visiškai apleista.
  • Etnografinis muziejus- įsikūręs daugiau nei 150 metų turinčiame name. Čia sužinosite kaip žmonės gyveno Nesebare nuo seniausių laikų iki dabar.
  • Druskos muziejus – maždaug 20 km nuo Nesebaro esančioje Pomerijoje. Sužinosite ne tik regiono istoriją, bet ir kaip yra garinamas jūros vanduo, kad būtų išgaunama druska.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?