Rojus Maldyvuose: 7 n. „Cinnamon Dhonveli Maldives“ 4* viešbutyje su pilnu maitinimu

Kelionė

7 naktys svajonių Maldyvuose su pilnu maitinimu!

2021-02-25

Poilsinė kelionė

Organizatorius:TUI

Konsultanto pagalba
1 795,00 €
AR

Maldyvai – iš daugybės salų sudaryta valstybė Indijos vandenyne. Neretam ši vieta  asocijuojasi su rojaus kampeliu. Nuostabaus grožio paplūdimiai, turkio spalvos vanduo, nepaliesta gamta, įstabus povandeninis pasaulis - tai viskas, ko reikia atpalaiduojančioms atostogoms.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Vilniaus oro uosto;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 7 nakvynės 4* viešbutyje su pilnu maitinimu.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt
  • parkavimo aikštelės Vilniaus oro uoste. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

  • draudimas;
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);;
  • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Cinnamon Dhonveli Maldives 4*

„Cinnamon Dhonveli Maldives“ viešbutis yra tikras atostogautojų rojus. Čia svečiai gali mėgautis SPA centro paslaugomis, poilsiu prie lauko baseino bei išmėginti įvairiausius tarptautinius patiekalus restoranuose. Taip pat teritorijoje yra treniruoklių salė, 2 barai ir 5 maitinimo įstaigos. Iš viešbučio kambarių, kuriuose yra įrengti balkonai bei erdvios svetainės, atsiveria puikūs vandenyno vaizdai.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?