IŠPARDUOTA! Nusivežkite mažąjį į vaikų rojų žemėje – Disneilendą

Kelionės - delionė

Niekaip iš galvos neišeina mintis, jog per mažai dėmesio skiriate savo mažiesiems? Puiki proga pabūti kartu ir aplankyti vaikų rojų žemėje, kur skamba juokas, švyti šypsenos, daug žaidimų ir viskas įmanoma.

2018-06-15

4 dienos

Pramogų parkas

AR

Kada paskutinį kartą išjungėte telefoną, užmiršote nebaigtus darbus ir tiesiog gerai pasilinksminote su savo vaikais? Padarykite staigmeną savo mažiesiems ir  kartu nukeliaukite į laimingiausią vietą žemėje – Disneilendą. Net neabejojame, kad magiška pasakų karalystė sužavės ir mažus, ir didelius.

Keliaukite su Piteriu Penu į „Niekados šalį“, apžiūrėkite „Smalsiosios Alisos labirintą“, „Miegančios gražuolės“ pilį, sekite „Pinokio kelionę“. Begalė atrakcionų, kalnai pramogų, susitikimai su Volto Disnėjaus personažais, šviesų šou vakare ir fejerverkai  – Jums ir Jūsų vaikams!

KELIONĖS DATA: 2018 06 15–2018 06 18

ĮSIGYKITE SKRYDŽIO BILIETUS:  nuo 100Apgyvendinimas:

„Comfort Hotel Nation Père Lachaise" nuo 143 €

„Comfort Hotel Nation Père Lachaise" viešbutis įsikūręs viename iš Paryžiaus centro rajonų. Disneilendą traukinių pasieksite per 30 minučių, o už 150 metrų nuo viešbučio rasite Rue des Boulets metro stotį.

Kiekviename viešbučio kambaryje palydovinius kanalus rodančius televizorius, darbo stalą, vonios kambarius. Taip pat svečiams yra siūlomi sujungti ir neįgaliesiems pritaikyti numeriai.Laisvu laiku rekomenduojame:

Sugrįžti į vaikystę gera, bet ateina metas, kai vėl tenka grįžti į realybę. Gerai, kai tai nutinka Paryžiuje. Paryžiuje vietų, kurias reikia aplankyti, netrūksta.
Šalia Senos upės kaip laikinas statinys pastatytas Eifelio bokštas šiandien tapęs vienu iš didžiausius srautus sutraukiančių lankytinų Paryžiaus objektų. Galbūt pamatę didelę eilę nutarsite į 301 m aukščio statinį nekopti, bet būtinai pasiimkite pledą  ir prisėskite gretimame parke piknikui „su vaizdu“. Eifelį užliejant vakarinio miesto šviesoms vaizdas tiesiog kerintis.

Pats didžiausias ir lankomiausias muziejus Paryžiuje – Luvras. 537 paveikslų ekspoziciją turintį muziejų aplanko daugiausia lankytojų pasaulyje.

Argi galima praleisti ir neaplankyti vienos iš paryžiečių labiausiai mylimos vietos? Rekomenduojame užkopti ant „kankinių kalno“, nuo kurio atsiveria stulbinanti miesto panorama. Vietiniai didžiuosis galėdami keliautojui papasakoti šio miestą garsinančio kalno legendą. Pasak jos, ant šio kalno pirmajam Paryžiaus vyskupui Dionizijui ir dviems jo bendražygiams buvo nukirsdintos galvos. Dionizijus, paėmęs savo galvą po pažastimi, nuėjo apie 6 km šiaurės kryptimi, ten, kur krito jo galva, ištryško šaltinis ir jis buvo palaidotas. Vėliau pastatyta Šv. Dionizijaus bazilika, kurioje buvo laidojami Prancūzijos karaliai.

Be Disneilendo mūsų vaikams rekomenduotinų Top vietų sąrašę puikuojasi Cité des enfants – vaikų miestas pažintiniai muziejai, žaidimų kambariai, erdvės pagal amžių (2-7 ir 5-12 metų vaikams). Per 1,5 valandos seansą teks išbandyti jėgas labirinte, daugybę fizikos eksperimentų. Mokslo-pramogų centre vaikai galės įsidarbinti vaikų gamykloje, padirbėti visiškai funkcionuojančiais kranais, ekskavatoriais, pabūti gydytojais vaikų ligoninėje ar tyrinėjimų institute. Tikra pramoga taps apsilankymas kupolo formos ekraną turinčiame kino teatre.

Paryžius turi nuostabų vieną iš seniausių Europoje zoologijos sodą. Užsukę į šią Senos pakrantėje įsikūrusią 2000 gyvūnų oazę, tikrai patirsite džiugių akimirkų ir sutiksite gyvūnų, kurių Lietuvoje neišvysite.

Vaikams taip pat turėtų patikti apsilankymas akvariume. Jų paryžiuje yra net du: „Cineaqua” ir „Aquarium Portedoree”. Nuostabūs akvariumai, kuriuose vyksta įvairios edukacinės programos, užsiėmimai, atrakcijos.

Pasinaudoję šiomis rekomendacijomis, suprasite, kad Paryžius ne tik įsimėlėjėlių, bet ir vaikų miestas!

Parašyti savo atsiliepimą

You're reviewing: Nusivežkite mažąjį į vaikų rojų žemėje – Disneilendą

Būkite pirmas aprašęs šią prekę